Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Smok

Improvizačné posedenie so spoluprácou divákou, ktoré už od mája 2009 s úspechom uvádza Štúdio L+S sa teraz rozhodla zobrať pod svoje krídla aj Markíza. Či taký úspech ako Partička má naživo bude mať aj z obrazovky neviem, ale po prvom dieli mám celkom dobrý pocit. Samozrejme divák musí prísť na chuť tomuto atypickému formátu. V každom prípade je to niečo nové na obrazovke. ()

janesX

Najhoršie by mohlo byť, keď si ničoho neznalý divák zapne Partičku uprostred nejakej (hociakej) scénky. Vtedy je zaručené  že chudák divák ničomu nerozumie a ničomu ani rozumieť nemôže, napriek tomu by to mohol považovať za úplný odpad odpadu (a dokonca prepnúť na iný kanál), čo v skutočnosti tak vôbec nie je. Protagonisti tu totiž "zaživa" plnia rozkazy vopred zadanej, niekedy celkom dômyselnej hry, pričom musia zapnúť mozgy a improvizovať a zároveň sa držať zadania a hlavne dávať bacha na to, aby to bolo vtipné. Okrem toho, že sa tu ukáže ozajstný humoristický talent, určite je to pre hercov aj poriadna rozcvička. Pre mňa je Partička niekedy až vyčerpávajúca (po pár desiatkach epizód) a o trochu radšej mám ich novší komediálny výtvor - Kredenc . 60%. ()

BigDeal

Improvizácia je ťažká, človeku na rozum neprídu v prvej chvíli tie najvtipnejšie hlášky a rovnako si ani nestíha uvedomovať, či je to, čo sa chystá povedať, vtipné. Sem tam sa teda vyskytne malý trapas, na ktorom sa nikto nezasmeje, no za tie vtipné situácie, ktoré by nikde inde ako pri improvizácii nenastali, to stojí za to. Aspoň zatiaľ. Po pár častiach zvyšujem na 4*, je to čím ďalej tým vtipnejšie. Polnišová a Latinák sú pán a pani zabávači. ()

mirec88

Toto je jediná relácia z našich súčasných programov, pri ktorej som si nenechal ujsť zatiaľ ani jednu časť. Perfektne som sa bavil na improvizácií našich hercov, ktorí sú fakt zábavní a vedia si urobiť srandu aj sami zo seba a to je fajn. Najlepší je Lukáš Latinák a tie jeho oči :-) Také niečo tu ešte nebolo a je to úžasná zábava, ktorá nie je ani vulgárna ani trápna, ale príjemná. Edit: 19.3.2011 - čím ďalej, je to menej zábavné a často trápne a nudné, ale stále nadpriemerné, žiaľ musím znížiť na 4 hviezdy. ()

Pilgrimka

V porovnání s naší českou Partičkou je to jako nebe a dudy. Samozřejmě s dřívějšimi legendárními baviči jako byl Menšík, Holzman, Kaiser a další to nemá nic společného. Hodnotím to pouze podle téhle doby a co nám teď co se týče humoru nabízí. Nicméně týká se to jenom Česka a Slovenska, protože kdybych měla jít za hranice, tak třeba vedle takových Whose line to ani neleželo. ()

• V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)
  • Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)