Čtyřicítka na krku (TV film)

Flirting with Forty

Lynn Raynor

Scott Vickrey

Scénografie:

Scott Cobb, Louise Middleton

Tenhle film se mi líbil hlavně díky hlavní představitelce, která byla sympatická, nechovala se jak praštěný tele, ale jako zralá žena, která dělá logická a rozumná rozhodnutí. Je to film příjemný, ničím nezadrhávající, nepindající emoční žvásty a bláboly, nenimrající se nikterak příliš ve věkovém rozdílu hlavních protagonistů, jen se veze na romantické vlně. Nenašla sem tady nikterak velká klišé, řekla bych, že takhle nějak by to skutečně mohlo vypadat, když se něco podobného stane. Mám po krk těch romantických filmů, kde pořád řeší city a to já cítím ve svém srdci a ach ty vůbec necítíš s mými pocity a pojď si o nich rychle povídat, pověz mi, co ti říká tvé srdce a blá blá. A ano, tenhle film se mi líbil navzdory tomu, že nejsem osamělá, do čtyřicítky mám daleko, no sakra mám daleko i do třicítky a žádný takový románek sem ještě nezažila. A jděte se všicky bodnout, ale Heather vypadala bezvadně.(5.3.2014)

• Freddie99

žiadna originalita sa nekoná, je to len zbierka stokrát ohraných a stokrát videných klišé. Ale za zmienku stojí fyzická vizáž Heather, je síce namejkapovaná, ale v dobe natáčania filmu mala takmer 46 rokov a je nutné uznať, že to herecké ničnerobenie, pleťové masky, wellness a tak podobne sa na nej podpísali a je aj v tom veku naozaj kus.(23.12.2013)

• Mr.nachos

Budu hodná, jsou i horší filmy. Upřímně řečeno, tohle je ukázkový příklad toho, proč nemám ráda romantické komedie. Vtip žádný, infantilní romantiky tolik, kolik jen je americký průmysl schopný vyprodukovat a příběh tak nudný a nezáživný, že kdybych u toho nedělala spoustu jiných věcí, tak to nedám. Všechna čest Heather, krásná ženská, která je zatraceně sexy a umí to prodat nenásilně a vkusně. Ale co do obsahu filmu........ne ne ne ne a ne. Jako televizní film o délce maximálně hodinu by to ještě šlo, ale na víc to je moc obyčejné. Jasně, láska kvete v každém věku a na rozdílech nezáleží, ale je to tak americké, až to bolí.(1.3.2013)

Takový obyčejný TV romantický snímek o tom, že ve čtyřiceti život nekončí, ale vlastně opět začíná. Jednoduchý příběh je spíše určen pro dámské publikum, které tomu přeci jen lépe porozumí. Je tu typické ženské 'kafrání', ženské starosti, ženský pohled na stav věci. Kratší stopáž povznesla dílo, což tomu dodalo větší efektivitu. Nejde tu tak o lásku, jako o bezstarostný život plný radosti a krásných chvil. Ano, číslovka 'čtyřicet' zní, co se týče věku, opravdu hrozivě, ale není se čeho bát. Když se tomu člověk podvolí, zjistí, že krásné životní chvíle stále mají co nabídnout.(1.9.2014)

Síce samotný snímok neprináša nič nové - originálne, ale.............Film o tom že ikeď sa vám rozbije manželstvo, máte na krku štyridsiatku neznamená to koniec sveta.....život sa dá žiť v každom veku...a láska?....tá nepozná pravidlá a vek nehrá rolu ak ste beznádejne zamilovaný.....príjemne pohodové, romantické pohladenie na oddychový víkend............(13.3.2010)

• - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)