Tommy Fielding je mladý, chytrý, okouzlující a atraktivní. Je také velmi dobrý ve své práci investičního makléře, a dokonce i oblíbencem bezohledného a cynického šéfa Cashe. Má chytrou, krásnou přítelkyni Beth, mladou ochránkyni přírody a začínající historičku. Beth má za prací odcestovat do Itálie, ale její zaměstnavatel nedostal grant a cesta je zrušena. Tommy v práci řeší personální problém. Je šéfem prodejního týmu, a když klíčový člen nahlásí svůj odchod ke konkurenci, potřebuje Tommy rychle zaplnit jeho místo. U šéfa protěžuje nevýrazného a tichého Daniela, bývalého leteckého inženýra armády USA a počítačového specialistu. Daniel se zdá být naivní a neprůbojný ohledně vysokých finančních operací a zároveň tak trochu nervózní v přítomnosti žen. Tommy bere Daniela pod svá křídla a ukazuje mu, jak se oblékat, kde se scházet s ženami a jak je okouzlit. Tommy chce, aby se pokusil seznámit s nějakou dívkou, o což se Daniel pokusí v knihovně. Tou ženou je ale Beth, která sem přišla vrátit průvodce po Itálii. Beth Daniela vyloženě okouzlí, ale když se potkají na firemním večírku, vidí, že jde o Tommyho přítelkyni. Ta Daniela pozve do knižního klubu, který si založila s kamarádkami, aby se zde seznámil s „volnými“ dívkami. Daniel tak začne trávit více času s Beth a stane se jejím důvěrníkem… (TV Nova)

terunka003

Romantické, Alexis Bledel × nudné, jasné už od začátku. Takový krátký román na léto. Pohoda, žádný stres, kdo je hajzl je jasný už od začátku, jak to skončí to je taky jasný. Nic vám to nevezme, nic vám to nedá. Pohodový film, u kterého nemusíte vůbec přemýšlet. ()

strelenaL

Příjemná komedie, kterou určitě nepohrdnete. Alexis Bledel mám hodně moc ráda už ze seriálu Gilmorova děvčata, a pořád mi má coby herečka co nabídnout. ()

Hanys_

Ten obsah u filmu mě asi lákal na trošku jiný film, než jaký jsem nakonec zhlédl...Good Guy je takový tuctový levný "seriálový" produkt, kde se fádními dialogy ani naivními zvraty příliš nešetří. 4.5/10 ()

suzanne1997

Tenhle film vypadal naprosto jasně, tedy až do chvíle, kdy se všechno změnilo, a i když se konec vyplnil podle mých představ, došlo k němu takovým tím zvláštním způsobem, kdy ona zjistí, že on pro ni nebyl tím pravým, protože to nebyl on, kdo byl s ní. V tomhle filmu začínáme současností a vracíme se zpět, tedy o šest týdnů zpět a myslím, že film byl přesně takový, jaký měl být, rozhodně mi nezbývá nic jiného, než ho pochválit a i když měl několik slabých okamžiků, nebo nedomyšlených míst, musím jej doporučit, protože on za to podívání stojí. ()

Domec

Hmm, nevim teda co je na tom komedie, ale budiz. Alexis hraje svoji roli solidne, i kdyz scenar neni napsanej uplne idealne. Scott se mi nezdal uz od zacatku a ty "zvraty" s jeho postavou byly takovy prapodivny...A Bryan je takovej roztomilej pejsek. Jinak film neni zadna extra trida, ale koukat se na to rozhodne da. 3*** ()

embecka

Veľmi kvitujem tieto jednoduché príbehy, ktoré sa vlastne točia kvôli tomu, aby sme sa s nimi všetci mohli stotožniť. Vzťahy sú nevyčerpateľná téma, vrátane nevery, hajzlov, ku*iev, naiviek. No keď celý čas čakáte, či by mohol prísť aspoň minimálny zvrat a prd z toho, dá sa to nazvať iba predvídateľnou nudou... Sa hnevám sama na seba, ako som zabila hodinu a pol. ()

Cihlinka

Nechápu, že je tenhle film v modrým hodnocení. Na RomKomy koukám docela ráda, ale tohle byl fakt děs. Nemůžu si vzpomenout ani na jednu věc, která by stála za pochválení, fakt. ()

Harts

taková romantická oddychovka z trochu jiného úhlu pohledu, vše už milionkrát ohrané, děj jasný, ale i tak na odpocinek je to fajn a hezky se na to kouka bez premysleni. I kdyz realita bohuzel vzdy uplne jina. ()

the_bitch

Taká "obyčajná" romantika, a zároveň hra na dobrého a zlého chlapa. Snáď tisíc krát opísaný príbeh, ale aj napriek tomu sa mi to v podaní trojice Alexis Biedel, Scott Porter a Bryan Greenberg páčilo. 3* ()

chrispe

Dokonalá porce nudy. Přiznám se, že posledních 40 minut jsem už ani nedávala moc pozor. Scott Porter byl tak strašně nesympatický slizoun, Alexis Bledel nudná a ani Bryan Geenberg, sic hezounek, to nezachránil. Příběh je podle šablony, nezáživný, nic nenabízí. Není tam vtip. Skoro si říkám, že je to na hranici odpadu. ()

AldousSnow

ve svém žánru zcela podprůměrný film, se spoustou klišé a ohraných scén, kdy už po pár minutách je vám zcela jasné, jak to dopadne. Nicméně alexis bledel není zas tak špatná, ve srovnání s gilmorovými děvčaty, která jsou pro mě naprosto nestravitelná. ()

Dan

Viděl jsem jenom půlku, ale i to docela stačilo... film bez chuti a bez zápachu prošuměl ospalým letním večerem... ()

Zuzzka

Romantické komedie mám ráda, a ačkoli tenhle film podle některých nijak nevybočuje, mně se zdá, že právě naopak. Ve skutečnosti jsem hned nevěděla, kdo je ten „Good guy“, neboť úvodní scéna mě uvedla do patřičného zmatku, a proto jsem s napětím čekala, o co tam vlastně půjde… a bez Alexis Bledel by to taky nebylo ono. ()

Trixinka

Romantika dejme tomu, ale komedie? Hlavní hrdinka nudná - za celý film vystřídá tak dva výrazy, mužské obsazení taky žádná pecka. Příběh lehce předvídatelný, konec též. Celkově film hodnotím jak podprůměr na jedno shlédnutí. ()

deric

Ani kdyby se Alexis Bledel snažila více, úroveň filmu by to z hlubin filmového propadliště nepovzneslo. ()

Judy24

Špatný český překlad názvu, špatný český dabing...hmmm....doporučuju sehnat v originále, ale k věci: The Good Guy tak nějak neví, o čem chce být. O uzavřené konzervativní holce, která má divného přítele? O hledání toho pravého? O milostném trojúhelníku? O chlapech co podvádí ženy? O namyšlených floutcích z Wall Street? Ve výsledku je to totiž tak trochu o všem, ale postrádá to romantiku, která by to nějak spojila dohromady. Moc to nechápu - Bryanovi to s Alexis moc slušelo, tak proč spolu v tom filmu skoro nic neměli? ()

Shitonit

Do hajzlu. Film pro totální slepice o totálních slepicích který řešej celých neuvěřitelných 87 minut jen a pouze slepičí věci. Hlavní hrdina je emocionálně zaostalej retard, který jako že je asi slepičí ideál, paralelně srovnávající svůj hovní charakter s emocionálně předávkovaným metrosexuálním vypatlaným narcisem. Film se dále dělí na dvě části. První ukazuje dívčí knižní klub zamindrákovanejch slepiček který by si rádi vrzly, bohužel nevědí s kým, druhá současnědějící se lajna nám, chudákům děj očekávajícím divákům, prozrazuje pokřivený charakter slepiček, který vržou při každé příležitosti. Průvodci filmů jsou parta vypatlanejch nadrženejch zmrdů, trávící svůj bezceně bezbřehej život slintáním o hovnech. Závěrem bych chtěl podotknouti, že tato do nebe volající sračka, je nevhodná pro labilní jedince trpící chorobnou žárlivostí, a dalo by se říci, že tato patlanice nesmyslů je nevhodná dalšího zamyšlení, jakož snad i sledování, a ztrátou času je nejen shlédnutí, ale i psaní jakož i čtení tohoto komentáře. Do hajzlu s tím. ()

jafuska

není to vyloženě špatný film, je to klasická romantika, na kterou jsem si už zvykla, takže mě tady už nic nemůže překvapit, jen snad tak nízké ohodnocení, myslím si, že jsem viděla daleko horší romantické filmy než je tento, a aspon jsem si připoměla hlavní hrdinku z Gillmorových děvčat, pořád je ta stejná naivní holčina, její partner v tomto filmu byl pěkný prevít, ale ona to zahrála kupodvu dobře ()