Intimní past

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

• Freemind

Všechno špatně. Jedině kamera ušla, úspěšně maskovala fakt, že jde vlastně o velmi levnou, poloamatérskou záležitost, která si hraje na temný thriller. První polovina ještě se ještě jakž takž držela na nohou, ale od okamžiku prostřihu zpět - tedy od klíčového zvratu - to jde všechno k zemi jako olověný zepelín. Kašlete na to.(14.2.2011)

• Eldrick

Vždycky chcípám z toho, jak se nám snaží tvůrci transku Hilary Swank cpát jako sexy babu. Jeffrey Dean Morgan výborně balancuje na hranici usměvavej sympaťák a voyer-honimír. Bohužel vůbec neni vykresleno (až na pár flashbacků), proč je zakomplexovanej magor, což je škoda. Christopher Lee asi potřeboval prachy na přilepšení důchodu, jinak si nedokážu vysvětlit, proč šel do takový sračky. Provařenej materiál a další zbytečnej rádoby thriller.(11.2.2011)

Líbila se mi hodně hra se světlem a stínem, sice to bylo jen na oko, ale pěkně natočené. Ve spoustě scén jsem si říkal tam někdo je a zkoušel jsem odhadnout odkud vyleze a ne vždy jsem se trefil, ale bylo to fajn. Příběhově je to ovšem jak podle pravítka, nikam to nezahne, vše je přesně dané a očekávatelné, takže na překvapení a zvraty lze zapomenout. Atmosféra i hudba si mě taky získaly. Samotná Hilary Swank už příliš ne, nějak se mi nelíbila nemohl jsem ji to uvěřit a k tomu příšerný dabing. Jeffrey Dean Morgan jako psychouš velmi pohodový a zároveň nechutný i když ve finále trochu moc toporný výkon. Vadilo mi provedení pozadí, celé je to jen jako divadelní hra, než jako film. Protože v obrovském baráku s desítkami bytů žije jen jeden vlastník, jeho děda a jedna nájemnice? Trochu uhozené, mohli potkávat více lidí, než ten náznak dole u výtahu. A s tím co se tam dělo, toho by si snad všiml kdekdo v okolních bytech, neli patrech. V tomhle směru hodně zabité a celé to film obrovsky sráží. Je v tom taková nesourodost vyprávění na jednu stranu vychytaná hra s kamerou a scénami, na druhou stranu nezvládnuté vyprávění a postavy. Nemůžu říct, že bych se nudil, bavilo mě to, tedy dávám lepší průměr. 6/10(14.4.2013)

• Wbcko

Film snad ani nemohl mít jednodušší kostru a téměř postrádá začátek i konec. Nečekal jsem moc, takže kdyby měl zajímavou zápletku nebo atmosféru, vše bych odpustil. Bohužel se nekoná nic z toho, děj je plochý jak hrudník čínské gymnastky, zároveň obsahuje mnoho logických děr a zbytečných postay. Celkově těžko hledat klady... Hilary má docela hezký nohy - slabé **(6.7.2013)

Zajímavý námět a pár slušných scén se najde, ale moc jich není. Nebýt dobrého závěru šel bych s hodnocením nejspíš ještě níž. Jeffrey Dean Morkan jako psychopatický úchyl byl skvělý a určitě jeden z největších kladů. Hilary Swank je dobrá herečka, ale v the Resident se moc nepředvedla, poněvadž to není její styl a žánr. Dá se hovořit jako o průměrném thrilleru... 5/10 = 50%(14.2.2011)