Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

kohout08

Ach, Vyvolení. Tuto reality show jsem opravdu miloval. Fakt dost velká nostalgie když se po 6 letech podívam na nějaký sestřih. Doufám, že se Prima odhodlá a udělá alespoň VV 4 a nebo by nebyl špatný nápad udělat Česko Slovenský Vyvolení. ()

nobodyx odpad!

Trapná hrůza kam až jsou schopni lidé pro peníze zajít, Parta lidí se nechá zavřít do domu, jak do klece v zoo a některým příslušníkům lidského druhu se to líbí a dívají se co tam v té kleci dělají. Komerční televize jsou pro to, aby majitelům přinášely zisky. Tenhle pořad je toho názorným přikladem ba řekl bych odpuzujícím příkladem. ()

L.petr

4 hvězdičky jenom za první řadu... Ostatní byli nechutný a hlavně trapný a o tom také vypovídala sledovanost. ()

P/\/EL

bylo to docela zábavné, Pergnerová byla nechutně lidičkoidní (choze ** to popsal hezky, taky bylo vidět, že drogy člověku na krásě moc nepřidaj - eh, pardon všem fans) - první série byla sice plná velkých nul, ale každý byl trochu něčím zajímavý (jinak určitě by se našly větší exhibicionisti, třeba mě napadá obsadit ten barák lidma různýho věku a sociálního původu - důchodce a bezdomovec a ještě lépe, aby každej mluvil jinou řečí - ale vsadim se, že na západě už to vyzkoušeli, tady byly všichni takový strašně průměrný, až na ten exhibicionismus - ikdyž někteří byli ve skutečnosti dost nevýrazní, ty prachy, je lepší dělat celebritu 4. řádu než v supermarketu :), oproti nováckému Big brotheru velký rozdíl, sice nemám rád klony (kradení nápadů), ale nakonec to udělalo všechno líp, lidi z první série se docela proslavili, o šou se mluvilo napříč společností :), první díl šel v duchu takové snahy zrovnoprávnit gay ve společnosti, ikdyž ten Vladko jim pověst mohl i docela kazit, druhá série ale přinesla Martina Hranáče, kterého začla velká část "národa" nenávidět, takže to udělalo víc škody než užitku, ale zase ten jeho exhibicionismus určitě sledovanost zvyšoval :), no, naštěstí se více těch typů nepamatuju, možná agresivnějšího jakože psychohajz.la Zveřinu, kterej si mě ale nezískal o nic víc než ostatní, no, jako, i rádoby seriózní média dávala těmto lidem docela dost prostoru, takže....jako......de přece hlavně o sledovanost a čtenost (prodejnost a reklama a smsky... :), musím říct, že tyhle vyumělkované rádobyrealityšou znamenaly jednoznačně jistou menší revoluci tv zábavy, ale zároveň dost velkej úpadek, naštěstí to již zmizlo, místo toho nastoupili jiné (menší a nepatrně originálnější projekty - Výměna manželek...ze socio. hlediska, myslim, že o dost zajmavější, taková větší klasika...ale...), no, SUperstar apod. lze taky považovat za jistou formu realityšou......jasně.............. ()

JohanSchuber odpad!

A to se mám jako dívat na lidi, zavřené v nějakém baráku, bez technických vymožeností a kamerou skoro všude (i na záchodě)? Nehorázná konina a kravina zároveň. ()

vena199204 odpad!

Neznám horší způsob jak zabít večer. A pamatuji si kdo tento shit sledoval. Ubohost, pokles veškerého vkusu, humus, zvratek. Nejlepší bylo, jak moje demetní sousedka co ani nedodělala základku brečera, když si nějaký panák ostříhal natruc vlasy! LOL ()

Jurrisek odpad!

Vyhulení...jedéééém!!! aneb jak může úroveň televizní zabavy klesnout až za samotnou hranici dna a morálního hnusu. ()

The M

Prvá séria bola skutočne pozerateľná a zaujímavá vďaka ľuďom, ktorí sa tam objavili. Spojenie s vtedajšou slovenskou verziou bolo fakt dobré. Ostatné série som vlastne ani nevidel, no jedno je jasné, je to len hlúpa reality šou, v ktorej vlastne ide len o to, koľko sa ľudia hádajú, poprípade bozkávajú (alebo aj viac) a koľko debilov je ochotných im posielať SMS, aby sa Prima alebo ktokoľvek iný nabalil - presne ako ostatné podobné programy... ()

alva23 odpad!

Hrůza! Naprosto nechápu, proč to uvádí skoro 50 letá Pergnerová, bývalá feťačka co pro peníze klidně roztáhne nohy. To má být jako vzor pro dnešní mládež? Nicméně Tv prima je tím známá, používá do pořadů samý coury! ( de Castelo, Gavriely, Nela). Takže holky, pokud se chcete stát moderátorkami a nejste si jisté svým talentem, tak teď už víte co musíte udělat. ()

kollopnik odpad!

Vemte ty nejblbější lidi, co si můžou dovolit jentak na měsíc zmizet, nacpěte je do baráku plného kamer a nazvěte to Vyvolení. Vyjde vám naprosto to nejhorší co kdy můžete divákovi nabídnout. ()

Investman

4 hvězdy za jedničku, která pro mě nebyla špatná... Odpad pro všechny ostatní vyvolené... Co se týče poslední řady roku 2013, to je totální nudná trapárna s extra nudnýma exotama od močící Nicol na koberec po napíchaného plešatého kriminálníka Tomáše. Opravdu si na Primě mysleli, že ČR zajímají takoví exoti??? Tak to jste naštěstí hodně podcenili IQ tohoto národa a dobře vám tak!!! Čím menší sledovanost těchto exotů, tím lépe pro hrdost ČR... ()

sun.eagle

At si říká kdo chce co chce, a taky tady nebudu hodnotit míru pokrytectví zdejší hodnotící většiny, ale tohle byl prostě fenomén. Co se týče první serie tak je to nezpochybnitelné a byli z toho paf všichni, včetně psychologů, psychiatrů, populárních celebrit i rádoby celebrit a i všichni v obýváku a taky u PC. Já z toho byl paf taky. Druhá serie slabšípřesto zábavná, třetí už byla špatná. A přesto že jsem to už odsuzoval tak čtvrtá serie mě zase dostala a jsem na Vyvolených závislí. ()

JARDAHONDA odpad!

Jako rybičky v akváriu jsou sledováni ( sliák, hezoun, barbie, lesby, gay a další podobná individua) pak se vše smíchá s alkoholem a tramtadá : je tu amok v podání Vladka, hysterické projevy lesbiček a jiné fekální dialogy.. Tito "lidé" mají být pro společnost vzorem? Tento pořad je historický omyl. Řadím ho až na samotné dno žumpy !! ()