Extrakt

• Česko Výtažek (více)
Trailer 2

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

Trailer 2

mala_kea odpad!

Naprosto bez nápadu. Naprosto bez srdce. Affleck kdyby tam radši nebyl. Jen potápí ještě hlouběji tuto již potopenou lod, která však nevezla žádný náklad. Pasažéry ani nezachrání záchranné čluny, natož Mila Kunis, která je tam pouze na ozdobu. Prostě zůstane položená na dně už navěky a doufám, že už se nikdo nebude pokoušet o její vyzvednutí, popřípadě napodobení. ()

Shit

Vcelku pohodová komedie, která ze začátku navodí dojem takovýho toho typickýho příběhu podvodnice - ňouma a dál už by to pak mělo být jasný, ale tak nějak jaksi se tvůrci asi pokusili o inovaci, ale sám za sebe teda nemůžu říct, že bych v tom viděl nějaký pozitivum, sice sem neviděl podobnej příběhu už postý, ale zároveň film tak trochu postrádá kompaktnost a celkově vtipnost a příběh bohužel vyšumí do ztracena bez pořádnýho vyvrcholení. Ale co se tomuhle filmu teda nedá upřít, tak to je naprosto skvělej a zarostlej Ben Affleck, kterýho jsem málem nepoznal ()

Chicharron

Komedie, kde hlavní hrdinu představuje dost nudný patron Jason Bateman, jehož komediální schopnosti jsou dosti omezené a to i ve srovnání se zde hrajícím J.K. Simmonsem např.  či Benem Affleckem, který ve filmu  vypadá jak Ježíš na fetu, ale kupodivu sem zapadá více než Bateman. Většina pitoreskních lidiček má ve filmu IQ tyque, zejména zaměstnanci v továrně... Dá se to, ale moc od toho nečekejte. ()

StanislachKo

Mimózne obsadenie a mimózny storybuilding (absolútne nevyužívajúci pojem Mila Kunis) a prehnane využívajúci antipojem Ben Affleck). Sympoš Bateman, rozkošná Wiigová a alfasamec Simons boli dobre mierené i keď lacné triky, ktoré ale aspoň trochu fungovali. Inak pre mňa nepochopitelná investícia čohokoľvek (času, peňazí, talentu... a naďalej...) ()

Xmilden

Příjemná komedie na téma co vše se může pokazit v jedné menší výrobně. Čekal jsem podobný typ jako Fast Food Nation. Ben Affleck opět podal dosti slabý výkon a nepomohly mu ani dlouhé vlasy. Já mu toho feťáka prostě nežral. Mám slabost vždy pro postavy, které hrají J. K. Simmons (každého zaměstnance pojmenoval Dinkus) anebo takový David Koechner. Ze zbylých (ne)herců mě zaujal Kissácký symbol Gene Simmons. Extract neurazí, nenadchne, za pár hodin si nevzpomenu na nějakou vtipnější chvilku, přesto se nejedná o zbytečně strávený čas. ()

• Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Kalifornie ve městě Santa Clarita v srpnu roku 2008. (Terva)
  • Jako součást reklamní kampaně jezdil Ben Affleck na tour po různých městech. Začal ve Vancouveru 20. srpna 2009 a skončil 14. září v Los Angeles. (Cheeker)