Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

stuntmanMIKE

mna by len zaujimalo kto pise na tieto braky scenare... taky scenar ako mal tento film musim napisat pri rannom vyprazdnovani criev... jedna hviezda za gore inak je to nieco strasne.... ()

Martin741

Zevraj "desivy pribeh" dievcata, ktore bolo unesene a musi si vytrpiet mucenia maskovaneho vraha. Ked si odmyslim kvalitne mordy, tak mi ostane pachut tragickych hercov, amaterskej rezie, kopy logickych dier a samoucelneho nasilia. 10 % ()

bourec

Jedinym a to ještě jen na začátku fungujícím plusem bylo to zabíjení.Postupně i to nabíralo na stereotypu.Ale to už je u těhle filmů s obdobnou tématikou pravidlem,a jak neni dobrej scénář,a neni to něčim okořeněný,tak to většinou nestojí za nic.A tady stojej za hovno i herci,a tak snad jen K.Gage má jakýsi charizma,jinak nikdo.40%. ()

Flaxik

Už mě to nebaví, kikina uteče vrahovi, on po ní jde, cestou masakruje co potká, na konci to nějak dopadne...motají se tam jak banda ožralých králíků, všude je to daleko, telefony nefungujou, mobilem disponuje jenom vrah (asi je z bohatý rodiny), počítačovej expert má připojení na síť ale není schopnej zatelefonovat a všemu vévodí silikonová, úplně blbá a úplně nesympatická Bobbi Sue. A Lena tam hraje dohromady jenom 10 minut! Kvůli ní jsem na to koukal! Hanba! Ty dva puntíky jsou jenom za poměrně povedené mordy. ()

Mefistofelle

Laid to Rest je klasický slasher bez nějakých vyšších ambicí. A je to na něm docela vidět. Zabiják se jim sice docela povedl, ale jinak to nenabízí nic, co bychom neviděli už stokrát. Filmařina je to poctivá, ale to holt někdy nestačí. O nějakých větších sympatiích k hlavním hrdinům se taky příliš mluvit nedá. Nemyslete si však, že je to nudné, to bych zas filmu křivdila. Zábavné to je, nicméně mezi ostatními slashery to zapadne. ()

cariada

První díl, docela slušnýho hororu, zvlášť gore scény jsou skvělé. Herecky taky dobrý. Ano je tam docela dost nelogičností, třeba jak mohl vrah vědět kam zrovna ten dotyční půjde. Viz třeba scéna u márnice, kdy v autě zůstane náhodou kluk, protože se mu nechce jít ven a vrah mu ukazuje jeho mrtvou matku jak se vznáší. Ten přece nemohl tušit ,že zrovna on bude v autě. Těch věcí je tam víc, ale i tak se mě to líbí. ()

Adaamos21

Pro masakrátory, kteří svoji práci rádi vykonávají skryti za rozličnými maskami mám slabost. A tenhle týpek zahalený chromovou lebkou, nosící na rameni připevněnou kameru, kterou točí své dílo skýtá velký potenciál, říkal jsem si. Bohužel absolutně nenaplněný a to díky neuvěřitelně dementnímu scénaři, kde se všechny postavy chovají tak, že kdyby blbost nadnášela, tak se ještě teď, 12 let po natáčení vznášejí v exosféře a příštích sto let neklesnou. Jediné plusy vidím ve fešném designu "hlavního hrdiny", velmi dobře provedeném gore a asi prvních 5 minutách filmu. A to je zatraceně málo. ()

čidlo

At si kdo chce co chce říká je to pěkná kýčovinka. Scény krve jsou dost hustý film však je to i tak hnusný. ()

Nivenx

Klasický slasher, který ničím extra nepřekvapuje, jedině tak neuvěřitelnou demencí postav. Velice slabý scénář, ale zase dobré zpracování vraha a jeho vražd. 50% Příště už raději něco jiného. Na jedno shlédnutí neurazí, ale vícekrát bych to vidět nepotřeboval. ()

Deyw

prislo mi to suchy..jo gore je spica..ale je to takova divna skladacka jen aby se chromeskull mohl vyrubat..jakoze zaporak skvelej gore taky..ale jinak vprdeli film.. :( ()

Sfinkter

Snímek funguje pouze jako reklama na dokonalé gore, ale postavy se chovají tak nepřirozeně a děj se sune pomocí takových nesmyslů, že kdo si nelibuje v hodně krvavých efektech, tak ať při chuti na horor po tomto kousku určitě nesahá. ()

Toto odpad!

Tento grc má jedno nesporné plus a to také, že po úvodnej scéne s tupou herečkou môžete odhadnúť čo za debilitu to bude. ()

lennyd

Jednoho dne se mladá dívka probouzí zavřená v rakvi - aniž by tušila, jak se sem dostala. Když se jí podaří dostat se ven, zjišťuje, že se stala obětí úchylného psychopata, který unáší dívky z různých krajů a baví se jejich rozřezáváním na prvočinitele. A protože to není nic příjemného, tak si to naše hrdinka ráda nechá ujít. Za pomoci blízkého souseda (postaršího invalidy) a mladého klučiny musí celou noc odolávat útokům sadistického vraha, který se nezastaví před ničím ... Po přečtení komentářů jsem se docela těšil, zajímavých krváků není nikdy dost. Což o to, krve přináší film přehršel, ale s tou zajímavostí už je to horší. Když si divák odmyslí to zabíjení a bujaré poprsí hlavní hrdinky, tak ve filmu nezůstane nic, co by se dalo pochválit. Všichni se chovají dost potrouble (ač mají k dispozici nejedno vozidlo, se kterým by mohli zmizet - tak neustále pendlují mezi pohřebním ústavem a okolníma barákama, ač by měli zdrhat co jim nohy stačej, tak neustále někde posedávaj a rozebírají svoje vnitřní pocity). Sice se říká, konec dobrý všechno dobré, ale konec se tady extrémně nevyvedl (a nebo jsem (zase) nepochopil scénáristovy myšlenky).. ()

Luk80

Rambo nůž a s ním spojené cool gore to žel nezachrání. Kevin Gage je mi více sympatický jako záporák. Kdyby ty dialogy a chování bylo lepší tak možná, ale jinak je to cypovina:-) ()

Wade

Brutální vraždy s perfektním gore to je to co dělá Laid to Rest pro mě výborným filmem. Samotný film by byl jen obyčejný slasher s pěknou maskou zabijáka ale když k tomu připočtu to co jsem napsal v první větě je to nářez a proto nechci dát míň jak 4*. 75% ()

jefff

Typický zástupce slasher subžánru. Vraždy jsou brutální a trikově sice retro, ale velmi povedeně zpracované - žádný digitál, ale pěkně postaru s silikonovýma efektama. Bohužel, pochváli se dá již jen ústřední vrah s chromovou maskou, který je fakt parádní. Herci jsou však otřesní, horší jsem dlooouho neviděl a režie totálně zpackaná. Všichni se chovaj jak kreténi, dělaj divný věci, scény jsou nesourodé, špatně sestříhané a filmaři jsou evidentně absolutní amatéři. ()

svačinka odpad!

No fakt děs, viděl jsem hodně béčkových horrorů, ale tohle je totální bezradnost...nemá cenu popisovat či dokonce vyzdvihovat některé scénky, protože tenhle "film" je celý jeden velký hnědý a smradlavý váleček. Připomíná mi to nějakou lacinou počítačovou lokaci kolem 3 baráčků (ze které pochopitelně není úniku), kde musí postava chronologicky plnit úkoly podle scénáře bez možnosti vlastního zapojení...demence:-)) ()

Forsberg11

Na dnešnú dobe veľmi slušný slasher, od ktorého som v podstate nič nečakal. Záporák je zamaskované hovädo, ktoré masakruje všetko, čo mu príde pod ruku. Vozí sa na špičkovej limuzíne, používa najmodernejší telefón a zabíja masívnymi a obrovskými nožmi. Odrezáva hlavy, vyrezáva vnútornosti, drtí telá... Čo sa týka hercov tak okrem Kevina Cagea nič moc, akurát hlavná hrdinka mala pekné kozy. Niektoré scény boli síce trošku nezvládnuté, ba až amatréske, stále je to však nadpriemerný horor medzi ostatným brakom... ()

sedm.1

Kdyby se mé hodnocení mělo v Laid to Rest týkat pouze zobrazené brutality a goreefektů, jednoznačně bych volil plné hodnocení a pěl bych stále dokola ódy a ódy a stejně by to bylo pořád ještě málo. Zabiják se vůbec s nikým a ničím nesere, řeže to tu od samého začátku hlava, nehlava, krev stříká na všechny strany a především úroveň efektů mě hodně dostala, Robert Hall navíc brutalitu všech vražd ukazuje pěkně z ostra a nekompromisně, prostě Laid to Rest je parádní krvavý steak, gorefestival jako prase. Ale ten děj, ty postavy? Tady by si sami autoři zasloužili, aby je navštívil také nějaký ten řezník a moc by mě zajímalo, jestli by se chovali také tak imbecilně a primitivně, jako nechali jednat své postavy, budoucí oběti ve svém filmu. Po celou dobu jsem ani nechtěl věřit svým očím, proč všichni přítomní jedinci činí tak, jak činí. Nehleděna to, že míra absolutních nesmyslů a kiksů tu byla překročena fakt už hodně přes limit. Ale možná jsem to jen nepochopil a zabiják byl prostě jen brácha Supermana a bratranec Spidermana a naopak všechny oběti byli pacienty ústavu pro mentálně opožděné. Hrůza! Ovšem, co se týče obsazení, bylo sice trochu víc béčkové, nicméně zde nemohu být zase až tak kritický, hlavní hrdinka byla poměrně šukézní (škoda jen, že je neukázala, měla fakt nemalé výstavní kousky :)), camea dvou profláklejších ksichtů (Lena Headey, Johnathon Scheach) přidala na zábavnosti, navíc právě jejich postavy chcípli fakt nejefektněji a nejbrutálněji, prostě protekce no 8D a Kevin Gage je hold profík. Zkrátka, Laid to Rest je perfektní gore krvavá řezničina, kde by ovšem bez všech těch špičkových brutalit šlo o čistý ODPAD, bez slitování, neboť dějová hloupost zde překročila skutečně už veškerou mou tolerantnost! ()