Reklama

Reklama

Tom a Jerry

  • Slovensko Tom a Jerry (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (129)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Tom a Jerry sú jedným z najväčších hrdinov môjho detstva. Ich druhý veľký celovečerný film v reálnom prostredí mal byť predovšetkým oslavou toho, že sú na scéne už viac ako 80 rokov. Miesto toho sme dostali spíš akúsi jednohubku, ktorá síce miestami obsahuje zopár dobrých nápadov (napr. odkazovanie na Batmana), ale dominantne čerpá z riešení a scén, ktoré veľmi dobre poznáme z ich krátkych príbehov/rozprávok. Celý film/príbeh je dosť vypočítateľný, herecké výkony sú dvojdimenzionálne (teraz ani Chloë Grace Moretz nejako výrazne nevyniká). Určitý potenciál sa skrýva ešte vo vedľajších postáv (malý kocúr a Spike), ktoré však nedostanú väčší priestor. Úprimne povediac, nečakal som dych berúci film. Nehovorím, že som nejako extra sklamaný, ale to áno, že tvorcovia by mohli viac rozobrať možnosti, ktoré ponúka New York pre túto neskutočne zábavnú a milú dvojicu. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tom and Jerry jsou samozřejmě legendou dětství mnoha lidí a otázkou je, zda-li to vůbec šlo natočit tak, aby to kromě dětí bavilo i dospělé. Osobně mám, v jistých kruzích kritizovaný, film z devadesátek (obě titulní postavy tam na rozdíl od této novinky mluví) tak rád, že možná nejsem tak přísný, jak by si film zasloužil. Ale zase se nedá říct, že bych se nějak extra nudil a v době této filmové bídy jsem se do toho pustil poměrně s chutí...55% ()

Reklama

dragon94 

všechny recenze uživatele

Asi to není to nejhorší co můžete svým dětem pustit, ale povedeným filmem bych to rozhodně nenazval. Pár gagů se povedlo. Většina byla jen méně vtipná kopie scének ze seriálu. Kupodivu se mi i docela hodně líbila ta animace v kombinaci s reálným světem. Příběhově je to však strašně tupé, málo vtipné, né příliš svižné a k tomu všemu film doplňují z mě neznámého důvodu raperské skladby. Pár jich sice sedí, ale třeba rapující holubi hned na začátku filmu byli naprosto příšerní. Slabé 2* 35% ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Kdyby se nejednalo o mou srdcovku, na které jsem prakticky vyrostl, tedy na řádění Toma a Jerryho, asi bych do podobného filmu vůbec nešel, neboť rozhodně nejsem příznivcem kombinovaných filmů animace s klasickým obrazem, ale prostě tady jsem výjimku udělal rád, i když má důvěra v úspěch byla tedy stejně očekávaně velmi malá. O to více jsem byl ale nakonec mile překvapen, jelikož se ve výsledku nejedná o vůbec špatný film. Po pravdě jsem čekal dětinskou, naivní a s původním řádění dvou ústředních hrdinů nic společného podívanou, ovšem nic z toho se naštěstí nenaplnilo. Jako zásadní plus každopádně vidím to, že se zde prakticky vůbec nevyskytují děti, takže tím film úplně minulo to klasické pitomoučké tajrdlíkování kolem rozmachaných parchantů, a místo toho dostaly slovo dospělácká témata, dále se tu tvůrci vyhnuli opravdu infantilním momentům a především, Tom s Jerrym řádí jako za svých nejlepších časů, a ani vůbec nevadilo, že ve spoustě scénách se jednalo o neskrývané vykrádačky starých epizod, jelikož dřív fungovaly maximálně a maximálně fungovali i tentokrát. Další velké plus tohoto snímku je výrazný casting, se sympatickou Grace Moretz v čele, nicméně pro mě si veškerou pozornost ukrádal sám pro sebe svými výstupy nehorázně zábavný Michael Peňa, jenž tu tak působí jako jednoznačně nejvtipnější element celého filmu. Tom a Jerry 2021 tak zkrátka působí překvapivě velmi dobře, je to zábavné, svižné, vtipné, a především to není úplně infantilní, čehož jsem se bál asi nejvíc. Milá podívaná, kterou rád jemně nadhodnotím. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tak, že asi takhle titulky co jsem k tomu našel jsou příšerné věty nedávají smysl k ženským postavám se zde mluví v mužském tvaru jednou udělaly z postavy Joy postavu Joy a jednou to přeložily jako radost v podstatě hrůza evidentně translator. Scénář to nemá v podstatě jakákoliv epizoda Toma a Jerryho natáhnutá do celovečeráku s tím, že se zde objevují i jiné animované postavy, které , ale nemají žádnou interakci s okolím natož tak s lidskými postavami. Chloe těžce přehrává a jediné scény kde je přirozená jsou ty kdy se obléká jako družička na svatbu a na konci což je zhruba 5 minut. Peňa zbytečný ten kromě prvního Ant Mana už v ničem kvalitním hrát nejspíše nebude a co mě nejvíce štvalo jsou rapující scény jelikož ten žánr nesnáším. Zbývá otázka co pochválit tak maximálně ty pávy tu bílou kočku a ty šaty co měla Chloe jako družička. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (12)

  • Po závěrečných titulcích je k vidění krátká filmová scéna. (Rominator)
  • Z důvodů pandemie COVID-19 se na postprodukci pracovalo z domova. (10milda)

Související novinky

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Furiosa, prequel Šíleného Maxe od režiséra George Millera a studia Warner Bros. má oficiálně stanovené datum premiéry. Snímek v hlavní roli s herečkou Anyou Taylor-Joy (Dámský gambit) tak dorazí do… (více)

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)

Reklama

Reklama