VOD (1)

Interiérová architektka Jackie Laurensová se nedávno rozvedla a sama vychovává dvě děti. Snaží se znovu postavit na vlastní nohy a ke čtyřicátým narozeninám si dá jako dárek dovolenou na Havaji. Chce ji strávit sama a nemá v úmyslu se s někým seznamovat. Jenže navzdory předsevzetí, že se s nikým nezaplete, se během výletu seznámí s místním atraktivním učitelem surfingu, o mnoho let mladším Kylem Hamiltonem. Ačkoli má mladík blíž ke dvaceti letům než ke třiceti, přeroste prázdninové dobrodružství v něco mnohem vážnějšího. Když se pak Jackie vrátí domů, nedokáže na něj zapomenout a každou volnou chvíli se na Havaj vrací, přestože si začíná uvědomovat věkový rozdíl, který je dělí. Na každém kroku jí to připomínají přátelé, děti i bývalý manžel. Její novou známostí nejsou nadšení a vytrvale ji nutí, aby se s Kylem rozešla. Jackie se ocitá před obtížnou volbou. Má se držet zažitých společenských konvencí a pod tlakem udělat to, co jí všichni radí, nebo má dát šanci nové lásce? (TV Nova)

nash.

Klasická televizní romantika, která je nejlépe stravitelná o Vánocích. Místo fujavic nabídne prosluněné pláže, místo stresu, tradiční "harlekýnku" o tom, že na štěstí není nikdy pozdě, a na každou báječnou ženskou čeká někde báječný pan dokonalý. Zkrátka taková nenáročná idylka pro vánoční filmový relax. ()

Fiftis

Romantický snímok o tom, že v štyridsiatke sa život nekončí, ale vlastne opäť začína. Jednoduchý príbeh je skôr určený pre dámske publikum, ktoré tomu predsa len lepšie porozumie. Je to film pre tých, ktorí nemajú nič proti vzťahu muža so staršou priateľkou. Sám mám partnerku o 12 rokov staršiu. Tento film je práve o tom, že si lásku nevyberáme. Láska si vyberá nás. Heather Locklear nemám príliš v láske, v tomto filme mi ale vôbec nevadila, práve naopak. Akoby sa stala herečkou práve pre takéto postavy. Koniec presne taký ako som očakával a bol som spokojný. ()

Prochy38

Nene. Není to film pro mě, i když jsem se rozhodně nenudil a dívka byla nadmíru spokojená. Trochu mi vadí ty zajeté stereotypy a myšlenky, kterých se musíme držet. 40 s takovou postavou a takovým domem by fakt tyto problémy neřešila... Heather si roli užila, to je poznat. Líbilo, ale můj názor je, že vše jde řešit jinak a jak to řešili zde, to nebylo správný. Šlo by vše líp.... Není třeba kolikrát obětovat tolik.... vše jde řešit.... Spokojen, nenadchnut... ()

MickeyStuma

Takový obyčejný TV romantický snímek o tom, že ve čtyřiceti život nekončí, ale vlastně opět začíná. Jednoduchý příběh je spíše určen pro dámské publikum, které tomu přeci jen lépe porozumí. Je tu typické ženské 'kafrání', ženské starosti, ženský pohled na stav věci. Kratší stopáž povznesla dílo, což tomu dodalo větší efektivitu. Nejde tu tak o lásku, jako o bezstarostný život plný radosti a krásných chvil. Ano, číslovka 'čtyřicet' zní, co se týče věku, opravdu hrozivě, ale není se čeho bát. Když se tomu člověk podvolí, zjistí, že krásné životní chvíle stále mají co nabídnout. ()

JARDAHONDA

Konečně přes čtyřicet! Žena v podání Heather Locklear si své narozeniny na Hawaji pořádně užije..Krize středního věku jí trochu pomotá hlavu,ale místo úzkostného sledování vrásek v zrcadle čeká Jackie pěkná prázdninová jízda nejen na vlnách.Nový vztah s mladším mužem ji posune k nové životní kapitole..Milou a romantickou komedii hodnotím 3 hvězdami... ()

• Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)