Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. (oficiální text distributora)

Britney75

Protože to bylo v osmdesátých letech, a já jsem to sledovala, dávám 1 hvězdičku, kdyby mi dnes bylo o 20 let míň, tak to skončí v odpadu! Takže tak! ()

honajz2 odpad!

To je tak neuvěřitelně důležitý pořad! Karel Gott vydá nové album, no to je něco! A Lucie Bílá prý s někým spala, to je neuvěřitelné! A Tomáš Klus šel do bordelu, no já se pos*ru! A Lucie Vondráčková prý... Tohle se dozvíte v jednom díle tohoto pořadu. A nebojte se: v dalším díle bude toho dvakrát tolik! ()

Sharlay odpad!

Hmm, Nova se zase skvěle ukázala pro jakou cílovou skupinu jsou její původní pořady určené, pro lidi, kteří zjevně nemají na nic duchaplného názor a svůj volný čas u televize tráví tím, že sledují jak vypadá kuchyně Karla Gotta, co dělá ve volném čase Lucie Borhyová a jaký nový způsob záchrany světa si vymyslela poslední Miss České republiky. Podívat se jednou stačí, abych si udělal názor na tohle. ()

drexik

Byla to hrůza, ale Kačka byla tak neuvěřitelně pitomá, že si to jednu hvězdičku zaslouží. Krom toho jsem při náhodném přepnutí na tento program nedostal chuť v prvních pěti sekundách hodit po televizi cihlu. Tak jako při současném Top Sráči magazínu. ()

LiborGondek odpad!

Už ten původní Prásk stál za prd, ale to, co se točí teď, to už vážně nemá obdoby. I s kocourem Bonzem jde Nova do kopru a nesnaží se to ani maskovat. ()

Kosmik 1 odpad!

Na tohle si matně pamatuju a byla to určitě ptákovina. :-) Bulvár nesnáším a ten televizní je snad ještě horší. Odpad! 0% ()

ghatos odpad!

Zlatá Lenka Hornová, na tu se dalo alespoň dívat. Ona to byla vždycky sračka, ale s mladým buranským Novotným je to úplně nový level. Nevkusný, zaprděný, bezcenný, tupý, hloupý...jak se na to můžou lidi dívat?! -95%...septik! ()