Lidská stonožka

Tom Six, Ilona Six

Scénografie:

Thomas Stefan
  • Pítrs85

Forma jaksi zvítězila na obsahem, pokud se to dá takhle napsat, aka kterak kontroverzní námět zabít ale fakt jako hafo nudným scénářem, tohle je totiž kurevská nuda, vážení. A to, že nám tu pomalu nejpodstatnější věc, tedy operaci a přerod těch tří chudáků na stonožku, ani neukázali, je podraz největší. Tohle už dneska dokáže šoknout asi fakt jenom hororem diváky nijak nepoznamenané. Ale Dieter Laser byl jako novodobý doktor Mengele výživnej, takovej Udo Kier 2.0, škoda, že je to to jediné, co by se tady dalo vypíchnout...(28.2.2015)

Klasický scénář, který na hororech tak miluju!!! Temná noc, rozbité auto, žádný signál a hlavní postavy se rozhodnout jít temným lesem a najít pomoc. Narazí na dům, kde jim otevře chlap, od pohledu strašně sympatický :o) A zábava může začít.. A ona fakt začala :D Inteligence hlavních postav, která v podobných nesmyslech bývá a hrozně mě sere, mě tady šíleně bavila, ale hlavně díky tomu milému, příjemně vystupujícímu a stále usmívajícímu hlavnímu záporákovi :D Kdo nepochopil, předchozí věta byla sarkazmus :D Odporně slizkej sešlej německej chirurg, se zvráceným koníčkem, který mi místy připomínal Van Dama, byl naprosto úžasnej.. Hlavně když nasadil brýle, svůj chirurgickej plášť a pušku :o) Doteď si ale neumím srovnat v hlavě, jestli při slovním spojení "Chce se mi srát, promiň" a "Nakrkm se" se mám smát, nebo mi má být lehce nevolno.. Každopádně námět a potenciál mohl být lepší, herci taktéž, jenže si říkám, který herec se nechá dobrovolně půlku filmu nechat svázat k cizímu zadku? Aneb hláška večera mluví za vše: " Japonci mají neuvěřitelnou sílu, když jsou zahnáni do kouta :o)"(19.2.2013)

"Děsně nechutný a drsný film" tohle jsem o filmu slyšel ještě než jsem to viděl, ale po dokoukání jsem si řekl "Cože?" to je všechno? Film mě neznechutil ale zase jsem se u něj nenudil, na nedělní odpoledne padne skvěle. Příběh je sterilní snaží se šokovat, ale na mě to bohužel nefunguje. Některé scény mi přišly spíše jako komedie(jako třeba scéna s obrázkama kde popisuje co a jak). Bohužel celý film padá na hercích kteří byly vážně špatní. Snad kromě Lasera který uchyla zahrál skvěle(ale ne že by se nadřel) hrály naprosto příšerně. Hlavně mě štval ten číňan. Film mě sice bavil ale víc jak průměrnou známku dát nemůžu. Už jen kvůli zklamání že jsem čekal opravdu nechutnou zábavu kterou jsem nedostal.(11.9.2010)

• Xeelee

Mein lieber 3-Hund :-). Pěknej náhrobek. A naprosto stupidní nefungující film. Tom Six dostal zajímavej nápad a přetavil ho v nudnej primitivní scénář s postavami, který se chovaj jak idioti. Ve stonožce je pár slušnějších scén a konec se povedl, ale většina filmu postrádá atmosféru, nechutnosti, emoce, zajímavý dějový zvraty a prostě všechno, co by člověk od takový šílenosti očekával. BTW ve filmu je myslím správně naznačeno, že životnost dalších článků nemůže být moc vysoká.(25.12.2013)

Tom Six je totální úchyl. Těžký film, který vyvolal obrovskou diskuzi. Výborný nápad, ale šlo z toho vytěžit mnohem více. Dobrý záporák, přesvědčivé postavy a "stupidní" policie. Námět je jedničkový a přes všechnu perverznost, zvrácenost a úchylnost dávám 3* hvězdičky. Já bych si s holkama trochu víc pohrál :)(8.8.2012)

• - Tom Six je velký fanoušek hororu, a zvláště režiséra Davida Cronenberga. (headcrab)

• - Film od jednoho filmového kritika z magazínu Premiere, jako vůbec první film nedostal ani jednu hvězdičku na bodové stupnici. Tom Six to bere jako velký kompliment. (headcrab)

• - Obrazy siamských dvojčat v domě dr. Heitera (Dieter Laser) maloval režisér Tom Six. (aknamor)