Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

• MM_Ramone

Je mi smutno z toho, keď vidím hercov, ktorí dokázali pred rokmi stvárniť nezabudnuteľné filmové postavy, v takýchto prízemných projektoch. Jiřina Bohdalová berie ma staré kolená asi každý kšeft, ktorý jej ešte ponuknú. Takže sa ocitla v nezaujímavej televíznej relácii pre kutilov, domácich majstrov a gazdinky. Na to skutočne netreba žiaden herecký talent. Môže to kľudne moderovať cvičená opica. Však s prepáčením mi tam tak chvíľami pripadala aj pani Bohdalová. Odpad!(14.1.2010)

• paascha

Jiřina, vyblblá Přemkem Podlahou, si střihla vlastní kutilský pořad a vůbec se jí to nepovedlo.Holt Přema je doktor a to je něco. I když je nutno přiznat, že i Jiřce se tu a tam povedlo pobavit, mistrových kvalit nedosáhla.(1.9.2009)

• J.Connor

1 * za Čiřinu. http://www.ceskahospodynka.cz/autor.jsp?zkratka=Cir(1.9.2009)

• Handle

No tak moderování Jiřiny Bohdalový vážně nemusím, vždycky mě pobavilo, když měla hodnotit jídlo.. ''Mmm, tak to je výborný, to všem doporučuji..'' A takhle byla vždycky ze všeho vyvalená i kdyby jí to jídlo nechutnalo.. Nevím proč, ale jediný, co si vždycky z tohodle pořadu vybavím, je znělka.. Jak na to, tudududu :D(24.8.2009)

• Marw

Přemek Podlaha to je jisto ta pro české zahrádky a kutili.(18.9.2009)

• cariada

Taková blbost s Bohdalkou, spíš bych to viděl jako pořad pro ženy.(17.9.2009)

Rudolf Hrušínský má spoustu dobrých rad jak pro začínající tak pro pokročilé rybáře. Dávám 3 hvězdy jen proto, že v pořadu také účinkovala Jiřina Bohdalová a její nalakované stařecké nehty v talíři s jídlem jsem opravdu nemohl vygrcat! 50% (RADY *** HERCI ***) IMDb.com: ?(30.9.2011)

• U.Tarare

I po těch letech mám tu znělku v palici. Pak se mi k tomu vybaví Čiřina a máme z toho dobrý dvě hvězdy.(10.2.2010)

• Paity

Není to až tak marné jak se zdá, ale nečekejte, že z Vásky pořadu bude třeba Kutil Tim, nebo něco podobného...(26.11.2012)

• PetkaW.

Jediné, co mi po těch letech utkvělo v paměti je pomlaskávání paní Bohdalové nad jakýmkoliv jídlem, znělka a grafické logo pořadu...(26.6.2012)

• boombang

Jak se na to...(19.6.2012)

• bankula

Situace, kdy naprosto nemotorná a mně osobně nesymptická Jiřina Bohdalová hrabe rukama s dokonalou manikůrou a rudě nalakovanými nehty v hlíně, mně dostávají do transu.(19.8.2012)

• e-pilot

Jak na to... Když nevěříte svým očím, promněte si je. Jestli se zalykáte úžasem, vyjděte na balkón, pět minut dýchejte čerstvý vzduch, ať se vám okysličí krev a pak si nalejte slivovici. Nejlépe jedním douškem sklenku vypijte. Poté vemte ovladač a stiskem tlačítka POWER televizní přístroj vypněte. Hlavně ho nevyhazujte z okna, abyste nezasáhli chodce kráčející po ulici. Tak na to!(16.9.2012)

• kratajirka

Jediné, co si z tohoto pořadu odnesete je to klasické "Jak na to, tudududu!" Jinak si neodnesete vůbec nic - naopak Vám tenhle rádoby radící program sebere spoustu vašeho drahocenného času. A to se kurva vyplatí, že jo Horste?(16.12.2016)