Extrakt

Extract

Extract

Komedie

USA, 2009, 88 min

Komedie Mike Judge, která disponuje prvotřídním obsazením, ovšem to je tak jediné, co vám zůstane v hlavě. Narazíte na pár povedených fórků, na spoustu průměrných, ale jako celek je to příjemné. Na jedno shlédnutí ideální, ale víc nečekejte. Naopak, počítejte s tím, že víc, než postavu Bena Afflecka si pamatovat nebudete.(18.8.2010)

• trigan

Hezká podvodnice těžící z mužské blbosti a debilní majitel firmy, který se diví, že když se svou ženou čtvrt roku nespí a pošle jí nového "čističe bazénů na otestování věrnosti", tak ten čistič u ženy uspěje. Proč má tento film v popisu komedie, jsem nepochopil, asi by to mělo být výhradně pro US diváky, ti tam možná něco vtipného našli.(29.5.2011)

Pohodový úlet, nečekal jsem nic a solidně jsem se pobavil. Jason Bateman je sympaťák a svůj zaměstnanecký kádr má opravdu vytříbený :)). Mila Kunis jako vždy a Ben Affleck snad v nejlepší vedlejší roli v jaké si ho pamatuju a nevím proč, ale v těch dlouhých vlasech mě připomínal Sandlera. No problemo, oddychovka a překvapivě dobrá zábava za 3,5*. Zpětně palím na 4*, Batemanův výdech z bonga mě dostal. :-))(12.2.2013)

Vcelku pohodová komedie, která ze začátku navodí dojem takovýho toho typickýho příběhu podvodnice - ňouma a dál už by to pak mělo být jasný, ale tak nějak jaksi se tvůrci asi pokusili o inovaci, ale sám za sebe teda nemůžu říct, že bych v tom viděl nějaký pozitivum, sice sem neviděl podobnej příběhu už postý, ale zároveň film tak trochu postrádá kompaktnost a celkově vtipnost a příběh bohužel vyšumí do ztracena bez pořádnýho vyvrcholení. Ale co se tomuhle filmu teda nedá upřít, tak to je naprosto skvělej a zarostlej Ben Affleck, kterýho jsem málem nepoznal(4.12.2009)

• Luukec

Na této komedii? mě převapilo jenom jedno.. Jak moc podobný je Ben Affleck Adamovi Sandlerovi.. Kdybych si nepřečetl kdo tam hraje tak bych si myslel, že tam hraje druhý jmenovaný. Jinak mi tento film přišel jako těžký podprůměr a spíše než smích to vyvolávalo jenom takové chvilkové pobavení, což je u komedie škoda.(5.12.2009)

• - Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Kalifornie ve městě Santa Clarita v srpnu roku 2008. (Terva)

• - Režisér Mike Judge ztvárnil malou roli jako pracovníka Jima. (Terva)

• - Jako součást reklamní kampaně jezdil Ben Affleck na tour po různých městech. Začal ve Vancouveru 20. srpna 2009 a skončil 14. září v Los Angeles. (Cheeker)