Basketbalová hvězda NBA, Scott McKnight (Common), utrpí nepříjemné zranění, fyzioterapeutka Leslie Wright (Queen Latifah) se ho neoblomně snaží dostat zase zpět do formy. Jenže jejich profesionální vztah brzy přeroste v lásku. Ve filmu Jedině ona si Queen Latifah zahrála fyzioterapeutku Leslie Wright, která dostane životní příležitost – starat se o basketbalovou hvězdu NBA, Scotta McKnighta (Common). Vše jde jako na drátku, ovšem pouze do chvíle, než se Leslie do Scotta zamiluje. Musí si vybrat mezi pracovní příležitostí o jaké vždy snila a svým srdcem. Jenže zdá se, že Scott příliš nedbá o její city, je zcela pohlcen Lesliinou kamarádkou z dětství, Morgan (Paula Patton), která by se ráda stala slavnou manželkou, jakousi NBA trofejí. Bude Leslie i nadále hrát roli nejlepší kamarádky? Anebo si Scott konečně uvědomí, že vše, po čem kdy toužil, má přímo před sebou? (HBO Europe)

Primavera

Romantické to bolo až-až, komediálne vôbec, ale to neva, nie som Američanka, ale Slovanka, tak asi z toho dôvodu sa rehocem ako kôň na českých /slovenských moc nie je/ komédiách a pri amerických premýšľam, kde sa mám zasmiať. Neva, romantiku to splní na sto percent, po skončení filmu som uplakaná vyžrala chladničku. ()

chicab8

Just Wright je typická americká komedie, tedy mapuje Lesliinu (hlavní hrdinka) cestu za americkým snem, je silně předvídatelná a končí happy endem. Třemi hvězdičkami věnčím skvělou Qeen Latifah, která si vždycky najde způsob, jak mě rozesmát a také oceňuji možnost opět spatřit Pam Grier, i když ta růžová mi k ní příliš nesedí :) ()

zipacna

Černá komedie plná strašnejch klišé co jsem jenom těžko rozdejchával. Romantické komedie mám docela rád, tady jsem sice držel palce aby jim to vyšlo (i když to bylo jasné), ale naprosto nemožná zlatokopka mě nutila kousat se každou chvíli do ruky. Zlatokopky strašně nesnáším a tady do toho filmu byla nasazená určitě jenom proto aby mě naštvali. ()

Bezda22

Dal bych 4 hvězdy. Ale ten příběh byl dost čitelnej. Což, to trošku sráží. Ale je to pěknej film, vo tom nic... ()

windows

Bohužel jasně předpovídatelný děj. Dvě sestřenice, jedna ambiciozní "zlatokopka, druhá uznávaná fyzioterapeutka. Fyzioterapeutka se zamiluje do basketbalové hvězdy a díky ní se hvězda seznámí se zlatokopkou. Ta jej uloví a fyzioterapeutka utře nos. Hvězdě se stane zranění a zlatokopka jej odkopne. No a jak to už tak bejvá, tak ta fyzioterapeutka tu slavnou hvězdu získá... Basketbalové NBA prostředí katastrofální, záznamy z nějakých tělocvičen, kde se krčí tak 200-300 lidí max. Ženské, díky svým emociálním prožití si přijdou na své ale samci nikoliv... ()

sWONDER

Dosť jednoduchá, až tupá rozprávka o čiernej „popoluške“. Po strasti plnej ceste, dokonalý princ konečne pochopí, že mu do náručia padla ešte úžasnejšia princezná...Keď odhliadnem od sračkových klišé a pripočítam, že sa príbeh odohráva v netradičnom prostredí mojej obľúbenej NBA vychádza to max na 2 *. Na černošsky film by som čakal aj lepší soundtrack. ()

dateldlask odpad!

To bylo sádlo máslo. Stupidní, klišoidní a milionkrát omletá americká sračka, tentokrát dovedená k dokonalosti mistrovským výběrem postav a jejich protagonistů: vyjma onoho košíkáře všechno morbidní obezity, a k tomu výhradně pouze černé. Něco, jako kdyby si Galina Pawlowská natřela ksicht vixem a sehrála hlavní desetiroli. Záměr tvůrců však byl naplněn: cílová divácká skupina (dojičky, tkadleny, hajzlbáby, snad i nejeden tvrdý valcíř z Poldovky) v závěru představení vybulela kýbly krokodýlích slz a spektákl si zařadila na první místo v oblíbených. K mému zděšení moje neskutečná muka neskončila se závěrečnou scénou, to nejhorší mělo teprve přijít. Odporná kakofonická melodie doprovázená neskutečně hnusným afektovaným zpěvem nějaké rádobyumělkyně při závěrečných titulcích. Odpad nad odpady. Zajímavý komentář: dateldlask. ()

jafuska

romantický film který má pěkný děj, hraní basketbalu, který se také pěkně sledoval, všimnout si hezkého děvčete, které není zrovna jako twigi a najít v ní lásku to je někdy obtížné a v tomto filmu je to pěkně ukázané, že i láska je možná, když není holka zrovna modelka, a proč taky ne, že? mě se film líbil se vším všudy ()

Jerris008

Hodně.. Hodně, hodně moc naivní film s předvídatelnou zápletkou i koncem. Trochu mě udivilo, že se k tomu Common propůjčil, ale asi to společně s Queen, kterou mám celkem ráda, pomohlo k lepšímu hodnocení. ()

Renie42

Takové krkolomné love story, kde muž nevidí tu pravou, ale stále se mu do cesty plete ta nesprávná a vidina uzavřené kariéry, tu špatnou odnese pryč s tím, že nechce jen hráče, který už nebude hrát a být někde v NBA. Fandila jsem hlavní hrdince, kde nakonec toho svého prince dostala, ale musel si to také on uvědomit, že je pro něj nenahraditelná a ta pravá. ()

PlysovyMacko

Dilema stara ako vztahy - milenka, ktora vas chce len ked ste na vrchole, alebo kamaratka, ktora vas podrzi aj ked ste na dne? Queen by nemala byt v role dvojky, je krasna a charizmaticka zena. ()

megajalec

Nenáročná oddychovka, ktorá je síce predvídateľná, ale príjemne sa pozerá, film sa nevlečie, pekne utečie a neurazí. ()

lobo87

Príjemná oddychovka so sympatickou Queen Latifah. Filmy zo športového prostredia, kde si hlavný hrdina prejde peklom, aby bol nakoniec oslavovaný, nikdy nesklamú. Tu je to síce len bočná dejová linka, ale chlapov poteší. Príbeh o priateľstve, ktorá sa zmení na napravdepodobnú lásku. Film na sobotné popoludnie... 60% ()

laple odpad!

Tak postupně. První šavli jsem hodila z metod vykonávaných "fyzioterapeutkou" s 30 kg nadváhou a od prvního pohledu jasnou "propagátorkou" zdravýho životního stylu. Druhou šavli z typicky předvídatelnýho americkýho scénáře, který se zdravě smýšlejícímu divákovi snaží vemluvit, že snad odpudivě nestvůrná, potem z obrazovky smrdící, lochneska, má taky právo na něžnou a nevinnou, od srdce pramenící lásku, světe, div se, od superslavného a bohatého pohledného svalnatého úspěšného basketbalisty, který odolává armádě sexy naolejovaných šťavnatých fanynek jen pro to, aby se mohl zabořit do špeků a napěchovaných koz v oblečku, který i kdyby byl sebedražší a zvolen seberafinovaněji, bude na hrochovi vypadat jak plachta na dříví proti dešti. To, že přebere kámošce chlapa, bych brala v tomto klišé filmu spíš jako plus, protože bych čekala alespoň jednu realistickou scénu ve formě souboje žen, vydrápaných očí a vyrvaných trsů vlasů. Ale vono né! Ona si ta velkosrdečná oficiální partnerka všimne projiskřujícího vznikajícího kouzla lásky mezi dvěma krásnými lidmi a ohleduplně ustoupí z cesty s požehnáním a slzama na krajíčku svých bulev! Kamarádství zachováno! Božínku, to bylo ale štěstího najednou.... Bleah!!! ()

mandella

Je to hrozně předvídatelné, to jo. Commonovi taky těžko uvěříte toho hodného a dokonalého basketbalistu, který má i něco v hlavě. Ale Queen Latifah si vybrala další roli, která jí sedí na tělo. Jen těžko věřit, že taková baba těžko hledá chlapa. Milá oddechovka, neurazí, pobaví, a za Queen musím o hvězdičku nahoru. ()

jopal

Tak tu vobec nevaham s dobrym hodnotenim, Vyborna oddychovka, slusne zahrata a kedze som nevedel o co ide (necital som obsah), dost dlho mi trvalo, kym som poznall, ako to dopadne... ()

carAnthony

Pekný filmík, ktorý som však pozeral najmä kvôli Common-ovi. Celý dej mi útočil na city, keďže ide o moje srdcovky ako basket, černošské prostredie a pohodový film na víkendové popoludnie; no aj tak ma prvá tretina filmu takmer neoslovila. Naopak jadro filmu bolo krásne a bohaté na všetky aspekty romantického filmu a tak som sa naozaj bavil. Koniec už som samozrejme úpenlivo očakával, že skončí, tak ako skončí no aj tak velmi príjemný filmík. //65%// Hviezdičku pridávam za Dwyane-a Wade-a, Dwighta Howarda, Eltona Branda či Rasharda Lewisa. :) ()

KaterinaN

Leslie je podobná smolařka jako Bridget Jones. Zhruba za dvacet minut víte, jak to zhruba dopadne, a pak už jen čekáte,jak k tomu dojde. Celý film je standartní klišé, ale občas neuškodí vypnout a pustit právě něco, od čeho nic moc neočekáváte. Na druhou stranu můžu říct, že mě film docela mile překvapil. Jen mi přišlo, že Common tam byl píše na ozdobu, hereckému umění moc asi nepropadl. ()