Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

AmunRa

Milá a klidná komedie o šéfovi malé fabriky na maloměstě, který má najednou mraky problémů v práci i v soukromém životě. Film táhnou Jason Bateman a Kristen Wiig, kterým není co vytknout. Clifton Collins Jr., David Koechner a Mila Kunis ve vedlejších rolích zdatně pomáhají, zato Ben Affleck se touto rolí asi chlubit nebude. V podstatě na filmu není nic extra výjimečného, ale jako celek má výbornou atmosféru a dobré herecké výkony. Příjemný film na nějaký dlouhý sváteční večer, kdy oceníte pohodu a dobré konce. ()

Chicharron

Komedie, kde hlavní hrdinu představuje dost nudný patron Jason Bateman, jehož komediální schopnosti jsou dosti omezené a to i ve srovnání se zde hrajícím J.K. Simmonsem např.  či Benem Affleckem, který ve filmu  vypadá jak Ježíš na fetu, ale kupodivu sem zapadá více než Bateman. Většina pitoreskních lidiček má ve filmu IQ tyque, zejména zaměstnanci v továrně... Dá se to, ale moc od toho nečekejte. ()

E.Company

Pokud se nechcete unudit k smrti, tak se tomuto výtvoru vyhněte velikým obloukem. Tak nesmyslnou slátaninu je škoda i nějak komentovat. ()

lucka14lucky

Není to zrovna nejlepší film, taková klasika. Nejvíce mě asi překvapil Ben Affleck, nejdříve jsem se koukla na film, aniž bych ho hledala tady a zjišťovala, že tam hraje, ale stejně jsem ho poznala v tom háru vlasech :-) Dávám hodnocení jako průměrné, nebylo to špatné, ani nějak extra dobré. ()

JerryPilsen

Nevtipná "komedie",ve které je jasné co bude následovat a zároveň jedno jak to dopadne.Všechno je tak nějak nedotažené a plno věcí nedořešených. ()

zimi

Jo to měla být komedie, tak to jsem nevěděl, ale všechny moje operace byly vtipnější! Čemu jsme se měli smát? To by mě zajímalo, varlatům, nevěře, no tak to byla prča!!!!! Většinou se vciťujeme do postavy hlavního hrdiny a tak mi moc do smíchu nebylo a jestli si myslíte, že to skončilo dobře, tak naopak!!! Vše při starém a zas bude trpět, už to nikdy nechci vidět, nechápu ty herce, jak v tom mohli hrát. ()

k.rakonos

U komedie by se člověk měl pobavit, zasmát se. U Extraktu toho bylo méně než šafránu, dost zklamání. A to jsem myslel, že Jason Bateman nebudu hrát v takhle celkem nudném díle. 2 hvězdy zejména za krásnou židovku z Ukrajiny - Milu Kunis. Příště si snad vyberu opravdovou komedii. ()

Denzen

Skvelo zahraní herci v strašnom príbehu. Linka medzi manželkou a chalanom absolútne nezaujímavá a boj medzi právnikom a firmou sa dal viacej rozviesť. Na konci to už schádza do divnej romanticej paródie. 50% ()

PORTER44

Tedy jako komedie nic moc,herci toho moc nepředvedli ani Bateman ani Affleck,pár vtipnějších momentů tam bylo jako např,otravný soused který nedal pokoj ,ale celkově spíše nudnější pasáže. ()