V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

riza-do

Z morálního, sociologického, mentálního hlediska hodnotit pořad nebudu, jde mi to co přináší mě jako divákovi. S novými díly se hodnota pořadu alespoň pro mě trošku zvýšila. Oproti americké verzi chválím, že se zabývá více dopadu na vztahy účinkujících, než-li na svižnou ukázku toho "jak vás nová manželka naštve". Což bude zapříčeněné mentalitou obou světů. ()

knihovna odpad!

Tak tohle je pro mě odpad odpadů. Pod rouškou jakéhosi sociologického průzkumu se tu zcela bez zkrupulí provádí šmíráctví nejhrubšího ražení. Jsem si zcela jist, že když čirou náhodou ke konfliktům nedojde, tak se vytvoří uměle, sledovanost je sledovanost. Fuj tajbl. Podle mě je tohle pořad, proti ktérému je porno osvětový dokument o různých technikách lidském rozmnožování. ()

amyth odpad!

Ahoj já jsem dement Karel a kamarádi mi říkají "JdidovoepjdeleKadle". Ahoj, já jsem Karolína a všichni mi říkají, že jsem 3,14ča ...... Málokdo ví, že se testuje soutěžícím IQ a vybírají se podměrečné kusy a co největší povahové protiklady, naprosto asociální lidé. Kdo se na to může dívat dobrovolně? Snad lidé, co si potřebují dokázat, že podprůměrnost je skvělá, psí hovna v pokoji normální, mlácení partnera a psychické týrání běžná součást komunikace. Je to nejen odpad, ale za naše peníze placená rada pro RaTV by měla rázně zakročit a tohle regulovat. Když to byli degeni ve vile, no tak dejme tomu byli dospělí a dělali to dobrovolně. Ale zatahovat do něčeho takového nezletilé je zločin nejen oproti morálce, ale i oproti právu a ústavě. ()

marek29

Něco co vyprodukuje TV Hovna může mít jen ty nejnižší hodnocení.. Ze začátku to bylo fajn, sledovat víc než jednu řadu,, už bylo utrpení a ždímání emocí. Mačkání hada to pohřbilo, za 1! ()

subic

Sonda do hlav té jednodušší a nejjednodušší části našich spoluobčanů, kterým jde na první místě o to, že za to dostanou love. A pak se děj vůle boží. Párkrát jsem to viděl a na to musí mít člověk náturu. Ale zaujel mě jeden starší díl, kdy zde byla i velmi kultivovaná rodina herce a dabéra Gustava Bubníka, pro kterého to znamenalo tak trochu profesní restatr, takže i dobré to přináší, aspoň někomu. ()

peeteno78

"Čím méně zubů, tím lepší Výměna manželek." Naprosto přesně a trefně řečeno. Téměř vždy je to totální bizár, ale právě proto to lidi baví. Mě nevyjímaje. Čím větší hádky a konflikty, tím více se bavím. Takže skoro pořád. Je naprosto zřejmé, že sama produkce pořadu se snaží konflikt vyvolat a mnohdy účastníci určitě dostanou jasný pokyn, co mají dělat. Ale to je nezbytná součást reality show po celém světě. V reality show je realita až na posledním místě. Z počátku jsem si říkal, jak někdo může prodat svoji důstojnost za pár desítek tísíc? Jak může někomu jeho vlastní svědomí dovolit udělat něco takového? Dnes už nic takového neřeším. Veškeré reality show (včetně Výměny manželek) beru jako prosté odreagování a téměř vždy se u toho dobře bavím. A když se podívám na dnešní televizní i filmovou tvorbu, kde musíte být homo, bi, černý, žlutý a bůhví co ještě (nebo nejlépe všechno dohromady) abyste uspěli, přijde mi ta Výměna ještě docela normální. ()

RigorMortis

Nie je to až taký odpad ako slovenská Zámena, kde sa často ide do vyhranených situácií. Aj tak je zaujímavé sledovať, čo sú účastníci schopní urobiť pre peniaze. Škoda celebritných epizód a "nenápadnej" reklamy. Viem, treba zvýšiť sledovanosť, ale tu to skôr bolo na škodu. Zoberú nejakú Jiřinu z Hornej Dolnej, strčia ju do rodiny ideálne bezdetnej celebrity a ona odrazu úplne "prekvapene" "jé, to je XY". Celebrita prípadne môže mať partnera rovnakého pohlavia (nič proti LGBTQ) alebo deti, ktoré nadovšetko miluje a s partnerom sú prototypom bio eko ezo slniečkovej cukrkandlovej rodinky, ktorá bez seba neurobí ani krok. ()

apac

mám v poslední době pocit, že se spousta lidí jde do televize předvést a hlavně vyplakat.Trochu uvolnit emoce a možná z toho i něco kápne.. Hlášky typu: "výměna manželek nám zachránila vztah" "tak já to teda zkusím,ale moc si od toho neslibuju" "mamino" "taťko" jsou nezapomenutelné. ()

Snapphanar odpad!

Je snad jen pár pořadů, které mi hned už po prvních dvou minutách zvedly adrenalin v krvi a skoro způsobily žaludeční nervózu - a tento mezi ně patří. Reality-show jsou většinou na stejné úrovni, ale jsou tu i ty, které ostatní předčí svou hloubkou - tím je myšleno, jak některé pořady a ostatně i lidé v nich vystupující mohou klesnout... ()

Nowasek22

Já osobně nechápu, proč do tohoto pořadu někdo dobrovolně chodí. Copak stojí za ty peníze taková ostuda? Některým asi ano. Každopádně se rád občas zlomyslně usměji nad některými případy. Mně by to za to opravdu nestálo :) ()

cunicekb

Pořad spíše odpadního charakteru, nicméně já se velmi nemorálně bavím nikdy nekončící hloupostí lidí. Jelikož ráda pozoruju lidi a hlavně i pozorování je jeden z mých důležitých prvků v mé práci, je to možná ten důvod, proč se mi tento pořad líbí a proč na něj s oblibou koukám. Sama nevím, jak tento pořad ohodnotit. Dobře, protože jde o sondu do českých domácností a občas člověku i poodhalí různá tabuizovaná témata? Špatně, protože se tam hlásíme, že chceme prachy, uděláme pro ně vše a necháme si rozjebat soukromí? Prostě nevím. ()

Unlimit

Mno opravdu nevím co bych k tomuto seriálu dodal a jak mám tedy tento seriál hodnotit ?! Jde tu především o povahu diváka ,buď máte radost z lidského utrpení,nebo pokud se rádi díváte na to jak se lidé hádají,fackují,brečí a hází po sobě věci které jím příjdou pod ruku jako JÁ .Nezapomeňme však vzít v potaz další vtipnou připomínku: "Co jsou lidé schopni udělat pro pár kaček navíc"! Tak tento seriál je pro vás ten Pravý ! Doporučená denní dávka je maximálně jeden díl , nezapomeňte pivko,brambůrky a dobrou náladu.V žádném případě nekoukat po hádce s přítelkyní či vaší ženou! :D ()

walkingdead odpad!

Fakt, že jsem viděl 3 díly, ze mě snad úchyla nedělá. Nechápu ale jednu věc - opravdu jsme národ exotů, kde nikdo není schopen strávit pár dnů v jiné celkem normální rodině bez hysterických scén, malicherných konfliktů apod.? Zkrátka jen uměle (štábem) vyvolané zápletky, které nechají za 50 klacků sehrát amatérské herce. Vlastně něco jako Ordinace... ()

stolista

Občas na to ze zvědavosti kouknu, ale že by to bylo nějak extra..Je jasný, že páry jsou vybraný tak, aby k něčemu docházelo, hádky, nadávky, pomluvy..Někdy to vztahu pomůže (ať už pozitivně, nebo negativně) ()

t.b.kat

Nechápu co to musí být za rodiny, které se veřejně nechají hodnotit, příp. zostudit, zvláště pokud mají děti, kterých se zaručeně ta tupá banda rodičů na souhlas neptají. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů