John Travolta je jako Russ Richards opravdu neodolatelný. Předpovídá počasí v Harrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvykle mírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř na mizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou přítelkyní (Lisa Kudrow), televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každou špatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak se najednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jen sérii chaotických situací. (oficiální text distributora)

bubun

Čekala jsem to mnohem, mnohem horší. Jo, sice je to z roku 2000, a přitom to působí jako půlka devadesátek, přesto jsem se párkrát upřímně zasmála, a za Boba Kelso ze Scrubs, za Tima Rotha, a asi na pět vteřin se zde objevujícího Sama McMurrayho dávám hvězdičku navíc. Plusem je také zařazení skladby Easy Money od písničkářky Rickie Lee Jones - je to poprvé, co jsem nějakou z jejích skladeb slyšela ve filmu. Vidět to znovu nemusím, ale jak jsem psala - dle zdejšího hodnocení jsem to čekala o dost horší. Přitom je to prostě taková americká přidementnělá komedie, no. ()

shantim

Jde o prijemnou a docela sviznou komedii o particce podvodniku, kterym se do jejich budouciho stesti stale neco plete. Prekvapily me slusne herecke vykony, ktere byly uveritelne a byly vlastne hlavni devizou tohoto snimku. 60% hvezdicek ()

Witta

Je to spíše na dvě hvězdy, až tak špatný to není, ale mě prostě mrzí ten nevyužitej potenciál, protože herecké obsazení je poměrně slušný, tudíž se nemůžu zbavit dojmu, že z tohohle se dalo vytěžit víc.. ()

Mattezs

John Travolta, i když není špatný herec, tak se tu a tam objeví v nějaké sračce, tohle je jedna z nich...je to prostě blbina a co hůř, vtipná také moc není, ani má oblíbenkyně z Přátel Lisa Kudrow nic světoborného nepředevedla...škoda. ()