Intimní past

Pasca

Intímna pasca

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / USA, 2011, 87 min

Tak tenhle domácí se heslem CO JE V DOMĚ NENÍ PRO MĚ rozhodně neřídí. Hilary se přestěhuje do nového bytu a jelikož je po rozchodu tak začne flirtovat s panem domácím. Já jí chápu sleva na nájem se hodí vždy. Jenže stará láska nerezaví takže zůstane jen u flirtování a přijde návrat k panu EX. To se panu domácímu kterej je navíc psychicky labilní voyer moc nezamlouvá a pokud až dosud se provinil maximálně šmírováním, tak v nejbližší době na seznam deliktů chce přidat napadení, znásilnění, vraždu...co z toho se mu povede to vám neprozradím, ale musím uznat že se fakt snažil. Film mě bavil, Hilary hrála jako vždy velmi dobře a Jeffrey si roli psychopata vyloženě užíval. Potěšil mě i Saruman jen škoda, že neměl moc prostoru. Napětí ke konci gradovalo a film má několik povedených scén. Myslím že po shlédnutí si hodně lidí v podnájmu vyměnilo fabku.(15.2.2014)

• Skip

Vůbec nechápu, že někdo investoval do takového filmu. Ne že by byl vyloženě špatný, ale když už si někdo vybere takové téma, měl by přijít s něčím novým, vložit do toho aspoň trochu invence. Nic takového se nekonalo, takže tu máme už mnohokrát viděné včetně záporákova neustálého "vstávání z mrtvých", dokud nedostane závěrečnou pecku a nezdechne.(13.3.2012)

Konečně jsem měla možnost vidět Hilary v trochu jiné roli - tady jako doktorku, nájemnici, samozejmě jak jinak - chytrou a statečnou. Jsem zklamaná, že se nadějný začátek tak rychle zvrtl v laciné béčko - co se proboha stalo? Jako by tvůrcům začalo hořet za zadkem a oni to teda kvapně dotočlili...ach jo. Jinak to připomínalo španělské Zatímco spíš, ale tam to bylo přece jen o třídu výš.(28.9.2012)

• Payushka

Morgan působí spíš jako ztracený méďa, kterému ty zbraně dal do ruky někdo jiný. V souvislosti s tím se pak vývoj vztahu mezi ním a slečnou bezbrannou také jeví nereálně. Nejprve to mezi nimi jiskří jak na Silvestra, pak se zničehonic nájemkyně rozhodne, že ho vlastně nechce. Otočka o 180 stupňů, neuvěřitelné vysvětlení a podivné reakce hlavních hrdinů („budeme přátelé“).(11.11.2011)

• Pethushka

Hlavním důvodem ke zhlédnutí pro mě byla moje oblíbenkyně Hilary Swank. Navíc mám ráda thrillery. Musím uznat, že tady jsem se ale docela přehmátla. Děj je šílené a nesmyslné psycho, hudba neskutečně deprimující a herecké výkony žádná sláva. Ta atmosféra je od začátku tak dramatická, až se mi chtělo brečet. Konec absolutně bez nápadu a originality. Příště si pustím raději nějaký "nepovedený" kanadský thriller s Shannen Doherty..ten mi alespoň nepokazí celý můj den. I ta jedna * je moc.(13.6.2011)

• Hilary Swank