Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

lenny71

Nemám moc ráda české filmy, protože většina z nich za moc nestojí. Proto mě Ženy v pokušení více než příjemně překvapily. Je to milé, je to vtipné. Většinu filmu jsem se smála, místy se mi chtělo brečet. Výborné herecké výkony, zpracování i všechno ostatní si zaslouží plných pět. ()

jamescosa

No zrovna jsem na to dokoukal. Tak tomu se říká, splakat nad Vejdělkem. Ale jo, je to dobrý, jen ta kratka dikce mi drala ucho. Proč sakra musí všichni mluvit tak stroze? Eliška je wundermama. ()

eli.s

Nechyběl dobrý vtip, šmrnc, ani výtečné herecké obsazení v podání zářící Balzerové. K tomu všemu navíc skvělý soundtrack a pořádná dávka dobré nálady. Osobně jsem si ani od komedie nemohla víc přát! ()

Susan8

Komedie Jiřího Vejdělka s obrovskou dávkou zábavy. Jedna z nejlepších současných českých komedií. Uvěřitelný příběh a skvělý herecký výkon Elišky Balzerové. ()

Evziiik

Od začátku do konce jsem brečela smíchy. Smysluplná, inteligentní komedie, perfektní herecké obsazení a dokonalá Eliška Balzerová. Nevím, jak ještě okomentovat něco, co ani komentář nepotřebuje :D Podívejte se! ()

dosak

Jak napsal POMO, Vejdělek věděl, pro koho filmuje...zejména pro širokou veřejnost, český main stream a pokud uvážíme, co je například nejkupovanější deník právě naší širokou veřekností, tak to odpovídá...poměrně laciný žánr, stejně tak laciné fórky (i když pár jich bylo povedených, pravda) a scénář také žádná intelektuální záležitost. Což bych ani nevyžadoval, ale některé úseky jsou opravdu slabé. Za pár dobrých hereckých výkonů 2 hvězdičky, jinak ale slušným českým komediím Ženy v pokušení nesahají ani po paty. ()

vhorky

Herecký koncert Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové, které donedávna patřily k méně obsazovaným herečkám a tímto filmem se dostaly opět na výsluní. Film je místy nudný, ale vždy je proložen nějakou humornou scénkou. Ve filmu jsou použity písničky od skupiny Charlie Straight. Celkově se mi film líbil. ()

Thomrius

Skvěle natočený film o reálných lidí a jejich strastech, radostech a příbězích. Opravdu zde není co vytknout, skvělé herecké obsazení, režie, scénář. Ani chvilku jsem se nenudil, jelikož Eliška Balzerová je herecká hvězda a Lenku Vlasákovou mám rád ze seriálu Ulice, hraje opravdu přesvědčivě. Určitě doporučuji schédnout. 4+ ()

Crymes666

po dlouhé době solidní českej film, klasická pohodovka...žádnej masterpiece to ne, ale po řadě vydaných sraček od novy tak se to dá krásně dokoukat do konce. 3* ()

me_Christy

Můj oblíbený film. Je to taková příjemná oddychová komedie, u které jsem se bavila od začátku do konce - s výjimkou scény, kdy zemřela Vilma, což mě možná ze začátku trochu zklamalo, ale pak jsem si uvědomila, že i toto přispívalo k tomu, aby film nebyl jen nějaká hloupoučká slátanina o vztazích. Herci byli podle mě do svých rolí obsazeni velmi dobře, všichni působili přirozeně a žádný z nich mi nevadil. Také bylo vidět, že jsou pod dohledem velmi dobrého režiséra. Hudba, kterou k filmu složil Jan P. Muchow, skvěle doplňovala celkovou optimistickou náladu a písničky od české skupiny Charlie Straight se mi sem taky výborně hodily. ...Co dodat? Mám pro tento film prostě slabost a vždy se na něj ráda podívám. ()

Whyte

Sympatičtí herci i zpívající neherci, velice dobrý, přirozený, sebe ironický scénář, výborná kamera, Muchowa nápaditá hudba a celkově příjemná romantická komedie, která krásně plyne a nemusíte si při ní často klepat na čelo, koukat trapností na podlahu nebo zeď a proklínat domácí tvůrce se zaťatými pěstmi. Vejdělek zrežíroval i napsal příjemný a hlavně velice dobrý film, který má vtip, šarm a dokonce i hloubku! //80%// ()

chlumif

Tak tohle se jen tak nevidí. Eliška Balzerová jednoznačně vede :) Mně se to hodně líbilo, a to jsem kluk. Určitě to není jenom pro ženy, ale i pro muže. Film doprovází i skvělá hudba, která se mi velmi líbí a celý skvělý film ještě více postrčila na špičku :) ()

MonkeyMarty

Šlo se na to dívat, ale do kina bych na to nešel! Prostě film pro ženy; chtějí si dokázat , že chlapy nepotřebují, a že je mohou využívat ()

Santyzul

ano vtipné to je - ale pouze v úrovni jakéhokoliv sitcomu a troufám si tvrdit, že v jednom díle takových "přátel" je více humoru a chemie mezi postavami než v tomto celém ale za to našem ( asi proto to nadhodnocení) filmu. ()

Ospalek

Po dlouhý době dobrej film. Vynikající Eliška Balzerová, zazářila, dostala roli, která jí hezky dodala šmrnc a dala šanci se prosadit. Citově obsáhlá, jako většina CZE filmečků, by IMHO bez této stránky obsahu, byla docela fiaskem, aneb komedií - jednou z mnoha. Něco jako dokument o "lovení" kořistí z ženského pohledu. Zkrátka komedie nabušená realismem a velkou dávkou nadsázky. 80% ()

marketcsfd

jediný co se k tomu dá říct - naprosto dokonalý :D eliška tam září a bavím se pokaždé když se na to dívám miluju tenhle film ()

Honey007

Příjemná a vtipná oddychovka, která si nehraje na nic víc než je. Kvalitní herecké výkony (zejména Eliška Balzerová opravdu překvapila) a velmi vydařená hudba. Vztahovky jsou holt filmařským evergreenem, škoda jen, že se Vejdělek nedokázal jednoznačně rozhodnout mezi komedií a dramatem, protože v dramatických scénách silně pokulhává. Ale já se chtěla u tohohle filmu bavit a to se mu povedlo :) 60% ()

DžejPý

Řadím se do fronty obdivovatelů Vilmy :) Příjemný film, dobrá zábava, někdy trochu černá... K 5* chybí jen kousek, je to fakt těsný. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků