Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

cab

Mistami vtipne, ale prevazne vlazne pojednani o rediteli firmy na ktereho se zacnou valit pohromy ze vsech stran at uz osobniho nebo pracovniho charakteru a vychodisko z nich nevypada jako prochazka ruzovym sadem. Zivot je svina. 50% ()

Marys

Taká priemerná prostoduchá záležitosť snažiaca sa ísť vlastnou cestou, no aj tak ju možno hodiť do rovnakého koša, ako tisícky ďalších podobných vecí. Neurazí, ale ani ničím výrazným neohúri. ()

Ollie235

Takové zmatené spojení několika příběhů do jedné ne zcela celistvé linie. I tak ale může vzniknout zajímavá komedie s několika dobrými vtípky. Co je ale jednoznačně největším tahákem filmu jsou herci- Mila Kunis je svou krásou dokonalá, ať už hraje cokoliv (škoda, že tady nedostala více prostoru), Jason Bateman působil, jakoby hrál sám sebe (role mu vážně skvěle sedla) a s Benem Affleckem jsem se takto nebavil už dlouho. Celkově je to komedie, která nijak neprorazí, ale na zpříjemnění nudného odpoledne/večera je jako dělaná. ()

aLPaC

Nezávislá komedie ve stylu "Better Living Through Chemistry či Drinking Buddies" a takové já mám rád. Extrakt je s nimi na stejném levlu, tedy stejné hodnocení. ()

Luukec

Na této komedii? mě převapilo jenom jedno.. Jak moc podobný je Ben Affleck Adamovi Sandlerovi.. Kdybych si nepřečetl kdo tam hraje tak bych si myslel, že tam hraje druhý jmenovaný. Jinak mi tento film přišel jako těžký podprůměr a spíše než smích to vyvolávalo jenom takové chvilkové pobavení, což je u komedie škoda. ()

Illy

Tak jako hodnotí ostatní i já použiju tyto slova - příjemné a pohodové. Za dva dny o tom ale nevíte... ()

Rehooo

Pohodová komedie ve které se objevuje pěkná Mila Kunis. Není to nic převratného, ale sem tam se člověk u toho i zasměje. ()

mala_kea odpad!

Naprosto bez nápadu. Naprosto bez srdce. Affleck kdyby tam radši nebyl. Jen potápí ještě hlouběji tuto již potopenou lod, která však nevezla žádný náklad. Pasažéry ani nezachrání záchranné čluny, natož Mila Kunis, která je tam pouze na ozdobu. Prostě zůstane položená na dně už navěky a doufám, že už se nikdo nebude pokoušet o její vyzvednutí, popřípadě napodobení. ()

huko

Střízlivá a jemná komedie, výrazně se smát asi nebudete a druhej den možná nebudete ani vědět o čem to bylo. Rozhodně to mohlo být o něco odvážnější, možná trochu ulítlejší a bylo by to na 4 hvězdy. Ale na zabití deštivého sobotního odpoledne je to film tak akorát. ()

merigieren

Nefunkční vztah, chlápek s jednou koulí, žaloba, krásná podvodnice, přitroblí dělníci a ještě hloupější gigolo. K tomu všemu ještě trocha hulení a zarostlej kámoš. To všechno dohromady tvoří celkem vtipný celek, na který se dá bez problémů 90 minut koukat a usmívat se. ()

Olík

Příjde mi že, multižánrový Mike Judge ztrácí mimo animovaný svět půdu pod nohama a při práci s živými herci značně tápe. Extrakt (říkejme tomu komedie), během téměř hodiny a půl nenabídne vůbec nic. Děj, postavy a vůbec všechno okolo by se vešlo do jedné půlhodinové epizody Tatíka hilla a celkově by jim to tam i více slušelo. ()

J. T. Kirk

Dalo se na to dívat a dokonce to ani nijak moc nenudilo. Pořádně jsem se zasmál snad jenom na konci, při "rozhovoru" souseda a manželky. Mila Kunis je kočka a to je hlavní. Jasona Batemana zrovna nemusím, ale překousl jsem to. Když se ve filmu poprvé oběvila postava právníka Adlera, tak jsem si řekl, že vypadá, jako Gene Simmons. Na ČSFD, ale v hercích uvedený nebyl, tak jsem si myslel, že je to jen někdo mu podobný. Až, když jsem se podíval na IMDb, tak jsem zjistil, že to byl opravdu on, což mě mile překvapilo. ()