Spoilery!Tato epizoda drží basu s ostatníma, proto se jako úvodní epizoda série drží svojí kvalitou hodně po zemi. Divák si tak užije maximálně Ričrdovo řádění, který mě trošku začíná srát. Kromě toho byl snad poprvé k vidění černý pyj, a to dokonce při mezidruhovém páření člověka s opicí. Místo aby se válka rozjížděla, tak byla nemilosrdně přibržděna, což mi tak úplně nevyhovuje. Uvidíme, co přinesou díly následující.(31.12.2017)

Zdá sa, že aspoň zatiaľ je spor medzi Nuckym a zvyškom podsvetia uzavretý, tak uvidíme ako dlho to vydrží. Na scéne sa objavil nový federálny agentík, ktorý je napriek svojmu jednoduchému vzhľadu pomerne vyčúraný. Asi nadviaže na makaróna Gypa a bude ešte mnohým ľuďom robiť problémy. Richard na druhú stranu svoje problémy rieši dosť radikálne, aj keď mi trochu zatiaľ uchádza motív jeho posledného konania. Každopádne taký ľahko nadpriemerný štart. 7/10(22.2.2018)

Viděl jsem kvalitní start čtvrté série, kromě zajímavých rozhovorů přinesl i pořádnou dávku násilných akcí a zase o něco drsnějšího Enocha Thompsona.(9.7.2017)