Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Billie777

Opravdu příjemná podívaná. Sympatickou a talentovanou Emmu Stone začínám mít čím dál víc ráda a tady byla opravdu báječná, její postava mě bavila a moc sympatičtí byli i její rodiče v podání Patricie Clarkson a Stanleyho Tucci. Film Easy A je moc povedená, zábavná, neotřelá a inteligentní komedie se zatraceně fajn hlavní hrdinkou. Co mě hlavně potěšilo bylo to, že jsem tu nenalezla žádné trapné momenty a sexuální scény, které působí uboze a vulgárně a tyto komedie akorát zkazí. A kdo mě hodně příjemně překvapil, byla Amanda Bynes, kterou jsem jako herečku nikdy nemusela ale tady byla vážně super. Ačkoliv je to film, na který možná za nějakou dobu po dokoukání zapomeneme, u Emmy Stone si můžeme být jistí, že se ve filmovém světě rozhodně neztratí. ()

YoZo8

Na to, že som si myslel aká to bude hlúposť ma táto komédia veľmi milo prekvapila. Humorný film o starej múdrosti. Ľudia nepovažujú za pravdu to čo je skutočne pravda, ale skôr dajú prednosť poverám a ohováračkám. Taktiež o tom, že každá minca má dve strany. Pre mňa neznáma hviezdička Emma Stone príjemne pobavila. Na druhej strane ma trošku sklamali iné komediálne stálice. Amande Bynes a Lise Kudrow ich vedľajšie úlohy nie veľmi sadli. Za to rodičia hlavnej predstaviteľky Stanley Tucii a Patricia Clarkson mi dokázali vykúzliť úsmev na perách ba až rehot :-) Film bol miestami trošku pikantnejší, no nebol perverzný ako väčšina moderných teenegerských komédii. Vyzdvihujem hlavnú myšlienku filmu, ktorá robí túto komédiu netuctovou. Hodnotím 3,5* a 75%. ()

Loki_Six

"Whatever happened to chivalry? Does it only exist in 80's movies? I want John Cusack holding a boombox outside my window. I wanna ride off on a lawnmower with Patrick Dempsey. I want Jake from Sixteen Candles waiting outside the church for me. I want Judd Nelson thrusting his fist into the air because he knows he got me. Just once I want my life to be like an 80's movie, preferably one with a really awesome musical number for no apparent reason. But no, no, John Hughes did not direct my life." ()

Daewiik

Dvě hvězdičky za krásnou Emmu Stone, která se zuby nehty snaží působit jako drsňačka a mrcha, ale při tom pořád vypadá jako roztomilé koťátko. Jinak těžký podprůměr. ()

MareT.

Taková parádní a nevinná oddechovka, která neurazí, pobaví, nic vám nepřinese, ale po skončení vám zůstane úsměv na rtech. Doufam, že Emma Stone se ještě v budoucnu ukáže, má dobrý potenciál. ()

cab

Teenager komedie s velice sympatickou hlavni hrdinkou (stoupajici hvezdicka Emma Stone), ktera zvlada utahnout cely projekt, i pres jednodussi pribeh, kde se na jednu malou nevinnou lez nabaluji dalsi a dalsi az se dostavaji do faze, kdy se nedaji absolutne kontrolovat. Obcasne lekhe zavtipkovani na adresu panbickaru, obcasna originalni invence ci nezvykle trhle se chovajici vedlejsi postavy delaji z filmu prijemnou hodinku a pul, ale pri vetsi snaze se mohl film zaradit ke klasikam sveho zanru. 70% ()

kery-

Na tenhle žánr moc nejsem, nicméně včera jsem měl náladu si dát komedii a tato herečka je mi více než sympatická, tak jsem tento film zkusil..Ve výsledku spokojenost, příběh postupuje pomalu a parádně a nějaký řešení vztahů se celý film neděje, až v posledních pár minutách, takže spokojenost.. ()

Rssa

Průměrně zábavná, stokrát viděná komedie s celkem nesymptickou hlavní představitelkou. Žádný zázrak. 60 % ()

Hanys_

Pokud se tohle dá označit jako teenege komedie, tak je Easy A jedním z mála koukatelných příspěvků do tohohle žánru. 7/10 ()

showxman

Jako celek to v žádném případě není nic pamětihodného, ale pouze teen tuctovka ze středoškolského prostředí, jakých jsem viděl nespočet. Za to Emma Stone je právě ten důvod proč se na Easy A podívat. Je skvělá a věřím, že ji uvidím ještě ve spoustě důstojnějších rolích. Nesmím opomenout Thomas Haden Church, který kdykoliv se objeví v záběru, tak vypustí neskutečný vtip. Jako třeba když se u večeře zeptal svého adoptovaného syna: "A odkud ty vlastně si?" ()

dopita

Příběh o tom, že stačí jedna lež, která se pak šíří střední školou rychlostí blesku. Titulní Olive (Emma Stoneová) si z toho prdlajs dělá, naopak ji ještě přiživuje a má z toho akorát srandu. Sympatická Emma Stoneová je jediným kladem filmu, jinak je film spíše zklamáním. ()

kedl

Drby se šiří jako morová nákaza a v A Easy to platí dvojnásob :-), aneb co všechno může způsobit jedna nepromyšlená lež. Panna nebo orel je plný skvělých hlášek a hlavně nezapomenutelné sexy Emmy Stone, která se pomalu začíná dostávat do širšího povědomí publika a já jí to jen přeji. ()

Rapikk

Příběh nikterak originální a nebýt Emmy Stone, tak bych se na to ani nikdy nepodíval. Emma byla zářivým klenotem celého filmu a předvedla opravdu bravurní herecký výkon. To ona mu ode mě vybojovala celé tři hvězdy. Z ní bude jednou skvělá herečka, pamatujte na má slova. Myslím, že jsem se do ní zamiloval. ()

Michalechal

Je to taková ta klasická americká teenage komedie. Ale Panna nebo orel patří rozhodně mezi ty lepší. Olive je vážně chytrá a vtipná. A kolotoč smyšlenejch "styků" co o sobě dobrovolně rozjede, se jí pak trošku vymkne z ruky. Ale má výborný rodiče - leč trošku úchylnější. A jednoho "sviště" z dětství, kterej jí věří. Sranda a trocha romantiky, tak to má bejt :-) ()

kolemjdouc

Dávám dvě jen proto, že se v tom asi mlaďoši najdou ale pro mě je to naprostý úlet.Scéna jak se vysvětluje kterak přišel student ke chlamydiím je opravdu trapná,zvlášť když je do toho zatažená dospělá ženská..Opravdu trapné a ani ne k zasmání! ()

Mafiapau

Čekal jsem že to bude povrchní cringe emérikn school life, ale musím říct, pojato to není tak retardoidně pro vypatlance, je zde i hodně based vtípků, nemá to občas i moc daleko od doslovné recese (což tedy v podstatě je). Jsou tu různé odkazy na starší tvorbu jak už hudebně, tak citováním úryvků. Emma Kamenná to hraje skvěle, a Fíbí konečně odhodila kytaru, a dozvěděla se co je to volný trh a skončila v téhle škole. Nejvíce mě dostalo, že se tento příběh odehrává v Kalifornii tím, že je to v podstatě dost based film. To už po těch 13-ti letech ovšem byli vystěhování z Kalifornie všichni "regresivní" a neinkluzivní lidi. Za 4 * se nestydím. ()

ThomasCrown

Sľuby sa v traileroch sľubujú, ale keď príde na samotný film.... Vtipu je tu až prehnane málo, jediný humorný prvok, ktorý stojí za to je postava Stanleyho Tucciho, ktorý hláškuje ako o život. Je pravda, že na Emmu sa dobre pozerá a má neuveriteľne sexy hlas, ale nie vždy to stačí na utiahnutie celého filmu. Poteší však gýčový záver, ktorý navodzuje akú takú romanticko-komediálnu atmosféru. ()

Dámské posily...

Dámské posily...