Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Beckettová znovu otvírá případ vraždy své matky, když se hlavnímu podezřelému podaří utéct z vězení. A právě Beckettová je jeho dalším cílem... (TV Prima)

Recenze (4)

B.Wilde 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborný díl, zatím nejlepší z prvních třech sérií. Emocionální jízda plná překvapení. Mimo to konečně došlo i na vyznání citů, už bylo načase. Ne že by se mi pošťuchování mezi hlavní dvojicí nelíbilo, ale už to nějak nestačilo... pořád mi tam něco chybělo, něco, co v tomhle díle už docela bylo. ()

Dusty56 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle je absolutní paráda. Určitě nejlepší epizoda 3. série a asi i celého seriálu. Děj epizody soustředící se znovu na případ Katiny matky je napsán skvěle a hercům tady věřím úplně všechno. Finále série jak má být, po tomhle nejde nepustit si další řadu. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Excelentní zakončení třetí série. A to jsem si chtěl dát zrovna od Castla na chvíli pauzu a věnovat svou pozornost zase něčemu jinému. Ale takhle? No to prostě nejde! Drsné finále, smrt šéfa, Kate schytá kulku…inu pojedu samozřejmě dál. Opět tu máme případ s nájemným vrahem, který stojí za smrtí matky Kate. Dokonce se mu podaří zabít dalšího ze špinavých poldů, zdrhnout a plánovat další vraždu. Dokonce se v emotivním závěru i dozvíme, kdo je oním třetím poldou v pozadí a vše vyvrcholí tragickým finále a Castlovým vyznáním svých citů… ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama