K mimořádným výkonům hecuje a okamžitou výhrou pokouší Petr Rychlý. (TV Nova)

lskala

Nadprůměrně zábavný pořad ještě se skvělým Petrem Rychlým. Pak se pustil do pořadů typu natoč to! a jeho kariéra šla do p.... ! 60% - 3*** ()

Zagros

Jak Petra Rychlého vůbec nemusím, tak tahle role mu sedla. Pokleslá zábava na úkor bláznů, kteří se za pár tisíc nechají zesměšnit a jeho pokleslý humor. Rychlý prachy jsou svým způsobem povedeným „dokumentem“, který ukazuje, co všechno lidi pro peníze udělají a nepřijde jim to divné. ()

Paity

Celá vtipnost tohoto pořadu končila tím, že Rychlé prachy uváděl Petr Rychlý. Uff, kam až, že jsme to klesnuli. ()

mira007

Ve své době osvěžující reality show, kde i ten Petr Rychlý vypadal snesitelně. Show stojící na dobrém nápadě, jen těch výživnějších úkolů mohlo být více. ()

BeranSon

Neuvěřitelná koňovina, která bývá tak často sledována, jek kvůli názvu, který bývá velmi často zaměňován... - 1/10 - ()

PlutisMovie odpad!

Už jen několikrát zde zmiňovaný stejnojmenný porno "seriál" Roberta Rosenberga je lepší, než tato kravina. Pokud chcete vidět crash compilation a trhat se u toho smíchy, vyhledejte si nějaká zábavná videa na youtube, která jsou kolikrát mnohem vtipnější, než v tomto pořadu s kašparem Panem Rychlým ()

Drom odpad!

Petr Rychlý? Prachy rychlý? To bude rychlý aneb co neudělala TV N@VA pro popularitu a lidé pro vidinu prachů. Tohle jde mimo mě, nechápu, že to někoho zaujme na déle než těch několik vteřin k pochopení principu "soutěže". ()

Razzor_82

Zábavný pořad který objížděl města. Jo Petr Rychlík byl i u nás v Uherském Hradišti. To měl u mě ještě nějaký kredit než začal točit Ordinaci. 4/10 ()