Extrakt

Extract

Extract

Komedie

USA, 2009, 88 min

Nenechte se napálit lákavým trailerem. Extract je jenom veskrze průměrná komedie, která všechny nejlepší vtipy vypálí v první čtvrt hodině a pak už se nezmůže na nic, co by stálo za řeč. Ne že by zbytek byl špatný, je akorát nijaký a rozpačité rozuzlení vyznívá do ztracena. Nebo spíše nevyznívá vůbec. Ani Ben Affleck schovaný v malé roličce pod vlasatou parukou nestojí za řeč.(20.12.2009)

Mým prvním a doposud taky jediným setkáním s Mikem Judgem byl před třemi lety jeho Absurdistán. Nenadchl mě tehdy, ani dnes. Jestli to mám ale srovnávat, vyjde z toho Extract podstatně lépe a to hlavně díky obsazení ( jmenovitě by to byl Jason Bateman, kterému role naivního blbounka vyloženě sedí :-) Když se podívám na své hodnocení obou filmů, napadá mě jedna věc. Jestli je to s Mikem jako s vínem, budu možná skládat na jeho příští komedii chvalozpěvy - zatím 50%.(7.1.2010)

Příjít s pořádnou komedií není žádná sranda, navíc to vypadá, že když se v ní neobjeví minimálně 50x slovíčko "fuck", tak nemá šance na úspěch už vůbec. Extract se jim vyhýbá a jde si svou vlastní cestou ochucovadel a my můžeme okusit jejich lehce nasládlou chuť... Další komedie u které jsem se moc nenasmál, ale je bez "fuck" a není dementní... :-) 50%(6.12.2009)

• rikitiki

Snímek by patrně chtěl být komedií, ale neudělal pro to naprosto nic, takže pobavení se nedočkáte ani náznakem. Spíš smutného rozboru jedné rodiny a firmy, které se dostaly do krize. Na psychologické drama je to ale zase příliš plytké. Film na mě zapůsobil jako totálně neambiciózní, jakoby tvůrcům nešlo o nic, než jak zaplácat čas. /5. 2. 15./(5.2.2015)

Tento film bych asi nijak nevyhledával a nenarazil bych na něj, kdybych nehledal něco, kde hraje Mila Kunis. Chtěl jsem něco pěkného na oko, proto jsem vybral tuto komedii, a to i přes nízké hodnocení. S Milou jsem byl dle očekávání spokojen. Ale celkově šlo o příjemnou komedii, fakt jsem se bavil. Dokonce i Affleck, který vypadal jak "houmlesák" byl víc než dobrej. Pěkných 70%(22.2.2011)

• - Scéna v záložni, kde Cindy (Mila Kunis) predáva ukradnutú gitaru, bola natočená v rovnakej záložni ako scéna vo filme Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994). (Laslo)

• - Jako součást reklamní kampaně jezdil Ben Affleck na tour po různých městech. Začal ve Vancouveru 20. srpna 2009 a skončil 14. září v Los Angeles. (Cheeker)

• - Režisér Mike Judge ztvárnil malou roli jako pracovníka Jima. (Terva)