Když tento pořad porovnám s jinýma katastrofama, co český rybníček vydá, tak mi nepřijde tak hrozný. Je pravda, že pořad začal být koukatelnější až po příchodu Renaty Angelov, která tento pořád totálně vyšvihla a její převleky jsou neuvěřitelné, hlavně Slavěna Sličná je geniální a brečím u ní smíchy. první díl vůbec nezaujal, ale postupem času se viditělně zvedá popularita, které si mlžete všimnout vyššíma výhrama. Celkem příjemné jsou i náhledy na dobu před 30,40 lety, což vyplňuje i tu poučnou část pořadu. Hlavní vadou na kráse jsou některé rozhovory s celebritama, které jsou různorodé a pěvecká vystoupení alias otvíraní úst jako kapr s playbackem je na odchod na záchod. Suma sumárum celkem příjemný pořad pro odpočinek večer u televize, když nemáte náladu na film.(21.11.2013)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž / Talk show). Myšlenka soutěže: výborný; Moderátor Hezucký: nedostačný. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(19.10.2013)

• Eisenmann

Naprostá šílenost. Tu jednu hvězdu dávám jen Patrikovi Hezuckému za to, že se mu sem tam povede nějaká vtipná hláška a v jiných pořadech nebo na Evropě 2 vůbec nebyl špatný a za to, že se tam občas objevila nějaká přijemná osobnost. Jinak to byl ale krok do prázdna, čistá tragédie v typicky trapné estrádní režii Novy. Snad už nás nikdo nebude nečím takovým víckrát trápit. 5%(22.10.2012)

• Kothy

No to byla pěkná blbost uváděná Patrikem Hezuckým. S tím filmem to nemá vůbec nic společného. :D(26.4.2013)

• SOLOM.

Patrik Hezucký už nechtěl dělat jen kokotka u Gondíků a tak ještě než se natrvalo usadil s Marešem v rádiu, vrhl se na moderování vlastního „zábavního“ pořadu. Společnost mu samozřejmě dělal pošahaná Renata Kajdžas. No úplný průser to nebyl, ale tyhle ty návraty v době byly opravdu vtipné jen málokdy a to spíš ze strany hostů, kteří alespoň trošku okořenili dost unylou úroveň zábavy.(12.4.2018)