Sedliak

Príjemná rodinná komédia s partičkou dobrých komediálnych hercov. Sadnúť na gauč, aplikovať nejaké obľúbené combo (pivo + chipsy, cola + priateľka, treska + mandarinky ... whatever) a nechať sa preniesť Sandlerovcami na chatku, kde sa budú robiť všeliaké psie kusy. Dodržanie tradície camea pána Buscemiho vo filmoch A. Sandlera je príjemným bonusom. Len Salma mi sem nejak nezapadala (ale je z nej MILF jak delo:) ()

habertek

Jedna z těch obyčejnějjších komedií, u kterých se člověk dobře pobaví. Známí herci tomu jen přidají šťávu a dobrá komedie je na světě. 70% ()

epoh

Já mám prostě sandlerovky rád a tahle byla jedna z těch lepších. A na výtky těch, kteří se ošklíbají, že se tam prdí mohu říct jen to, že ve Felliniho Amarcordu taky :))) ()

Mire

Priemerná, typicky "spotrebná" komédia na jedno pozretie vo vlaku. Vôbec nenadchne, ale ani príliš neurazí. Dve hviezdičky maximálne, dovidenia. Na dvojku prdím. ()

ac1976

Celkom dobre sa to rozbiehalo, Sandler dal pár obstojných vtipov a potom to skĺzne na úroven psychologickej poradne a všetci sa majú radi a s chuťou by sa vyplakali kamošovi na ramene. Ale také sú vlastne všetky Sandlerovky. 2 body za podarené vtipy a za Salmušu a jej sexy body. ()

Brano

Veľmi hlúpa komédia a trápna zároveň. Film, ktorý nemá hlavu ani pätu a okrem trápnych scén divákovi neponúkne nič iného. Typický americký humor, ktorý sa stráviť nedal. Navyše herecké obsadenie mi prišlo z veľkej časti slabé. /20%/ ()

Hjuud

Teda byl to shit, splácaná nevtipná kravina. Jednu hvězdu za to, že to nebyl úplnej odpad, druhou hvězdu za pár pousmání a kozičky Salmy Hayek. ()

Ocelotr odpad!

65% ? Mám teorii. Adam Sandler nějakým způsobem přes filmy, pere Hollywoodským hercům peníze. A analýza na Red Letter Media filmu Jack and Jill mi to potvrzuje. Jinak si nedovedu vysvětlit, ty jeho filmy plné skvělých herců, kteří ze sebe dělají idioty. Vezměte hollywoodské kameramany, osvětlovače, maskéry a jednoho producenta se styky na Kajmanech, zapomeňte na režiséra a scénáristu, nechte se o víkendu natáčet vožralý u jezera, pak to nechte sestříhat průměrného střihače a pravděpodobně se dostanete k lepšímu výsledku než u filmu Machři. Schválně si pusťte několikrát poslední záběr filmu s vodním skůtrem. Ani už se nikdo nesnaží hrát, prachy jsou doma. ()

Lyx

Mám rád Adama Sandlera, no Grown Ups by som zaradil do jeho poslabších filmov. Príbeh ma veľmi nezaujal, ale aj tak sa mi to eventuálne páčilo. Herci boli spolu pekne zohraní a dobre sa na nich pozeralo (tak ako aj na Salmu Hayek). Chvíľami zábavné, chvíľami až trápne, no najviac ma dostali tie suché vtipy. Niekedy boli tak zlé, až boli dobré. Je to ten typ komédie, čo si pozriete doma s rodinkou alebo v nejaký nudný piatkový večer sám a s popcornom. Nič svetaborné, ale ani zlé. Zlatý stred. Moje hodnotenie: 55% ()

RigorMortis

Prvoplánová oddychovka, aké vidíte v televízii v sobotu poobede. Námet je profláklý, samiozrejme nesmie chýbať ani trocha romantiky a "morálne ponaučenie" na koniec. Neurazí ani nenadchne, úroveň fllmu držia akurát známe mená. Doma na gauči fajn, do kina by som na to ale nešiel. ()

Tominni

Vlastně celkem podařená lehká letní komedie o návratu pěti kamarádů na pohřeb svého trenéra basketu, kdy se vrací do dětství a učí děti, jaké to je se bavit bez elektroniky. Adam Sandler se držel tentokrát trochu při zemi a filmu to pomohlo, takže humor tak moc nevybočuje. Toho poselství a správňáctví je někdy až dost, ale i tak to vydá na pohodové 3 hvězdičky ()

liquuid

Všude, kde je Salma, tam jsou kozy zdarma. No a k filmu, taková rodinná trapárnička, kde sice nemůžu přiliš nic extra hanit, ale o ničem to není. Kdybych se na to nepodíval, tak fakt o nic nepřijdu. ()