Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Touha tančit… Touha milovat… „Love and Dance” je film, v němž se mezi rytmem a tancem rodí láska, ve kterém první krůčky hrdinů po parketu strhnou lavinu nečekaných událostí. Hlavní hrdinka snímku, začínající novinářka Hania, nesměle přešlapuje na prahu kariéry. Právě dostala úkol, jenž se má stát jejím vstupním testem. Jenže svět, do kterého vyzbrojená diktafonem právě vyrazila, obrátí její dosud poklidný a pečlivě naplánovaný život vzhůru nohama. Objeví v něm vášeň, rytmus a hudbu a nechá se jimi zcela pohltit. Seznámí se s Wojtkem, milovníkem street dance, který sní o kariéře na Broadwayi, a začne pod jeho vlivem přemýšlet, zda je se svým současným, poněkud přízemním snoubencem skutečně šťastná. Na tanečním parketu také Hania zjistí totožnost muže, který se dobrovolně zřekl práva být jejím otcem. Charismatický tanečník Jan Kettler nepřijíždí do Polska jen proto, aby připravil polské závodníky na European Dance Show. Má mnohem důležitější cíl: vyrovnat se s vlastní minulostí. Podaří se mu napravit staré chyby a vyvarovat se nových? Bude schopen navázat vztah s dcerou, kterou nikdy neviděl, či přesvědčit Wojtka, že obětuje-li své kariéře lásku, udělá stejně tragickou chybu jako kdysi on sám? U zrodu celého příběhu stojí tanec, jenž nenávratně změní osudy všech hrdinů. V jeho svůdném rytmu vyjdou najevo dlouho skrývané stesky, tajemství, možná se v něm zrodí i láska. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (72)

cerbygerby 

všechny recenze uživatele

Od tohohle filmu jsem tedy čekal víc.. po shlédnutí Lets Dance jsem myslel že se tohle bude aspon trochu rovnat, ale v žádném případě na ty dva díly nemá. Od začátku je to neskutečně trapný a celý film je až moooc kýčovitý.. někdy je i ten kýč vhodný, ale v tomto filmu jsem snad několikrát řekl ježiš to je trapné. Vybraný herecký pár byl pěkný, ale chybělo mu jen to nejduležitější.. neuměli vůbec tancovat.. to co tam předváděl ten kluk.. to bylo spíš jako nácvik karatisty.. aspon že to dobře dopadlo, ale dost se rozhoduju jen mezi 2 a 3 *, ale za tu pěknou herečku dám tedy 3* ()

pirulka 

všechny recenze uživatele

Dá sa povedať, že v súčasnosti je tanečných filmov naozaj mnoho a teda môžu sa zdať na jedno kopyto- no táto snímka od našich susedov ma veľmi príjemne prekvapila. Sympatickí herci, ktorí nenásilne a pomaličky prehlbovali svoj vzťah, krásny soundtrack, pekné tanečné čísla, zápletka otec a dcéra. Odnášam si celkom príjemný zážitok. ()

Reklama

ivishka 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem tuto skvělou hudební, romantickou, taneční a především polsky svou lahůdku hned několikrát a musím říct, že poláky obdivuju. To co češi nedokážou a to jest udělat z "převzatého tématu" nový film v jiných rozměrech, který si zahraje na duše všech ať je to jak chce musíte přiznat, že s Let´s Dance to má svou určitou jediností společného jen velmi málo a taneční mistr je opravdu velkým mistrem a skvělý Mateusz Damiecki a jeho tělesné kreace hodné pohledu bohů...Miluji, když je ve filmu na co koukat a tady nebylo jen pár hezkýh tvářiček, ale opravdový příběh..Vtipné na tom je, že jsem se poprvé na to podívala obráceně, jelikož to mám stáhlé na části takže jsem dříve viděla konec než začátek ale poté jsem si to pustila ještě párkrát a musím říct, že mě neomrzel a nepřišla jsem ani jednou na "mouchu". ()

mo cuishle 

všechny recenze uživatele

Romantický film kde je pár tanečních scén (které mimochodem o street dance ani nezavadily) . Mateusz Damiecki není ani tanečník ani herec, jeho přehrávání by mu i Veronika Žilková mohla závidět. Ano všechny taneční filmy až na par vyjímek mají stupidní příběh,ale tohle je vítěz. U těch ostatních se těším alespoň ze soundtracku,nebo tanečních scén...Tak to tady opravdu ne...Z tohohle jsem si neodnesla vůbec nic 15% ()

DavidS. 

všechny recenze uživatele

Celé to vypadá a vyznívá jako prodloužená verze reklamy, ve které jde mladík po ulici s hlavou v oblacích, písní na rtech a do toho tančí...Dějově na úrovni kterékoliv telenovely a s přehrávajícími herci...Ale vzhledem k tomu, že se jedná o taneční film, tak by to bylo všechno možné bratrům Polákům odpustit, kdyby tam ovšem bylo více toho tance, lepší choreografie, více chemie i řemeslné práce, aby to nepůsobilo sterilním a televizním dojmem...Tohle evropské vyzvání k tanci můžete klidně odmítnout, bohužel stejně jako jeho zaoceánské současníky typu Let´s Dance etc. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Autor filmové hudby Łukasz Targosz pozval ke spolupráci Jennifer Batten, legendární kytaristku Michaela Jacksona. Její charakteristický styl hry uslyšíme ve filmu v novém aranžmá světového hitu krále popu „Dirty Diana”. [zdroj: Bontonfilm] (POMO)
  • Příprava na taneční scény trvala několik měsíců. V té době tanečníci, z nichž valnou většinu tvořily mistrovské páry, strávili ve zkušebním sále více než 300 hodin. Vypili asi 900 litrů vody a prošlapali podrážky několika desítek párů tanečních bot. [zdroj: Bontonfilm] (POMO)

Reklama

Reklama