Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

subic

Kdo do té doby znal Vladimíra Čecha z televizní obrazovky? Za Vladimíra Čecha 3,5 hvězdy, ovšem Martin Preiss, to byl dost průser. ()

PK Ivanhoe

Moje oblíbená soutěž, * ubírám za -> "to se dozvíme až po reklamě" a nebo Čechovo tzv. "zvyklávání" soutěžících ... :D ()

majky19

S Vladimírem Čechem v roli moderátora měla tato soutěž vysokou úroveň a spád, avšak po jeho odchodu a s novými moderátory měl tento pořad dle mého soudu sestupnou tendenci. Je to škoda, protože i tato soutěž dokázala divákům velmi rozšířit obzory ve všeobecném přehledu, ale bohužel v pozdějších letech už to byl pouze slabý odvar těch výborných prvních dílů. ()

George8

Když tomu šéfoval Vladimír Čech, mělo to smysl sledovat a bavilo mě to. Někteří soutěžící byli opravdu zajímaví. ()

hrumsrt

Dnes už se jedná o absolutní klasiku české zábavy. Jednoduchý námět, dobré otázky, které jdou od absurdně lehkých k absurdně těžkým. Vezmeme-li samotnou kolébku pořadu, tedy díly s Vladimírem Čechem, tak jde o naprostý unikát. Vtipně pojato, skvělá mimika pana Čecha. I když "vás posílá na reklamu" má to kouzlo. Jeho nástupce Martin Preiss měl nesmírně těžkou pozici, ale zhostil se jí celkem obstojně a dodal i něco svého. ()

Almando

Vladimír Čech - 5* Martin Preiss - 1* Ondřej Hejma - 4* Roman Šmucler - odpad! ..............Výsledná známka 2*.....ovšem kvůli Čechovi dám 3:) ()

gotham

Když tuto soutěž moderoval Vladimír Čech, bylo to velmi kvalitní, a na tuto dobu se také vztahuje mé hodnocení. Pan Čech působil charismaticky, vtipně a sympaticky. Viděl jsem ještě snad dva díly s Preissem, a to bylo tragické. Jinak systém té hry je podle mě vynikající, je to soutěž pro celou rodinu, narozdíl třeba od Riskuj, kde jsou nepoměrně těžší otázky. 70% ()

Ereniss

Jo ze začátku to byla snad jediná soutěž, co jsem chvílemi sledovala. Čechovy hlášky bavily a do toho si člověk doma u televize ověřil, kolik toho vůbec ví. Postupem času to ovšem přešlo do takového ohraného, nudného stereotypu, který ještě více umocnila výměna moderátorů. A od té doby televizní soutěže nesleduji. ()

Todd_Hewitt

Nop, když to uváděl Vladimír Čech, dal bych to klidně za těch pět...ale co ti ostatní uvaděči?? Nutili mě to snížit...Ti ostatní byli dementi největšího kalibru.. ()

Mikakel

Nerad se přidávám k většině komentářů,ale opravdu za doby s V.Čechem to opravdu stálo za to,a to napětí tam bylo atd atd... Poté,z mé strany bohužel to také vyšumělo.. ()

Nikitoss95

jednak Vladimír Čech je dostačující důvod dát 5 hvězd, a jednak hodnotim princip pořadu, nejde o moderátory,ale o samotné otázky, to mě baví!! ()

Oudis

"Já se Vás ptám, chcete být milionářem?" vivat Vladimír Čech, jediný solidní moderátor tohoto pořadu. S ním to mělo úroveň. Jinak to byla celkem pěkná, férová a koukatelná TV soutěž. Bohužel v dnešní době již nevyskytující se druh pořadu, samým Superstar, Vyvolený a Talent to fakt nezachrání. ()

sodomex

Hodnotím verzi s Panem Čechem :) Neuvěřitelných pár večerů, kdy u TV soutěžila celá rodina a neuvěřitelně nás to bavilo. Do teď u pár pulitrů piva z nostalgie soutěžíme v Appce milionáře a snažíme se dostat na pomyslných 10 míčů. Hodnocení přidává spíše nostalgie a ta hra nebyla uplně marná. ()

bagger95

Díly s Vladimírem Čechem jsou skvělé a právě těm dávám 4hvězdičkové hodnocení. Následujícím moderátorům (Preiss, Hejma) ale něco chybí a z pořadu se tak stala prachobyčejná nuda. ()

Eire

Kultova a dodnes neprekonana vedomostna sutaz. Pozeral som vsak iba diely s V. Cechom. Sorry vodnik Hejma... :-D ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů