xXx: Návrat Xandera Cage

xXx: The Return of Xander Cage

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2017, 105 min

• luka4615

Sice je zde pár skutečně skvěle natočených scén, nicméně i ty zcela ztrácí lesk ve stínu šíleného střihu, infantilního příběhu a nabubřelého ega "herce" Vina Diesela, který mě čím dál tím víc utvrzuje v tom, že jeho kariéra je jeden velký omyl. „X looks out for his own.“ (18.3.2017)

Strašná konina tohle. Hvězdami docela nabité, ale potenciál byl pohřben kdesi na Kajmanských ostrovech.XXX je svou akcí i na mě docela dost přepálené a natočeno to není bůh ví jak. Kamera je hodně prudká a střih kazí víceméně všechny akční scény. Tony Jaa snad nejnesympatičtější role vůbec a Donnie Yen byl v pohodě potěšila závěrečná akce, kde měl trochu šanci se předvést, Diesel mě moc nebavil (Ten chlap může hrát pouze ve FF, všude jinde stojí za hovno) a tak zbyla řada na mou oblíbenkyňi Ruby Rose, která je i zde zvráceně atraktivní jako v John Wick 2. Malý plus za hudbu a camea známějších tváří, jinak slabota. 50%(10.3.2017)

• kratajirka

10% za poměrně kvalitní soundtrack, kterej seděl jak Baťovy cvičky lecjakýmu dítku! A to je konec kladného hodnocení! Tohle je recept na to jak zesrat takovou sérku! Kéž by zůstal jen první IksIksIks. Vinův smích je tak otravnej jak dítě na pouti, který chce za každou cenu cukrovou vatu. Na můj vkus tam bylo až moc žlutejch! Nehledě na to, že jedinou ženskou, kdo jaksi mohl pánům zvedat trenky, byla brýlatá "agentka". To je smutný! Celej film je smutnej! Neymar je taky smutnej - prosral LaLigu a ChampLigu. Chcípni rejžo(6.6.2017)

Film ultimatívne trápny, kde ma prekvapivo najviac pobavila ( a zaujala ) Nina Dobrev, od ktorej som určite nečakal najdôstojnejší herecký výkon z celého hereckého ansámblu. Tak to už je sila. Akčné scény možno označiť za remeselne perfektne spracované ,,vykrádačky,, neponúkajúce nič originálne, či inovatívne. Očakávanie ťažkotonážnej akčnej oddychovky nevyšlo a zhliadol som iba (ne)coolový produkt, kde sa každý snaží byť niečim, na čo nemá. Presne snímok pre dnešnú, sociálno-sieťovú generáciu.(23.1.2017)

Je to taková ujetá bláznovina, ale plná akce , dobré nálady a energie. Vin Diesel funguje, jak má, Donnie Yen a Samuel L. Jackson taky skvělí a celkově je pro mě film velmi milým překvapením. Nic moc jsem od toho nečekal, spíše naopak, ale dostal jsem jedno z největších filmových překvapení. Ano, místy lze vidět, že tvůrci vypustili od toho, že první díl je starý 15 let, ale to se dá odpustit. Za mě zasloužených 85 % . a abych nezapomněl - svižná vynikající kamera.(22.1.2017)

• - Natáčelo se v Kanadě, na Filipínách a v Dominikánské republice. (Grimaldi)

• - Pro indickou herečku Deepiku Padukone (Serena Unger) představuje tento film hollywoodský debut. Údajně se měla objevit již ve filmu Rychle a zběsile 7 (2015), nicméně z časových důvodu se nakonec natáčení nezúčastnila. (Svarec)

• - Do role Xianga byl původně obsazen Jet Li, z neznámých důvodů ho však později nahradil Donnie Yen. (Svarec)