Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Lovely.Bones

U tohohle filmu jsem dostával opětované záchvaty smíchu! Tohle je přesně to, co chci od teenagerské komedie. Jednoduchá, originální, svěží, sympatická a hlavně, strašně vtipná. Emma Stone se řadí do mého TOP listu komediálních hereček, protože mě už po několikáté přesvědčila, že do tohoto listu patří. Máme tu dokonalé, vtipné a vždy nad věcí rodiče hlavní herečky, které hrajou Oscarem nominovaná Patricia Clarkson a na Oscara nominovaného (a to za roli ve filmu Lovely Bones) Stanley Tucci. Pravděpodobně poprvé stravitelné herecké vystoupení Amandy Bynes, kterou normálně dost nesnáším a i všichni ostatní herci jsou přinejmenším sympatičtí. Pravděpodobně to budu doporučovat svým přátelům a budeme si spolu vesele citovat všechny hlášky z tohoto nečekaného veledíla :D PS: Nenechte se zmást strašným českým názvem. Ve skutečnosti je dabing velice povedený. PPS: Emma Stone je stejně jako v každém jiném jejím filmu strašně SEXY!!! ()

Jaro_slav

"Brandon, just a couple hours ago you've told me you're a Kinsey-6 gay." "...I've got that V where you'd rather see a P." Tyhle jazykový hříčky (z nichž část chápu a část si budu muset vygůglit) plus Fíbí plus Sandman plus hodina a čtvrt hlasu Emmy Stone tomu daly jasnou čtyřku. Pokud tohle někdy dostalo/dostane českej dabing, bude to vražda všeho vtipnýho. ()

Klajnik odpad!

Co to bylo za debilní sračku?! Film o tuctové holce, která o sobě začne roznášet, že je kurva, aby se jí dostalo více pozornosti. Přirozeně se jí přestane líbit právě ten typ pozornosti, který na sebe vztáhla, takže naláká lidi na stream, kde vyřkne pravdu - tedy že kurva není... Následně ji pod okno přijede kluk, který těm řečem nikdy nevěřil a protagonistka mu oznámí, že hned bude dole. Na závěr řekne do kamery "To je Tod. Možná s ním dneska přijdu o panenství, ale hádejte... Nikomu do toho nic není." Pravda, ale když do toho nikomu nic není, tak z toho sama zkus neudělat téma pro celou školu, ty krávo blbá! ()

Domec

Rozhodne nejlepsi teen komedie co jsem za posledni dobu videla. Herci jsou smypataci, Emma je ale zatracene vtipna a pribeh je podanej s lehkosti a nadsazkou. Dalsi plus je velmi dobre zvolenej soundtrack. Takze jenom chvalim. ()

sedlo03

Přesná 60% jednohubka. Seriálové a komediální hvězdy se zde sešli, pobavili a zase v klidu odešli. Emma Stone potěšila, ale to je tak vše. Bavilo mě to, ale na víc to není. ()

kukentipla

O čem to je? Olivia se rozhodne pomoci svému gay příteli, a tak se s ním naoko vyspí. Nechtěně tak spustí spirálu událostí odhalující lidský charakter. Co já NATO? Tak zaprvé – tohle není komedie, spíše satira, jenž s dokonalou přesností míří na filmové skvosty typu prciček. Nečekejte žádné ultravtipné scény prosycené ejakulátem, močí, trusem. Připravte se na lidskou závist, lež a pokrytectví. Tím vším s hlavou vztyčenou proplouvá hlavní hrdinka, jenž je v podání Emmy Stone nejen krásná, ale i charismatická. ()

panmroz

Poměrně zábavný snímek bohužel trpí naprostou nevěrohodností - ať už motivací postav (proč ta kamarádí s onou), jejich jednání (naprosto nechápu důvod počínání hlavní hrdinky) nebo i castingové obsazení - Emma Stone není Michael Cera! Celé mi to připadalo, jakože takto odvážné téma bylo napsáno kdysi dřív, a teď nazrál čas, kdy to teens publikum ustojí, včetně dělání si legraci s fanaticky věřících spolužáků - a odnesla to právě Emma Stone. Co už, scény s rodiči byly fajn, stejně jako oldschoolově udělané "putování zprávy". Dvě až tři. ()

Standic1

Svižná a zábavná komedie s krásnou hlavní hrdinkou, která ukazuje, jak se lež nemusí vyplácet a jak rychle koluji drby, a nejen jak kolují, ale jak se ve finále ještě připepří :) ()

Blue.Shark

Netušil jsem, že na to někdy vůbec pomyslím, ale...líbil se mi romantický film! Tedy "romantický". Po maratonu tří American Pie filmů (těch tří horších) jsem si, ač značně znechucen tím, co jsem viděl, chtěl pustit něco žánrově podobného a tak jsem naslepo sáhnul po Easy A a očekával exkrementy, prsa, oplzlé poznámky, zvracení, soby...no prostě ještě o stupeň horší American Pie (jestli to vůbec jde). Naštěstí jsem se totálně netrefil a místo toho vybral film, který je vtipný, inteligentní a tak nějak po všech stránkách příjemný. Určitě bych Easy A nezařadil vedle těch klasických slaďáren. Charakteristický je hlavně sarkastickým odsekáváním a to jej na mé stupnici hrozně povyšuje...také z toho důvodu, že sarkasticky odsekává nádhená Emma Stone a vypadá u toho hrozně přirozeně, což na mě působí fakt skvěle (ne, to není ironie). Už jen scéna, kdy zpozoruje na fotce tu křesťanskou fanatičku je příkladná - v jiných filmech by dotyčná vykřikla, zatajila dech, nebo udělala nějakou podobnou blbost. Emma Stone si tím svým hlubokým hlasem něco suše zabrblá a teatrálně se vytratí; a celé to vypadá tak geniálně, že se člověk prostě musí smát. A co hlavně - Easy A je, proboha, originální! Ne jako ty desítky a stovky filmů, co omílají pořád stejné téma dokola! A jelikož žiju na malém městě, tak nějak chápu to, co se v tomhle filmu vlastně celou dobu dělo. Výborný kousek! ()

Jaroslaf

tak sem měl z toho dojem že se to snažilo samo sebe brát s humorem a určité věci parodizovat, ale ve výsledku to bylo spíš trapné jako plastika Lisy Kudrow. Btw, proč ve všech americkejch filmech maj středoškoláci tak milující a chápavé a sexuálně otevřené rodiče? chtělo by to projednou nějaký puritánský burany... ()

TaanStari

Celá škola se může posrat z toho, že 17 letá holka údajně už není panna? :) Jako opravdu? :)) Když na tuhle premisu přistoupím, tak je to docela zajímavá a zábavná komedie. Ještě zábavnější je však 87% hodnocení na RT (wtf?). ()

jarvis

chtělo to hodně ubrat na kroucení hubou, koulení očima, fashion stylingu a rozevlátých gestech, a mohlo to být i za tři ()

Kjuk

Tak nějak mám z tohohle filmu rozporuplné pocity. Přijde mi to jako tuctová americká komedie ze střední školy, kterých už musí mít každý plný kecky. Navíc hlavní zápletka mi přijde opravdu docela směšná a trable hlavní hrdinky nevyjímaje. Nicméně díky Emmě, u které doufám, že ji konečně uvidím v nějakém smysluplnějším filmu a skvělým rodičům, které bych chtěl mimochodem taky, řadím tuto komedii o fous do toho lepšího průměru. ()

MovieFive

Film se mi líbil hodně. Uznávám, že se nejedná o nic převratného, spíš naopak-průměrný americký film, jehož konec se dá už na začátku lehce odhadnout. Přesto mě bavil, rozesmál-na nedělní večer nebo špatnou náladu ideální :) ()

Dámské posily...

Dámské posily...