ewus

V skratke, nic tomu nechyba. Stvorene pre spravenie dobrej nalady a zahriatie na srdci najma ked ma clovek slabsiu chvilku. Zaujimavo spracovane z pohladov obidvoch hlavnych postav, cim sa pekne ukazuje ako sa jedna vec da pochopit dvojzmyselne. Madeline je strasne sympaticka baba, ktora zahrala este sympatickejsiu Juli - dievca ktore nema na ruziach ustlane a uz v mladom veku je velmi rozumna, sikovna, vyspelejsia ako ostatni a podla mna uplne dokonala! Naopak Bryce z bohatej rodinky, v ktorej vztahy nie su tak uprimne je tym ovplyvneny - je povrchny a typicky detsky frajersky. Mozno trochu idylicky pribeh kde vsetko dobre skonci, ale na take sa pozera najlepsie. 5 hviezdiciek ako vysitych a John Mahoney ma este siestu navyse:) ()

Renesme_P

Velice příjemný snímek, který mi vykouzlil pořádný úsměv na tváři. Možná proto, že jsem to sama zažila - ,,Má mě rád? Nemá mě rád?". Možná proto, že to mělo své osobité kouzlo. Každý příběh má své kouzlo. A tohle bylo vskutku... kouzelné :-) Moc se mi líbilo vyprávění ve dvou rovinách - celý příběh mě pohltil a hltala jsem jej tak, jako bych otáčela stránky v knize. Nemám co vytknout! Už jen snad - více takových filmů! ()

9alena9

Konečne po dlhom čase niečo,pri čom sa mi nezatvárali viečka ,aj keď by to človek pri takomto žánri predpokladal,tento film ním určite nie je.Odporúčam ,ak chce človek vidieť niečo príjemné a na úrovni. ()

Saffer

10/10 Jeden z nejmilejších filmů co jsem viděl. Skvělý styl vyprávění - nejprve pohled Bryce a potom Juli. Film končí v tom nejlepším a tak jedná podle zásady v nejlepším se má přestat. Uplyne tak rychle, že si na konci říkáte - to už je konec? ()

Verduna

Po shlédnutí tohoto kouzelného snímku Roba Reinera nebudete chtít nic jiného, než sedět pod tím košatým stromem a koukat na západ slunce. Má mě rád, nemá mě rád je jedním ze snímků, který mi vykouzlil neopadající úsměv na rtech. Báječná atmosféra a vyprávění příběhu jak ze strany Juli, tak ze strany rošťáka Bryce, učinil tento film jedním z těch, na které se jistě za nějakou dobu opět ráda podívám. ()

p.paja11

Výborný film, který mě nadchnul, dostal ... prostě paráda ve všech směrech, zase mi trošku otevřel oči :) 4,5* ()

Terman

Srdeční záležitost. Dokonalé prostředí, postavy, soundtrack. Nádherný oddychový film plný dobré nálady, ve kterém se najde nejedna slečna či chlapec. Po přečtení knížky musím uznat, že film je ještě o malinko lepší :) ()

P@\/EL

Velice povedená dramatická komedie, která nabídne překvapivě zajímavý příběh. Film je poutavý, za což vděčí jednotlivým příhodám, jež jsou vyprávěný s velkou dávkou nadšení a elegance. Závoreň se mi líbilo, že každá příhoda je vyprávěná z obou stran, což ve výsledku působí velmi kompaktně a uceleně. ()

Patroxi

Velice krásně pracovaný příběh a celý film ... první láska ! to je ono každý jí zažil určitě ale né takto ujetým stylem :) a s pěkným koncem ... líbilo se mi jak byli pohledy obou vykreslený zvlášť ... 5 hvězdiček ()

fratros

Jelikož napsala knihu žena a scénář dva muži, je na každé straně něco pravdy, což dělá film jedinečným a plní tak své poslání. ()

Deleah

Tedy, sama jsem překvapená, jak se mi to líbilo. Krásná, vtipná a milá romantická komedie. Jako výrazné pozitivum bych vyzdvihla, že se režisér úspěšně vyhnul všem 1000 krát obehraným a kýčovitým scénám. Sympatičtí hlavní hrdinové a vizuál included. ()

alexo12

Ani neviem prečo som si tento film tak obľúbila, ale videla som ho už minimálne 10 krát odkedy som ho náhodou našla tu na CSFD. Dostalo ma najmä snímanie filmu zo strán oboch protagonistov. Preto bolo vo filme pekne vidieť vzťahy medzi chlapcom a dievčaťom. Pekný príbeh lásky pri ktorom mi ani nechýba definitívne ukončenie filmu. ()