Tom a Jerry

• Slovensko Tom a Jerry (více)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

Nedos.

Tom a Jerry zůstali asi stejní, já už jsem ale asi jinde. Jerry byl na pěst víc než obvykle, Tom byl Tom. Jednou jsem to přetrpěl, podruhý už to vidět nemusím. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kámoši jak hrom, Jerry a Tom." Si jdou opět po krku, tentokrát ovšem v celovečerním hraném filmu, který je velkým zklamáním. Nulové gagy a příšerná animace. Doslova a do písmene blbost. Animovaná zvířata v hraném filmu, kde si 1* zaslouží max Chloë Grace Moretz za pěknou tvář. - 10%. ()

SLPHR

Nevím co si o tom mám myslet. Cílovou skupinu to určitě bavilo, ale mě to přišlo v určitých částech filmu už za hranou trapnosti. Možná to je špatný názor, ale myslím si, že některá díla by měla zůstat, taková jaká jsou a nepředělávat je. ()

Polik_

Přesně takhle koncipovaný film pro děti NIKDY nemůže dosáhnout tíženého úspěchu. Aspoň tedy ne u dospělého publika. Doba se posunula, generace nahradila generaci a nám se teď někdo snaží vnutit představu, že T-O-H-L-E je Tom & Jerry. Vidět toho dříve vypečeného a lenošivého kocoura tancovat floss a lítat po New Yorku s dronem je zkrátka šok, protože nic až na jména a podobu postaviček nám je ani vzdáleně nepřipomíná. Za zdejšími odpady a 1* vidím tedy jen neschopnost recenzentů přijmout fakt, že pohádky musí odrážet svět dětí, nikoliv dospělých. ()

Merotren

Nemám k tomu moc co říct. Film se nějak jmenuje, ale vůbec tomu názvu neodpovídá. Hlavní dvojce je prakticky vedlejší, celý film se řeší debilní svatba, která nikoho nezajímá, celý film totálně o hovně. To jejich občasné "pošťuchování" je asi to jediné, co tenhle film zachraňuje, asi. A proč z toho proboha radši neudělali celovečerní animák? Hned by se na to koukalo lépe než než na tenhle zvratek. Možná se tenhle styl animovaných postav v hraném filmu někomu zamlouvá, mě to ale spíš docela odpuzuje. Totální zbytečnost. 3/10 ()

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)