Extrakt

Extract

Extrakt

Komedie

USA, 2009, 88 min

Pohodový úlet, nečekal jsem nic a solidně jsem se pobavil. Jason Bateman je sympaťák a svůj zaměstnanecký kádr má opravdu vytříbený :)). Mila Kunis jako vždy a Ben Affleck snad v nejlepší vedlejší roli v jaké si ho pamatuju a nevím proč, ale v těch dlouhých vlasech mě připomínal Sandlera. No problemo, oddychovka a překvapivě dobrá zábava za 3,5*. Zpětně palím na 4*, Batemanův výdech z bonga mě dostal. :-))(12.2.2013)

Vlastně taková nijaká komedie s nijakym obsazením, pokud nepočítam Milu Kunis a překvapivě netoporného Afflecka, ale v jejich případě se jednalo spíše o vedlejší role. Asi deset minut po konci jsem si absolutně napamatoval, o čem film byl. Nicméně dojmy převládaly docela pozitivní a to přesto, že jsem se příliš nesmál. Čistý průměr. 50%(15.1.2013)

Nenechte se napálit lákavým trailerem. Extract je jenom veskrze průměrná komedie, která všechny nejlepší vtipy vypálí v první čtvrt hodině a pak už se nezmůže na nic, co by stálo za řeč. Ne že by zbytek byl špatný, je akorát nijaký a rozpačité rozuzlení vyznívá do ztracena. Nebo spíše nevyznívá vůbec. Ani Ben Affleck schovaný v malé roličce pod vlasatou parukou nestojí za řeč.(20.12.2009)

Vcelku sklamanie. Ako nie je to zlý film. Ale čakal som viac zábavy, viac vtipných situácií. Po komentoch som čakal viac od Afflecka. Nemám voči nemu predsudky ako mnohý. Napríklad daredevil mi prišiel ako dorbý film. Avšak tu ma Ben nepotešil. A vlastne nikto (možno až na Milu Kunis:-D). Priemer. Hrubý priemer.(13.3.2010)

No tak Extrakt je vyloženě čistá extraktovaná multimegaprdel, při který nezbývá nic jinýho, než si pořádně držet sklenici dobře vychlazeného, oroseného ležáku, páč inak průběžně hrozí vylití moku a může dojít k následnému nezvratnému poškození telegauče, z důvodu smíchy nadskakujícího pivního mozolu. Po skončení projekce a dokonzumování nezbytných dvanáctek, doporučuji v tichosti a krátkosti skočit na vyhublou patnáctku, pro urychlený návrat do realitky.(3.9.2019)

• - Scéna v záložni, kde Cindy (Mila Kunis) predáva ukradnutú gitaru, bola natočená v rovnakej záložni ako scéna vo filme Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994). (Laslo)

• - Režisér Mike Judge ztvárnil malou roli jako pracovníka Jima. (Terva)

• - Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Kalifornie ve městě Santa Clarita v srpnu roku 2008. (Terva)