Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

hroubek

Kdyby tam nebyla super sympatická Emma Stone,která každou chvilku svými názory připomína Juno nebylo by to špatný ale já bych na to nekoukl.Nejkrásnější věc co jsem si z filmu odnesl je to že Emma Stone je inteligentní a zárověn sexy ale to nejdůležitější, že zvládné utáhnout film sama.Osobně jsem zvědaví jak se jí povede v blondaté paruce jako Gwen Stacy v novém Spider-manovi. ()

Blue.Poison

Asi tak po půl hodině filmu jsem měla pocit, že uběhlo zhruba sto let. Něuvěřitelná nuda, tupé dialogy a nekonečné opakování slova "děvka" mě vážně omrzelo velmi brzy. Nehrát v tom Cam Gigandet, vypnu to už u titulek. Ostatně ani těch pět minut, co se vyskytnul před kamerou, za to nestálo.. ()

kubikzeme

Typická oddychovka na zabití volného času. Dobrá Ema Stone a skvělí její rodiče (Patricia Clarkson a Stanley Tucci). I když to není příběhem nic moc, rozhodně jsem rád, že jsem ten film viděl, jelikož jsem díky něj dal zkoušení na téma Šarlatové Písmeno. Stačilo popsat pocity Emy plus něco málo odvodit a bylo za 1;) ()

Kicune

Moc příjemná romantická komedie se skvělou (s velkým S) Emmou Stone. Objektivně 70%, čtvrtá hvězdička je pro herecký ansambl. ()

Ceres odpad!

Ani jednou jsem se nezasmál a jen kroutím hlavou, jak se tohle někomu může líbit, protože tohle je to totální sračka. Vkus některých uživatelů je alarmující. ()

zdenny

Průměrná středoškolačka v dobré víře pomoct kamarádovi, aby neutrpěla jeho hrdost, potvrdí, že se spolu líbali. Zajde ale dál a za peníze spolužáků ze školy o sobě nechá tvrdit, že se s nimi vyspala. To samozřejmě uvrhne světlo na její pověst a image. Co zezačátku vypadalo jako nevinná hra, se později zvrhne. Spíš to vypadá, že zde popisuji drama s thrillerovým nádechem. Ne, jedná se o středoškolskou komedii, která asi nebyla tak špatná, když jsem ji ohodnotil třemi hvězdami. Každopádně si na ni už moc nepamatuji, takže vlastně ani nevím, proč celkem slušné (v tomto kontextu) tři hvězdy. ()

L_A_D_A_S

Tak nějak nevím co si o tomhle filmu mám myslet.. Emma Stone je skvělá, dokonce i Dan Humphrey (zasvěcení vědí) hrál dobře. Většina vtipů vyzněla ale klišoidně naprázdno, a to nemluvím o absolutních nelogičnostech v chování většiny aktérů. Na teenagerské filmy se jedná o absolutní nadprůměr ale ve srovnání s ostatními filmy, ba i třeba ostatními ,,romantickými komediemi,, hodně zaostává. Na špici jsou pro mě stále ,,Kopačky,, . Easy A neurazí ale ani nenadchne. ()

Guzo

Emma Stone má hlas jako čtyřicetiletá ženská, proto jsem si jí nedovedl úplně představit v takovéhle povídací roli. Nicméně v momentě, kdy film začal, jsem na tuhle pochybnost zapomněl a jen si užíval v dnešní době alespoň trochu originální komedii s příjemnou herečkou v hlavní roli. 7/10 ()

Krosmen

Je to oddechová komedie, která by měla běžet v sobotu večer a později se přesunout do odpoledního vysílání. Já tedy rozhodně nelitoval, že jsem se na ni podíval i v jiný, jak tenhle čas. Komedie, která jemně baví i bez zvracení a kvaadrilionu "fuck". Nečekejte mnoho, nebudete zklamaní. ()

blackJag

Rozhodně jedna z těch lepších komedií za střední školy. Emma Stone se mi už nějaký čas zavrtává pod kůži a možná jejím filmům neobjektivně odpouštím i co bych nemusel, ale nemůžu si pomoct :-) Film už jsem viděl před nějakým časem, přesto si děj celkem vybavuji (spolehlivý lakmusový papírek kvality) a vím, že kromě Emmy mě bavila i její filmová rodina. 75% ()

V.Silver

Nakonec jsem se rozhodl dát vyšší hodnocení - proč? Protože dvojka rodičů Tucci/Clarkson a učitel Thomas Haden Church byli prostě skvělí, bohužel celý film neutáhli. Nevím, čím to je, ale i když se mi Emma Stone líbí a je sympatická, v mých očích celý film neutáhla. Nebylo to tím, že by scénář byl nějak zásadním způsobem špatně napsaný - nebylo to nic převratného, ale zároveň to nebylo hloupé, naopak se mi velice líbilo, jak si scénáristé pohráli s dialogy a současnou angličtinou, kterou naroubovali odkazy na 80's teen movies. Jenže hlavní postava měla jen poloviční charakter, než jaký byl třeba na to, aby nakonec diváka neiritovalo, že JE V KAŽDÉ SCÉNĚ. Nemluvě o tom, že čeští překladatelé si s tímhle filmem nevěděli moc rady (mám teď na mysli ty oficiální - film jsem si, natěšený, objednal na Blu-Ray lokalizovaný pro český trh). Když to shrnu - po zajímavém začátku tempo strašně uvadá, ze zajímavě naťuknutých linií příběhu se nevyklube nic, zajímavé postavy nejsou vidět a ta úplně průměrná tady má hlavní roli. Svět dospělých a "teens" tady není propojen jako třeba v případě Juno, jsou to jakoby 2 naprosto odlišné světy, které se ani nijak neovlivňují, neexistují pospolu, ale paralelně, jako 2 množiny, které se neprotínají... Dávám tedy "jen" 50%. ()

Dagoussek

Průměrná komedie ze střední školy s pubertálními scénami a a sympatickou hlavní hrdinkou. Lžeme, abychom zapadli do kolektivu a vypadali lépe či druhým pomáhali , ale ne vždy je to dobré řešení. ()

Jaro.Krafcik

Mna už tieto teen komédie prestali baviť. Asi som ich videl už mnoho. Treba tu oceniť hlavne herečku a dobrú hudbu. Hlavne záverečný song bol top. Škoda že netflix neponúkol dabing. Predsa film nieje novší. Ale tak priemer to ešte je. 3* ()

haluska11

výborná žánrovka z oblasti teen komedií. zcela očividně neusiluje o realismus, takže se nedurděte jako tady pár komentujících, že "tohle by se přece nikdy nestalo". je to perfektní oddechovka ze školního prostředí, která se nebere vážně. koncept "naschvál o sobě šířit pomluvy o děvkaření a nechat si za to platit" je prostě ujetina, tak to tak je třeba i brát ()

JančiBači

Inšpirované Junom ale o dve triedy slabšie.Napriek tomu kvoli skvelej hudbe a hercom dávam 4 hvízdičky :) A čo sa Emmy Stone týka, zaslúžená nominácia na zlatý globus . ()

ImNotThere

Emma Stone je neotřelá, vtipná, šmrncovní, zkrátka žádná prvoplánová krasavice, a tudíž je pro dobrý film perfektní. Přesně ten typ, který se mi neokouká. Navíc si vybírá role, které jí sednou. Má nová oblíbená hvězda vychází! A navíc má ženiální promo k MTV Movie Awards 2011: http://www.youtube.com/watch?v=PhoRkj8qqqw ()

Dámské posily...

Dámské posily...