stenrik

Václav Moravec (já mu říkám ze srandy Hlodavec) je tak zatraceně dobrej profesionál, že z každýho vyhlodá co potřebuje a co lidi zajímá. ()

iwee23

na jedné straně kvalitní diskuzní pořad, na straně druhé hosté, kteří vám zaručeně znechutí (nejen) nedělní oběd. Od jisté doby jsem přestala politické debaty sledovat ()

Alvin

Když si chci u nedělního oběda zkazit chuť kecy našich mocipánů, pak jedině s Vaškem Moravcem. Po nezapomenutelném Otíkovi Černém (protože asi tam někde jsem přestal tyhle pořady sledovat) je u mě Moravec další hrdina politických debat. ()

Dr.dogous

scénář 4 režie 3 herci 1 výprava1 celkem 9 hodnocení 45%, často se probírají okrajová témata, vzájemné osočování politiků, nikoliv palčivé problémy země. ()

Tumbik

Václav Moravec je člověk na svém místě, všechna témata k rozhovoru má skvěle předpřipravena. Avšak politici zde po sobě velmi často řvou, nejsou schopni odpovědět jednoduše na jednoduchou otázku a i přes opakovaná upozornění si skákají do řeči... To tomuto pořadu hodně ubírá na "kráse". ()

Trescha

ČSFD co to tu dělá? Hodnotit to nemá cenu... Pojďte si v pravé nedělní poledne nechat protáhnout prdel Vaškem Moravcem. Nejvlivnější česká buzna bude hoďku (pakliže přepnete na ČT24 i déle) křepčit přímo ve vašem obyváčku. Nachystat indulonu, udělat klystýrek a hup na kanapíčko. Jedna, dvě, Vašek už jde.... Kalouskova onanie v přímém přenosu. Možná ukáže frndu i Mirka Němcová... Kevine dej sem talíííř! ()

Peddro

Do očí bijící propaganda TOP 09 a EU, agitace proti Zemanovi a Babišovi, což je u veřejnoprávní TV okrádání veřejnosti v podobě koncesionářských poplatků. Multikulturní, eurofanatická, havloidní a politicky korektní stoka má do seriózních a objektivních zpráv a politicky zaměřených pořadů hodně daleko!!!!!!!!!!!!! ()

Ondr4H odpad!

To nejhorší co může člověk udělat po nedělním obědě je si pustit dvojhodinku politiky v podání moderátora, který je až po hlavu v prdeli předsedy TOP09.A to doslovně i fakticky...Moravec je fajn v tom že se obklopuje "príma" lidmi se kterými sdílí názor, když měl dělat souboj kandidátů na prezidenta tak to odmítl, protože proti jezevci z Vysočiny by mu povolil jeho trénovaný svěrač. ()

finkie

Oceňuji veskrze seriózní a nebulvární styl, kterým Moravec svůj pořad vede. Problém vidím ve sterotypním okruhu témat a hostů. Moderátor neustále točí svých pět šest oblíbených diskuzních témat, která má důkladně nastudovaná a rešeršovaná, ale často se jedná o velmi technické problémy pojednávané velmi technokratickým způsobem. Viz třeba věčně se opakující debaty o vztahu mezi soudnictvím, státním zastupitelstvím a policií. S tím souvisí i výběr hostů, což jsou téměř vždy vrcholní politici (respektive určitá jejich malá skupina) nebo vysocí státní úředníci. Ve druhé části pořadu si sice Moravec zve i odborníky mimo státní aparát, ale ti první s těmi druhými do diskuze vstupují jen zřídka. První polovina pořadu je tak většinou v lepším případě ve vztahu k politické a byrokratické třídě silně autoreferenční, v horším případě posloucháme jen hádky a prázdné tlachání. Pořadu by zkrátka prospělo narušit tu politicko-byrokratickou selanku, chtělo by to pestřejší výběr témat, více humanitních intelektuálů, lidí z občanského sektoru a novinářů - i ze zahraničí, čímž nemyslím jen Slovensko - a trochu méně právníků, úředníků a mainstreamových ekonomů. ()

Honza__St.

Začlo to vlastně jako konkurence Novácké Sedmičky, která v té době už pomalu ale jistě šla dolů (někdy tehdy odešla Bobošíková, a po ní to šlo rychle do kytek). A nebylo to o nic horší, koneckonců i sám Moravec nebyl o nic víc namyšlenej, než svého času Vávra v Sedmičce. Za téhle situace není divu, že to aspoň v těch prvních letech byl pořad, u nějž se opravdu po jeho vysílání začlo o tématech v něm probíraných mluvit. Ale jak šel čas, stoupalo s tím i Moravcovo ego, a rychle se projevovala jeho zaprodanost pravdoláskařům a jeho představy, že on je nějaký supermoderátor. Nejpozději kolem oné první přímé volby prezidenta pohár přetekl, a ani se nedivím Zemanovi, že nedlouho potom se na něho vykašlal. V následujících letech je to už totální odpad, ve kterém se až na výjimky sebeukájejí ti největší šmejdi a kreténi z naší politické scény (pravdoláskaři alias kavárna alias lepšolidi). I v jednom kuse okopávaný Jaromír Soukup je proti tomu extratřída (byť v posledních pár letech už podle všeho Moravce namyšleností dohnal). Ty tři hvězdičky jsou tedy za dávno minulá první léta. ()

El_Barto

Profesionálnější provedení politických debat jsem nikdy neviděl, co se mi strašně líbí je, že koalice a opozice mají stejný prostor. Akorát si myslím, že nové studio bylo krok špatným směrem, to starší bylo hezčí... ()

HlavkaZeli

Do světa ustrašených moderátorů přišel pravý krotitel politiků, který se nezalekne sebehlasitějších, sebehulvátštějších a sebeagresivnějších politiků. Dobře se ve vodách politiky a zákonů vyzná, což využívá k odzbrojování nesmyslných a bludných argumentů, čímž politikům mnohdy vyráží dech. ()

sako44

Kvalitní a seriózní pořad o české politické sféře. Pane Moravče, jen tak dál. Konečně se po dlouhé době v České Televizi objevil pořad, který si alespoň trochu posvítí na ty naše české svině ze shora. Klidně víc přitvrďte, nám to vadit určitě nebude. ()

Dominum

V našem prostředí jde s přehledem o nejlepší diskuzní politický pořad. Moravec se na rozdíl od ostatních moderátorů pořadů s touto tématikou nebojí politikům postavit a sem tam si z nich i udělat srandu. Jeho debaty se nezvrhávají v nesrozumitelné překřikování, ale neustále si drží jistou úroveň. Co mě se týká, tak při zajímavé kombinaci hostů se velmi rád podívám. ()

Pradler

Politika a věci kolem ní je zajímavá, takže já hodnotím jak hodnotím, protože dle mého názoru lepši publicistický pořad ani neexistuje, alespoň v ČR. Václav Moravec jako moderátor je skvělý a u tohoto pořadu se nenudím. ()

DarkSikorski

Z počátku to šlo. Moravec dával dobré dotazy na daná témata a diskuse šla tak jak měla. Ale teď je z něj úplatný chudáček a rektální alpinista. Tedy ten správný zaměstanec Č(p)T (Česká (propagandistická) Televize). ()