Pořad Rande byl koncipován jako televizní seznamka. Byl vysílán od roku 1997 na televizi Nova. Pořadem provázela manželská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících. (zdeny99)

prochy10

je fakt, že to byla dobrá čovina, takhle po čase se na to teď kouknout v Telce sotjí za to, takovej újezd, všichni ty dvoumetrový podrážky u mega velkejch černejch bot, Mayerová kalhoty větší než je ona sama a některý dost duševně chorý soutěžící! :D :D :D ()

acn

"Ahoj, jmenuji se Ukrutná Slepice a chci s Tebou strávit zbytek život v mém astrokorábu.". Intergalaktické shromáždění mrduplných samiček a aktivovaných světelných sloupů za účelem hromadné orální masturbace, kdy z huby všem lítají sračky proto, aby mohli svoje vajíčka naklást do žemle od vedle. Slávek po čase zavedl nové pravidla, kdy podmínkou pro zúčastnění nebyl jen ztopořený ocas a otevřená laskonka, ale taky vemena místo mozku a tričko v kalhotech. Z tohoto důvodu se na tomto gangbang shromáždění objevila i hvězdička Ashley, která později nalezla cestu aktivovaných světelných sloupů a rozhodla se stát útulkem pro osamocené ocásky. Ale abych jen nehaněl, občas se tam objevila pěkná ženská, která ale buď byla slepá nebo si s ezoterickýma rejnokama dala nějakou tu okenovou lázeň. Prostě komediální manéž k posrání. Jako vždy děkuji mentorovi z plazmy čtyřstěnné koule obalenou prdelí CaryMaryFuckovi za upload. ()

megan017

Jako ztráta času to není vůbec špatné. Myslím, že leckdo si tu zhojí své ego, protože věřte, že někteří lidi jsou na tom hůř, než vy, když dobrovolně šli do této show. Markéta mě neustále dorážela svými účesy a modely, Slávek Boura občas zaperlil nějakou tu hlášku. Jo, šlo to. Jedno je jisté. Bude vám trapně za ty lidi. No, já raději letím na ten Mark. ()

topi80

Důkaz, že v 90. letech bylo možné úplně všechno (a to myslím v tom nejlepším slova smyslu) a vznikaly věci skutečně neuvěřitelné (a to i z dnešního pohledu, kdy televizní zábava našla ještě další netušené obzory). Což je na jednu stranu skvělé, na druhou stranu, koukat na Slávka Bouru je skutečně nebezpečné. Ne tedy pro Bouru samotného, který je dostatečně daleko, nýbrž pro televizní přístroj. ()

borohub odpad!

Totální shit, je dobré vidět, že stupidní soutěžní pořady se točily i před 20 lety.. Část kdy kluci balí holky jsou většinou ještě ok, část kdy holky balí totálně nesympatického a docela ošklivého kluka už je moc.. 10% ()

Zubero

Kočku mam doma :-D Ne ted vážně, kde jsou ty časy v kterych si televize delala prdel z dementu a jeste takhle krasne veřejně:-D ()

infernet odpad!

Když to začali uvádět v TV, bylo mi dvanáct, šel jsem pomalu do puberty a začalo mě zajímat opačné pohlaví. Pamatuju si ale, že i přesto se mi už tenkrát tento pořad zdál neskutečně uhozený, přestřelený a trapný. A to si vůbec nemyslím, že bych byl nějak předčasně vyspělý nebo tak něco. To hovoří asi za vše... ()