Intimní past

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

• oveckaoa

Nechápu jak něco takového může jít u nás do kin. Tuctový film, kterých vychází každý rok hafo. Děj hodně podobný jak Spolubydlící akorát tady terorizuje chlap ženskou. Navíc ta se chová jak kráva (první mu dá najevo že ho má ráda aby ho pak odkopla) mńemluvě o tom že je nasraná na svého přítele a hlavněže když ho uvidí tak hned s ním spí paráda. Zbytek je pak v stylu že on ji omámí a pak ošahává a dělá si dobře až to jednoho dne zjistí a zabije ho. Christopher Lee je tam úplně zbytečný a hraje tam jen několik minut a i ty minuty s ním stojí za hovno. Za celý film umřou 3 lidé z toho jednu vraždu ani neukážou druhá je podána laboratorně (je někomu podán jed) a třetí je zabití toho zabijáka pneumatických kladivem. P.s. konec je už trapný myslím že už po 1 ráně od něj by byla v bezvědomí ona dostane tak 4 a ještě bojuje to samé on po 1 střele tym hřebíkem by chcípl určitě a on dostane 4.(5.7.2011)

• predators

Když všechno důležité tušíte hned od prvních deseti minut, může se zbylých 80 stát docela nudnými a otřepanými. V podstatě vás nemá co překvapit a tak jenom čekáte, kdy už ta Hilary začne používat mozek a začne alespoň tu hřebíkovku používat trochu účinněji. Ale je vidět, že ve víně se vyzná, když jej koštuje každý den. 40%(27.2.2011)

Ajajaj... Horor ? To sotva. Thrillerová jednohubka s nesčetněkrát omletou zápletkou ? Ó ano. To bohužel nezachránila ani PANÍ herečka, jako je Hilary. Moc jsem se na ní těšil a nezbývá mi než doufat, že ve snad (pro mě) nejočekávanějším filmu loňského roku dostala prostor ke skutečnému hraní a ukáže tak, co v ní je. V tomto případě jsme viděli maximálně, co je NA ní (vskutku stále krásná ženská). Naprostý průměr ve všech směrech, ale kvůli Hilary přihmouřím obě oči ;-) 50%.(20.2.2011)

• peiton

J.D.Morgan a voayer?!To si robíte snád srandu.V roli šialenca mi rozhodne nepripadal,alebo je to vari tak,že psychopati sa zdajú navonok byť celkom normálnymi ľudmi,ktorý zapadnú medzi nás normálnych ako skladačka?No nech je to tak či onak ja v ňom žiadneho maniaka nevidela.Na takúto "špinavú prácu" mohli tvorcovia obsadiť menej známu tvár,čo je docela škoda,pretože takto to bolo len mlátenie prázdnej slamy.Ak toto malo za úlohu vystrašiť,tak ani omylom.Kde nič,tu nič.Strach ma obchádzal širokým oblúkom.A budeme sa tváriť,že sme nič nevideli.Strata času.(2.3.2014)

Zajímavý námět a pár slušných scén se najde, ale moc jich není. Nebýt dobrého závěru šel bych s hodnocením nejspíš ještě níž. Jeffrey Dean Morkan jako psychopatický úchyl byl skvělý a určitě jeden z největších kladů. Hilary Swank je dobrá herečka, ale v the Resident se moc nepředvedla, poněvadž to není její styl a žánr. Dá se hovořit jako o průměrném thrilleru... 5/10 = 50%(14.2.2011)

• Hilary Swank