Intimní past

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

• honajz

Zdlouhavá nuda, kde není o co hrát. Po půl hodině víme, je nám prozrazeno, oč jde - ostatně, chytří už tušili - a pak už jen sledujeme, jak vše spěje k ještě více očekávanějšímu a nijak originálnímu konci. Plus za kameru, i když vidět Hilary Swank nahatou není žádné velké terno. Mít to ještě nějakou rovinu navíc, ještě nějaký subplot, mohlo to být zajímavější. Třeba linie s Christopherem Lee je trestuhodně nevyužitá. Ano, takhle vypadají scénáře rychlokvašných rychlokvašek z rychlovarných rychlokurzů spisovatelem a scenáristou snadno a rychle do 30 minut. Btw, docela by mě zajímalo doznění - tedy, co holka POTOM dělala?(3.10.2013)

Celkem ohraný scénář zachraňují neohrané výkony Jeffrey Dean Morgana a Hilary Swank. Přesto je The Residnt stále nadprůměrná hororová zábava, která mě alespoň nenudila a místy jsem se i párkrát lekl. Ovšem práce kamery se mi moc nezamlouvala. Místy byla trochu divná. Dále ve vedlejší roli se tu ukáže veterán Hammeru Christopher Lee, což potěší hlavně fandy starších děl z 50. let. Intimní past určitě není nic přelomového, ale dá se na ní dobře koukat a určitě má co do sebe.(16.8.2011)

• Freemind

Všechno špatně. Jedině kamera ušla, úspěšně maskovala fakt, že jde vlastně o velmi levnou, poloamatérskou záležitost, která si hraje na temný thriller. První polovina ještě se ještě jakž takž držela na nohou, ale od okamžiku prostřihu zpět - tedy od klíčového zvratu - to jde všechno k zemi jako olověný zepelín. Kašlete na to.(14.2.2011)

• predators

Když všechno důležité tušíte hned od prvních deseti minut, může se zbylých 80 stát docela nudnými a otřepanými. V podstatě vás nemá co překvapit a tak jenom čekáte, kdy už ta Hilary začne používat mozek a začne alespoň tu hřebíkovku používat trochu účinněji. Ale je vidět, že ve víně se vyzná, když jej koštuje každý den. 40%(27.2.2011)

• jondoe

Cudujem sa, ze tak vyborny herci ako su J. D. Morgan a H. Swank sa mohli prepozicat takej zivacke ako je Imtimna Pasca. Film je absolutne nezaujimavy a nema cim prekvapit, pretoze podobnych filmov bolo natocenych uz nespocetne vela. Rezia a scenar su bez napadu. Jedine co stoji za aku taku zmienku su dvaja hlavny predstavitelia. Ty vsak tiez nemaju co hrat, ale aspon trosku vytahuju tento prepadak z totalneho neuspechu. Jedna hviezdicka za nich dvoch inak by to bol odpad ako vysity.(12.3.2013)