Intimní past

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

• LIVINGDEAD

Taková reklama, takový humbuk kolem tohoto filmu a výsledkem je nudná megasračka! Pokud se budete chtít podívat na tento film, upozorńuji vás, obrňte se trpělivostí. 60 minut se totiž nic neděje. Hilary Swank si jde zaběhat, pak se okoupe, letí do práce, opět si zaběhá, pak se zase okoupe, občas se napije červeného vína a poznává sousedy. Totální NUDA! To už je Křemílek a Vochomůrka větší drasťák. Ke konci filmu je malá honička a film končí. A já jsem opět vytočený. Opět jsem si zkurvil večer a ještě ke všemu mne z té sračky rozbolela hlava! Dávám 10% za reklamní tah.(18.2.2011)

Uf, teď jsem se lekla, co jsem to hodnotila za Intimní past a ono to tak jen během pár týdnů změnilo název z The Resident:-D. Další ukázka toho, jak někdy překlad zmrví jinak slušný film, nízkému hodnocení nerozumím. Je fakt, že filmový svět dokáže existovat bez tohoto snímku, kvalitní herci si mohli vybrat jiné "výzvy" a nad celkovým přínosem by se dalo polemizovat, ale řekněme si na rovinu- o kolika letošních novinkách můžete říct, že přišly úplně s něčím novým, skvělým, nezapomenutelným? Za The Resident (s názvem Intimní past se nesmířím) jsem celkem ráda, dostavilo se potřebné mrazení v zádech a v závěrečných titulcích částečná úleva, do které se vám přesto dál vtíral uhrančivý pohled Jeffreyho Dean Morgana...(8.6.2011)

• Wbcko

Film snad ani nemohl mít jednodušší kostru a téměř postrádá začátek i konec. Nečekal jsem moc, takže kdyby měl zajímavou zápletku nebo atmosféru, vše bych odpustil. Bohužel se nekoná nic z toho, děj je plochý jak hrudník čínské gymnastky, zároveň obsahuje mnoho logických děr a zbytečných postay. Celkově těžko hledat klady... Hilary má docela hezký nohy - slabé **(6.7.2013)

• Eldrick

Vždycky chcípám z toho, jak se nám snaží tvůrci transku Hilary Swank cpát jako sexy babu. Jeffrey Dean Morgan výborně balancuje na hranici usměvavej sympaťák a voyer-honimír. Bohužel vůbec neni vykresleno (až na pár flashbacků), proč je zakomplexovanej magor, což je škoda. Christopher Lee asi potřeboval prachy na přilepšení důchodu, jinak si nedokážu vysvětlit, proč šel do takový sračky. Provařenej materiál a další zbytečnej rádoby thriller.(11.2.2011)

Čekala jsem nějak jinak vystavěné šmírácké béčko, ale příběh rozhodně filmového fanouška absolutně ničím novým nebo dokonce „jiným“ nepřekvapil. Na Jeffreyho Dean Morgana a Hilary Swank se dívalo příjemně, nějakou tu jiskru jsem tam zachytila, ale oheň z toho nevykřesali.. Atmosféra je na úrovni průměrného amerického seriálu, tudíž žádná. Předvídatelné je to asi jako manželství po 20 letech.. Úplně blbé to není, ale úplně dobré taky ne..(13.5.2016)