Necron

tragicky hnuj misici se s ukrutnou demenci. uz aspon vim proc jsem se tomu tak dlouho vyhybal a koho pojebu za to, ze mi to vnutil. to melo byt vtipne? romanticke? sexy? dojemne? nebo jake? prazdne? k nasrani? ben stiller je asi nejvetsi trapak v hollywoodu a navic uplne bez jakehokoliv stylu - vetsi loser uz snad nikde byt nemuze. 1* za scenku s ozivovanim psa a nazranym hadem. ()

Martin741

Reziseri Peter a Bobby Farrelly natocili vskutku posobivy film a vybornu komediu, ktora plnila kina v roku 1998 a podla mna ma stale co ponuknut. Ako jo, jo, americky humor je tomu europskemu na kilometre vzdialeny, ale v tomto filme sa ten US humor vynimocne dal stravit. Miestami az fekalny humor je na urovni stale, ci uz roku 1998 alebo 2014. 88 % ()

Jino

To je oddechový film, s dobrým Stillerem a Diazovou. Kdysi jsem se u toho dobře bavil. Na to, že trvá dvě hodiny je to zábava. ()

danecek24

56. Zlatý Glóbus za rok 1998 - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Cameron Diaz ()

Wormboy

Kultova Farrelovska komedia, ktora napriek idiotskemu nikoho nesetriaceho humoru, je aj naozaj vtipna. Scena bitky so psom je dodnes vo mne zapisana a rozosmeje ma vzdy aj po opakovanom zhliadnuti:) 3,5/5* ()

pakobylka

Něco na té Mary je ... to nepopírám, ovšem co se komedie o ní týká, nejsem si už zdaleka tak jistá. Zbytečně se uchyluje k poněkud nechutným vtípkům pochybné úrovně - a přitom to nemá zapotřebí. Úplně by stačilo, kdyby si jen maličko namáhala tu svoji pěknou hlavinku - jsem si naprosto jistá, že by pár použitelných vkusných legrácek objevila. P.S.: Mám Tě ráda, Bene Stillere, nicméně ... nemyslím si, že by ses musel za každou cenu angažovat v každé ptákovině, která se vyskytne ve Tvém dosahu. ()

necisty

Je to spíše průměrná komedie, která ani moc nechrlí silné vtipné scény a naopak mě vyděsila několika nechutnýma, za což rozhodně hvězda dolů. Stopáž je nadprůměrně dlouhá, ale po celou dobu vlastně nenudí. A na druhou stranu je mi ústřední dvojice natolik sympatická, že musím takhle. ()

Davosh

Suprová komedie bez které bychom možná v dnešní době neznali Bena Stillera. V roce 1998 možná kontroverzní, dnes již jenom velmi vtipná komedie, která mě při každém zhlédnutí dokonale pobaví. ()

dr.fish

Problém téhle komedie je v tom, že je na světě v tomto ranku spousta mnohem lepších, zábavnějších a nápaditějších. V době své premiéry možná ještě obstála, ale čas ji zavál mnohem lepšími kousky se Sandlerem nebo Stiflerem. Takže slabší průměr. 55% ()

LeoH

Mainstreamová tabu, jejichž překračováním si Mary kdysi vysloužila slávu, jsou o dvě desetiletí později ta tam; zbylo solidní obsazení, čtyři pět povedených fórů, jedna ikonická scénka s tělesnou tekutinou a spousta hlušiny. 50 % ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů