Je halloweenská noc a v jednom starém, strašidelném domě se koná pořádná párty. V nejlepším ale do domu vrazí policie a mejdan rázně ukončí. Sedmi lidem se ale podaří v domě schovat a policii uniknout. Při prohledávání domu naleznou ve sklepě ostatky šesti lidí, které patrně patří obětem masakru, který se v domě odehrál před 85 lety právě na Halloween. Dle pověry tehdy účastníky oslavy postupně ovládli démoni a majitelka domu ve snaze zabránit jejich vstupu do našeho světa spáchala sebevraždu. Brzy se ukáže, že o to, co se démonům nepovedlo tehdy, se nyní pokusí znovu… (Šakalík)

corpsy

Tak šľape to celkom fajn. Má to parametre solídneho hororového béčka, baví to ( občas možno nechcene, za čo pripisujem body Furlongovi ) a nemá žiadne iné ambície, snáď len jednu - nasrať zopár fandov. Štýlový úvod je na jedničku. ()

Astaroth12

Keď ste videli jednu z predošlých časti,viete už teraz o čom bude tato čast.Keď patrite k tým čo nevideli predošle časti ale chcete si pozrieť najprv tuto,neodporúčam vám to lebo sa môže stáť že znenávidíte celu sériu a to si určite nezaslúži.1 a 2 časť sú skoro démonicky dokonalé ale tato čast to rozhodne nieje.Tu to tvorcovia dotiahli do morbídnych výšok.Niektoré tie postavy sa chovali ako tupý idioti.Tento film je plný nezmyslov.Nielenže je najhoršia čast z celej serie ale je aj jeden z najhorších filmov ktoré sa odohrávajú z démonmi.Jedine čo v tomto filme bolo na úrovni sú masky a ľakačky. ()

kaylin

Snímek „Night of the Demons“ sází hlavně na to, že tu je gore, které se docela povedlo. A také sem tam představí nějakou tvář, která je trochu známá, ať už je to Shannon Elizabeth nebo Edward Furlong, kdy oba už mají ale kariéru trochu za zenitem. Pak už se jede jen na to, že přemýšlíte, kdo asi přežije, pokud vůbec někdo, a jestli se podaří vymyslet nějakou opravdu hnusnou hnusárnu, což se i jednou povedlo. ()

Gorehound

No, úprimne povedané, mohlo to dopadnúť aj trochu lepšie. Masky výborné, páru gore scén taktiež, atmosféra starého domu i backstory dobrá, ale vadili mi niektoré scény, až príliš odohrávajúce sa v temnote, tým pádom bolo ťažšie sa v nich orientovať. Taktiež záver mohol byť lepší, sexbomby potešia oko, tu to bolo super, mužská časť castu mohla byť sympatickejšia, ale o to tu až tak nejde. Originál ostal nepokorený, je to zábavný film, ale čakal som viac. ()

Abes

Už dle místního hodnocení to vypadá jako pěkná bída. Smrdí z toho amatérství ale to IMO smrdělo i v době rozkvětu žánru, mnohdy to ale není na škodu. Night of the demons má u mě rozhodně plus za to, že se tvůrci snažili kopírovat specifické pohledy kamery a rozestavení aktérů jako to dělali ve zlaté éře žánru. Třeba to postavení kamery, kdy je jedna tvář prakticky v detajlu a druhá o kousek dál, určitě je pro to nějaký profesní výraz. Kdyby si nad tím tvůrce tohoto remaku trochu víc pohrál, vynechal ty rádoby dobové záběry ve stylu EdWooda a nechal se atmosférou osmdesátek víc pohltit, mohlo z toho být velké dílo. Takhle to působí lehce odfláklým dojmem. ()

Rodriguez

Tak tahle reinkarnace se opravdu moc nezdařila. Buďme rádi za tři solidní předchozí pokračování. Tvůrce by měl radši příště přemýšlet, zda nenatočí něco jiného, než nějakou předělávku. 30% ()

Flaxik

No třeba takoví zajíci, ti vám mají zajímavé trávení. Protože jim to v panděru nějak blbě pracuje, tak ani to hovno neumí udělat dobře na první pokus. Takže když hodí bobek, znova ho sežerou a stráví a pak je teprv kompostovatelný tovar dokonalý. U Adama Gierasche je horší, hovno, které stvořil, je téměř totožné jako u původního produktu. Natočit v roce 2009 zhůvěřilost na úrovni špatného osmdesátkového béčka, to už chce kus drzosti. ()

ecceHOMMO

Nemohol som sa zbaviť pocitu, že všetko čo mi je mne ako divákovi servírované je priblblé. Vlastne už zajtra ani nebudem vedieť o existencii tohoto no budiš, hororu. */** ()

nemik22

Těšil jsem se na film plný lekaček ve stylu Autopsů... BOHUŽEL. Dvě hvězdy dávám za povedený začátek. Nicméně nechápu co se potom stalo. Ze slibně se vyvíjejícího hororu se najednou stala snůška nelogických nesmyslů. Je to pouhý pokus o strašidelný film, přitom to nejstrašnější je, jak je to natočený. ()

lennyd

Měla to být Halloweenská párty, na kterou nikdo nezapomene. Angela si pronajala starý dům Broussardů, ve kterém se před 80 lety zemřelo několik lidí, což je to pravé místo na Halloweenskou párty. Ale když je v průběhu večera akce rozpuštěna policisty za rušení nočního klidu, vypadá to na pěkný propadák. Ale Angela a její přátelé se policistům schovají, a když se pokusí později odejít, zjistí, že dům je zamknutý - což ale vůbec nevadí, alkoholu je dost, akce může pokračovat. Jenže Halloweenská noc je přesně ta noc, kdy dům ožívá prastarými démony, kteří se jen v tuto noc mohou dostat na povrch zemský... Původní film jsem sice neviděl, nicméně podobné filmy mám docela rád, protože i když je režisér nějak spacká, stále se na ně většinou dá (jednou) podívat. Stejně je to i s Nocí démonů - Adam Gierasch má až příliš bujnou fantazii, kterou se pokouší dostat filmové plátno - jeho předchozí Autopsy chtěla šokovat svojí krvavostí (což se i částečně povedlo), Noc démonů pro změnu filmovými triky. Jenže to by film nesměl vzápětí dostat do rukou šílený střihač, který veškeré akčnější scény sestříhal do sledu statických obrázků, ve kterých si těch (hezkých) démonů sotva stihnete všimnout. Po stránce herecké jakžtakž, potěšilo mne, že ta nejhezčí (Monica Keena) vydržela nejdéle :) ()

oveckaoa

Originál mě neskutečně nudil remake mě nepřišel vůbec špatný. Plus jsou zde pěkné herečky mínus trpaný Furlong a jeho sračky typu Já Já Já :-). Akorát mě to přišlo strašně vyměklý nemluvě o filmových chybách (v filmu je řečeno že démoni můžou z člověka udělat démona jen za živo tady jednomu chlápkovi vytáhnou vnitřnosti z těla (p.s. mimochodem samoúčelná brutalita) opíchají ho a on se stejně stane démonem nemluvě o té rzi celou dobu do nich bodají a píchají železo a stejně jim to nic neudělá. Ten konec s tím oběšením je trapný až to bolí a ten dodatek už budeš ještě horší (to bylo jako co :-) Adam Gierasch u mě po výborné Autopsy (aka Pitva) klesl na průměrného tvůrce uvidíme co předvede dále. ()

demented

Škoda. Mohla to byť pecka. Nestalo sa. Remake je v zásade upravený pre potreby dnešnej doby, ale v konečnom dôsledku je bezvýrazný rovnako ako originál. Prvá polovica nuda, ale zhruba od polky sa začínajú diať veci :) Odmysliac si tie "wtf" momenty (z hlavnej hrdinky sa mávnutím čarovného prútika stáva expertka na démonologiu a pekná drsňáčka, tak prečo zostať v miestnosti, kde démoni nemôžu vkročiť, keď máme brokovnicu a môžeme ich ísť loviť, že?) sa to dá prežiť bez vážnejšej ujmy na zdraví. Démoni sú ako blondínky. Neskutočne tupí, ale aspoň sú pekní :) ()

Wade

Originál jsem neviděl přesto jsem si pustil podle hodnocení a komentářů špatný film.  A dostal jsem neuvěřitelně pohodový snímek, který mi sednul ve všech směrech. Nevím co bych napsal dalšího, protože bych film jen vychvaloval, ale tak třeba masky jsou opravdu luxus a celkový vizuál taky pecka když k tomu přičtu pěkný baby a brutalitu nemám slov. 98% ()

ghatos odpad!

Těšil jsem se na hnusné démony. Větší nároky jsem si nekladl, i to se však ukázalo jako příliš smělé. První polovinu filmu můžete bez obav přetočit. Nic tam není, akorát polonahá omladina. Zaujal mě jen drogový dealer Edward Furlong, až později jsem si uvědomil, že ho znám z Terminátora 2. Ve druhé polovině snímku jsou sice nějací vyvrženci pekla, bohužel nemají na placu moc prostoru. Je to taková pubertální hříčka hrající si na horor. Dá se to charakterizovat jako pubertální light horůrek pro cool mládež :( . 19%. ()

Guzo

Kromě naprosto příšerných scén s efekty (vypadají spíš jako z parodie) se nejednalo úplně o špatný film. Jen ho musíte brát jako céčkovou záležitost a s velkou nadsázkou. Moc jsem nepochopil přítomnost vedlejší linie s prodáváním drog - ale asi to kromě natažení stopáže nemělo jiný význam.. ()

Šakalík

Čekal jsem jen další teenagerovskou, démonickou vyvražďovačku, což v podstatě tenhle film taky je, ale je to docela solidně udělané. Zpočátku mě to dost nebavilo, ale jakmile se tam konečně objevil první démon, začalo docela svižné rodeo. Od té doby bylo nejfrekventovanější slovo „fuck“, krev tekla proudem a třeba ta pasáž v té podzemní chodbě pod sklepem byla velice podařená. Masky démonů jsou celkem ucházející, i když dost kýčovité. Ke konci šlo tempo pohříchu dolů a ty neustálé honičky s démony už začaly nudit. No ale celkově jsem čekal větší kravinu. Tohle ještě docela šlo. Btw přiznám se, že napuchlého Edwarda Furlonga jsem vůbec, ale vůbec nepoznal. ()

sedm.1

Od autora skvělého Autopsy jsem tedy narovinu čekal sakra víc. Night of the Demons bohužel nemohu označit za příliš dobrý horor. Po celou dobu se sice zuby nehty drží v těch lehce průměrnějších hororových vodách, má to pár kladů, pár záporů, nejedná se prostě o žádný zázrak, ale ani o nekoukatelný brak, nicméně když si ještě teď vzpomenu na závěrečnou scénu, nejradši bych v tu chvíli něco rozflákal a vůbec nechápu, co tvůrce vedlo celý svůj film takhle zprznit, zesměšnit a potopit jediným momentem. Jinak ale tedy blíž k těm kladům a záporům. Za pozitivum určitě považuji atmosféru, ta mi přišla dobrá a fungující. S jemným přivřením obou očiček bych tomuto horůrku mohl přisoudit i jistou stylovost. Dále pak Eda Furlonga, ten maník mě tu vážně bavil. A asi částečně zápletku a efekty, oboje bych však mohl zařadit i do negativ. Samotná zápletka totiž není vůbec špatná, ovšem přišla mi vážně hodně nevyužitá, chvílemi i nudná, Adam Gierasch to v totmo případě jednoduše posral. A s efekty to bylo jako na houpačce, jednou fakt paráda, za chvíli amatérská modelařina, divný to přístup. Ze záporů pak musím určitě zmínit absenci napětí, pro mě opravdu překvapivě málou krvavost snímku a vlastně krom zmiňovaného Furlonga zbytek obsazení, kdy na mě vyjímečně nezabírali ani vážně obdařené holčiny, což už je ovšem co říct 8D. Já ale zkrátka na jednu stranu nemohu a ani nechci tvrdit, že Night of Demons je nějakou amatérskou sračkou, nicméně do zábavného a působivého hororu to má tedy též hodně daleko. ()

Hanys_

Horrorová oddychovka se spoustou klišé, která nám ale dává dost často najevo, že když ji nebudeme brát tak vážně, tak se u ní rozhodně nudit nebudeme :) 4.5/10 ()