Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Anniem

Proč? Proč jen jsem se na to musela dívat? Po první půlhodině jsem si říkala, že zpracování filmu je vtip a někam se to posune. Neposunulo. Trapné pokusy o humor, žádná atmosféra, těžce vykalkulovaná každá scéna a naprosto nechápu, kdo tomu dal přízvisko komedie, toto je totiž čistě nevkusná tragédie. ()

Rubicius

Jel jsem do Berlína na firemní výlet, a někdy pozdě večer si ženy z autobusu vyžádali film a poslali dopředu tenhle filmek. Vůbec nic jsem od něj nečekal, z obsazení hrdinů sem znal akorát Balzerovou, Kubařovou ze Svatební košile a mého velkého neoblíbence Macháčka. Tj, přistupoval k filmu bez předsudků a bez očekávání. A velmi příjemně sem se bavil a užíval si film. Všichni mě velice překvapili. Největší dojem na mě udělala Balzerová, naprosto skvělá. Ač Kubařová je mladší, nespustil jsem oči z Vlasákové. Dykovi se vůbec nedivím, měl se krásně a ač jsem ho viděl poprvé, úplně poprvé, a do té doby ho v životě ani neslyšel zpívat, byl fajn. A vzal jsem na milost i Macháčka. Prostě parádní téměř dvouhodinová zábava. A po dlouhé době se mi líbil český film. Po dlouhé době sem si nějaký film užíval, nic neřešil a dobře se bavil. Protože za tím nasledoval další film, Líbáš jako bůh, tak trošku prizvednu hodnocení, asi budu jediný kdo dá 5*, ale nelituju. Z té šlichty co se produkuje tohle vyčnívá jako perla. ()

Pellik

Vtipné hlášky, nečakané zvraty, skvelé výkony hercov. Svieža komédia, na ktorú len tak ľahko nezabudnem. ()

Alhazred

Výborná česká "horko-sladká" (viac do sladka) komédia. Nie je to zrovna môj typ filmu, ale prakticky celý čas som sa výborne bavil. Hereckým výkonom niet čo vytknúť, najlepší výkon Elišky Balzerovej za jej hereckú kariéru. Česká komédia jede!!!! ()

Skrbel

Po velmi dlouhé době mě český film (od kterého jsem nečekal vůbec nic než trapnou zábavu) opravdu hodně překvapil. Bylo to příjemné, svižné a zábavné. A rád jsem se na to podíval podruhé. Pro mě je to signál, že Češi ještě umí natočit příjemnou komedii. ()

aquarkko

Balzerová hraje výborně, ale...sprostý slova nemám ráda, Vlasákovou nemám ráda, a proto nemůžu dát než tři. ()

Fraktální

Omyl velký, omyl ! pan scénarista skutečně nemá talent. nevadí mi obscení humor, ale vadí mi špatný a trapný humor. druhá pulka filmu je o vlásek snesitelnější nic méně chovaní postav je stejnak podivné. tam kde je neco vysvětlováno to proste vyzní trapně, tam kde není tak jen protože by to ani vysvetlit nešlo(popřípadě i tvurcum doslo , že by to byli plky) ta jedna dvě originální sceny z filmu už to moc nezachrání... CO SE VAM NA TOM LIBÍ ??? :-O ()

stebetalka

Jooo tak tohle bylo hodně dobrý, na to se taky dá koukat častěji:-) Balzerová tomu dodala ale podle mě hodně šťávu, na to, kolik jí je, vypadala ve filmu líp než pár náctiletých:-) ()

RadimRay

No vida pane Vejdělku, ono to jde, po Romingu je to jako blesk z čistého nebe! Eliška Balzerová mě velmi překvapila a Lenka Vlasáková nezklamala, povedená komedie plná vtipných scének, trochu mi nesedla V. Kubařová, ale jinak dobrý!75% ()

LadyNicole

Příjemně hořkosladká komedie, která ale byla v konečném efektu celkem nemastná neslaná. Předvídatelná zápletka, trocha překvapení na konec... Nic světoborného, ale Vojta Dyk příjemně překvapil. ()

Tesil

Příjemná, vtipná a inteligentní oddechovka. A ta Macháčkova postava střízlivého vadnoucího bonvivána co to ještě nevzdal, tak ta je fakt živoucí :) ()

Calvus77

Tak tento film jsem vyděl vlastně proto, že jsem neměl náladu vidět něco vážného a s titulky. O to větší bylo moje překvapení jaká je to zábava! Fakt jsem se pobavil a všem hrdinům držel palce až do konce. Začátek je takový jalový, jakoby se herci teprve rozkoukávali a hledali, ale pak se to rozjede... Dokonce si myslím, že těch vtipnejch hlášek a gagů mohlo být klidně míň, v některých scénách se jich vystřílí víc než divák stihne pobrat. A co se týče "lehtivých" scén, tak bych možná ocenil víc odvahy nebo jinak natočené, cudnost mi k tomuto filmu nějak nesedla. Určitě se ale po nějaký době na to kouknu znovu, těšim se ()

hrabac

No jo, poprvé jsem viděl dobrou roli pro výbornou Vlasákovou, která to teda fakt rozjela. Takhle civilní a přitom přesvědčivej způsob hraní se super nadsázkou mi hrozně chybí od doby, co Daniela Kolářová hraje vážný role , Vojtěch Dyk se nám taky vylupuje. Moc prima film a relax, promyšlenej a přitom přímočarej scénář osvěží. No a spousta detailů, který dělají z filmu dobrej film (Eliška Balzerová v rakvi, příjemně mě zaskočil i Jirka Helekal:) . Určitě to chcete vidět. ()

mfanta

80% - Prekvapive svezi dilko. Vlasakova je tu velice krasna a samozrejme take skvele hraje. Balzerova take koncertuje v roli, ve ktere bych si ji doted vubec nedokazal predstavit. ()

chevronman

Na tento film jsem se podíval z čisté zvědavosti. Musím říct, že české filmy moc nemusím, a proto může být můj komentář trochu zaujatý. Charaktery hlavních postav jsou plytké, šablonovité, hudba, která je jako vystřižená ze hry The Sims, začne po půlhodině filmu lézt na nervy a herecké výkony jen o něco málo převyšují výkony herců v českých seriálech. Řekl bych, že je to film, u kterého můžete vypnout a jen sledovat, nicméně já jsem musel celou dobu trvání filmu přemýšlet, jak je možné, že to má takový úspěch. ()

boticelli

Jako velky fanousek vsech moznych herecek, jsem zajasal, kdyz jsem se dozvedel o filmu Zeny v pokuseni. Damske obsazeni to jsou pro mne hned dve tretiny uspechu. Elisku Balzerovou jsem naposledy snad videl v nejake televizni inscenaci pred lety, takze jsem byl velice zvedav, jak bude vypadat na platne v hlavni a dosti odvazne roli. Ovsem hned jak se objevila zacal jeji herecky koncert a ja hltal scenu za scenou. Tema lehce pripomina Sex and the city v rodinnem provedeni a lehce jsem z filmu citil i inspiraci Almodovarovymi filmy-zenske tema a napadite interiery, proste ingredience ktere ja rad. Nevadi, ze pribeh misty drhnul, a i sem tam nejaka nelogicnost mi nezabranila abych se skvele pobavil a tesil se na priste, to bude jiz potreti! ()

Boylina

Další film hned vedle Líbáš jako bůh, který mě vůbec neoslovil. Jen s tím rozdílem, že jsem u něj tolik netrpěla. Za to jsem se u něj ani nijak zvlášť nebavila. Výborná mi přišla jen jedna scéna s Macháčkem. Mám ráda Elišku Balzarovou, ale její postava a filmové hlášky se mi hnusily. Snaha o americký příběh mi přišela spíš jako Američan z Vysočan.. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků