Reklama

Reklama

Intimní past

  • Velká Británie The Resident (více)
Trailer

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (187)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Celkom slušné. Jeden psychopatický voyer a mladá doktorka v dome. Je to celkom napínavé s nejakou tou naháňačkou na konci, takže sa nemôžem sťažovať. Ak sa vám páčil P2, bude sa vám páčiť aj toto. Je to však čistý thriller, nie horor. Ale dal by som mu maximálne 70%, pretože nás nečaká ani jedno prekvapenie alebo zvrat. Odvíjalo a skončilo sa to presne tak, ako som čakal. Súhlasím s tým, že v rámci žánru to už neprináša nič nové, ale nenudil som sa a Hilary Swank mám celkom rád, zahrala čo mohla. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Od The Resident si nikdo příliš nesliboval, nicméně já věřil, že se z něj vyklube minimálně mírně nadprůměrná žánrová jednohubka. Bohužel jsem se mýlil. Příběh tuctovější ani být nemůže, což by mi zas až tolik nevadilo, kdyby snímek nabídl něco jiného. Třeba slušnou dávku napětí, hororovou atmosféru, nebo nějaké zajímavé sick kousky, které by záporák s omámenou Hilary dělal. Nic takového jsem ale nedostal. Pokud se chce znovuzrozené studio Hammer dostat zpět na hororové výsluní pomocí zbytečností typu The Resident a Let Me In, tak good luck with that ... ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Ha, co k tomuhle říci ?:) Intimní past je velmi zábavnou a svěží žánrovkou, nastolí slušné tempo, napětí perfektně graduje, Hillary Swank je kus a při třicetiminutovém finále jsem téměř nedýchal, ovšem ta šílená předvídatelnost, tuctovost a klišé mi nedovolí jít výše než přes 70%, takže velmi slušné 3*. Záporák svou nesmrtelností připomíná Jasona, což mě zde velmi pobavilo :) ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Taková reklama, takový humbuk kolem tohoto filmu a výsledkem je nudná megasračka! Pokud se budete chtít podívat na tento film, upozorńuji vás, obrňte se trpělivostí. 60 minut se totiž nic neděje. Hilary Swank si jde zaběhat, pak se okoupe, letí do práce, opět si zaběhá, pak se zase okoupe, občas se napije červeného vína a poznává sousedy. Totální NUDA! To už je Křemílek a Vochomůrka větší drasťák. Ke konci filmu je malá honička a film končí. A já jsem opět vytočený. Opět jsem si zkurvil večer a ještě ke všemu mne z té sračky rozbolela hlava! Dávám 10% za reklamní tah. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Klasická, stokrát omletá, klišovitá honírna. Snoubenci Hilary honí nějaká jiná a tak se s traumatem honí za nějakým novým kvartýrem. Když jej celá uhoněná dohoní, skrývá kvartýr úchyla. Ten si nejprve honí sám, a když jej to omrzí, začne honit Hilary. No a když Hilary dohoní a dá ji babu, ta už se honit nechce, a tak mu vyjádří své pohrdání. Pneumatickým kladivem. Tečka. Jediné, co filmu nelze upřít, jsou dokonalé digitální triky! Pan Jackson snad musel půjčit tvůrcům ten svůj vychytaný software na tvorbu Gluma, protože se jim naprosto realisticky podařilo udělat z paní Swankové docela píchatelného babochlapa! Jen v rámci zachování mých zdravých sexuálních fantazií doufám, že se později někde nedočtu, že se v ní skrýval Andy Serkis! ()

Galerie (168)

Zajímavosti (4)

Související novinky

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013

Nějak se mu ten comeback nedaří. Jeho režijní debut Man of Tai Chi moc slávy ani peněz nepobral a obludně předražená samurajská fantasy 47 Ronin (rozpočet údajně přesáhl 200 milionů dolarů) vypadá na… (více)

Reklama

Reklama