Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiální text distributora)

J*A*S*M odpad!

Wow, už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaký film tak intenzivně sral hned od první minuty a až do poslední s tím nepřestal. Panu režisérovi Davidsonovi by měl být udělen doživotní zákaz přiblížení se ke kameře už jenom z toho důvodu, že nás nutí sledovat tak odpornou partu "hrdinů", jimž se fandit zkrátka nedá. Zabijákovi a jeho zombie rodince by se fandit dalo (jejich vizáž je jediné malinké plus), ale pouze v lépe natočeném filmu. První odpádek roku 2011 a hned takhle vydatný. PS: Krve a mrtvol je dost, ale co z toho... 0/10 ()

ricci.s

Postavy mi boli určite sympatickejšie, ako nejaké hysterické uvrieskané decká v teen horroroch. Samozrejme je to len pre okrajové publikum. Brutalita a gore na jednotku s hviezdičkou. Ak sa vám páči krvavý masaker, tento film budete milovať. Kľudne to môžete pozerať aj bez tituliek, pretože dej je to posledné, o čo v tomto filme ide. Samozrejme ak na to máte žalúdok, lebo kosti a vnútornosti sa na vás budú len tak sypať :) ()

EvilPhoEniX

Dohnal jsem si tenhle levný undergroundový slasher, který fanoušky Gore potěší. Ano je to levné jak bulharské porno, herci hrají hrozně byť na holky se hezky dívá a místy zde padne i vtipná hláška ( Sperma patří do holek nebo na ně, hlavně ať je ta sračka, co nejdál ode mě 😃 ) Velkým pozitivem je však samotný vrah se svařečskou maskou, který jako zbraň používá Kovadlinu! což je rozhodně originální a gore je zde na velmi vysoké úrovni a potěší i vysoký bodycount. Trochu mi to připomíná příbuzného Carvera, který mi příjde o třídu lepší, ale i tohle v rámci nízkorozpočtových filmů má své grády i fanoušky. Vidět to 10 let zpět dal bych i 4, dnes je to za lepší 3 hvězdy.6/10. ()

Flipnic

No asi takhle ... děj nula, postavy nic moc, herecký výkony průměr, prostředí špatný ... ale ty GORE scény!!!! To je fakt neskutečnej masakr, tohle dělal fakt frajer!!! Navíc se v roli zabíjáka objeví téměř identická postava jako byla ve velice podobném hororu Carver (2008). Oběti mašíruje neuvěřitelným stylem, maso, kosti, krev, ... v podstatě to jde těžce do splatteru. Jinak film obsahuje všechny klasické chyby slasherů, jako například "teleportace" zabijáka apod. Chápu, že to hodně lidí moc nepobírá, navíc jde o amatérskej kousek, ale ten masakr a závěr je fakt BRUTUS!! (Schválně si zkuste přeložit text té techno skladby!) Komu se líbil Carver (2008) nebo Live Feed (2006), určitě ať jde do toho. Kdo tyhle nízkorozpočtovější kousky bez děje nemusí, ruce pryč ... (každopádně ty gore scény ...) ()

Bloody13

Početná skupina pankáčů se v opuštěné továrně rozhodne uspořádat párty plnou tvrdé hudby, alkoholu, drog a sexu. Díky nevítané návštěvě se ale tenhle plán mění v peklo, kde hlavní roli přebírají bolest a utrpení spolu s ratolišti krve a vnitřnostmi... Podle prvních minut jsem čekal nudnou, strašlivě amatérskou kravinu, co nebudu schopen dokoukat. Otřesná kamera, zvuk i herecké osazenstvo. S ubíhající stopáží a houstnoucí atmosférou se to ale začíná rychle zlepšovat. Snímek po první vraždě nabírá na obrátkách a už se nezastaví. Šílený maniak, co z oka vypadnul tlouštíkovi z příbuzného exploitationu Carver (2008), začne rubat všechny oběti svým monstrózním kladivem. Efekty jsou na nízkorozpočťák opravdu skvělé, v mnohých případech se už ani nedá mluvit o gore, ale o poctivém splatteru, kde se drtí hlavy i páteře, létají mozky a povalují vnitřnosti. Fakt síla! No a pak přichází závěrečný masakr, u něhož si každá zvrhlá duše přijde na své! Obrovský zabiják vtrhne na párty, kde za pochodu špičkově tvrdé muziky morduje nevídaným způsobem všechny návštěvníky. A počet mrtvých? Hodně, prostě hodně... díky závěru se bodycount blíží k číslu 30! Klobouk dolů. Opravdu brutální podívaná s vtipným koncem jen pro okrajové publikum... ()

Dellamorte

Prvý ( viem , že je len 3.1. ) ale zatiaľ najnadupaneší nášup indie produkcie , ktorý krvilačných poteší , fanúšikov indies nadchne a do slasheru " zaujatých " povzbudí. SWEATSHOP termín ovládaš , tak len spomeniem že na túto párty nebol pozvaný , no aj tak prišiel...ohodený sádlom , energiou, zváračskou maskou a kladivom. Začali sa likvidovať dredy , gothický makeup , kdejaký punk outfit a žúrka nabrala Jeho rytmus. Žiadne nóvum , postavičky určené na " sledgehammer " likvidáciu nepotrebujú charakter - stačí vizáž. Stacy to vyleštil slušne a dúfam , že nebude otálať...zo záverečných titulov ( ako aj z celého "obalu " ) som totiž to horrorové nadšenie vycítila. ()

*CARNIFEX*

Partia feťákov usporiada párty v starej opustenej továrni. Počiatočná zábava plná sexuálnych hrádok, požívania alkoholu a drog sa po relatívne krátkom čase mení v krutý boj o život s miestnym zabijakom vo zváračskej maske a jeho zombie rodinou. "Sweetshop" je amatérsky snímok s množstvom afektovaných, debilných dialógov, mizerným hudobným doprovodom a ešte horšími hereckými výkonmi. Ale aby som len nekritizoval. Vďaka hororovým prvkom, nebol sklamaním. Ba práve naopak. Niekoľko gore záberov, masky, či občasná originalita mordovačiek, skutočne potešili. Tento snímok by si zaslúžil lepšie percentuálne ohodnotenie - 60%. ()

Wacoslav1

Název filmu a obal teda sliboval větší zábavu. Uznávám, že pár gore scen je celkem podařených za ně bych dal i 2*, ale od začátku mě neskutečně srali ty dementní postavy, situace do kterých se dostávají a jak se chovají. Ne že bych teda zrovna ve slasheru čekal logiku, ale tohle bylo už moc i na mě.20% ()

darkrobyk

,,Proč nemůžete jít píchat do kostela jako všichni ostatní?" A jé, to bude nějaká sprosťárna, říkal jsem si po jedné z úvodních vět. A taky že jo. Nejslušnější bylo asi: ,, Jediný, co rád lížu, je zmrzlina..." Část se poněkud vleče, část je hudební videoklip a zbytek nekompromisní masakr. Skutečný gorefest obsahuje řadu brutálních scén, z nichž střihání prstů a urážení hlav patří mezi ty mírnější. Také získáte odpověď na otázku, jak se dostat rychle na druhou stranu překážky, kterou tvoří ocelové síto, či co nejvhodnějšího použít jako roubík. A rovněž pochopíte, proč se máte dobře rozhlédnout, než se někam zavřete. Četné odkazy jsou zde jasné mj.- 30 dní dlouhá noc ( makeup+rychlost), Pátek 13. - Jason ( nejen mačeta a maska) a Hellraiser 3 ( scéna z diskotékového klubu). Vtipné závěrečné titulky. 3 hvězdy za gore a jedna za skvělou hudbu převažující v ranku darkwave. Mj.hudba - Android Lust, Lucid Dementia, Panjoma, Pavmire, Rock City Morgue či Leatherbäl. I když by oblečení některých postav mohlo svádět k jejich řazení do punku, dle hudby jde spíše o goth/ darkwave/ coldwave/ ebm. ()

juta

Zombieci zde nehrají skoro žádnou roli, pod palcem to má zabiják ve svářecké helmě. Punkeři jsou hned od začátku velmi otravní, jejich charaktery a mluva je úděsná, takže jste rádi, že když dojde na věc, tak je jim rozplácnuta hlava kladivem. Po většinu času se zde nic neděje. Dialogy znějí jako od čtrnáctiletých děcek, co se snaží namluvit parodii na nějaký film. Bez obsahu, jen blablabla a nějaké ty nadávky k tomu. Tady se dá fandit jen tomu zabijákovi. ()

Ruut odpad!

Český název filmu slibuje parádní béčkovou řežbu. Realitou je strašně nezvládnutý bolehlav- a to i přes hory porcovaného masa a koz. Asi jen pro ty, kterým se líbilo Frontière či Carver a jím podobné filmy. Jo a nesmím zapomenout na příšernou digitální kameru :-( + a nebo si pusťte jen poslední desetiminutovku "u večeře a na párty" (píši škodolibě) ()

misterz

Netypický horor plný krajností. V prvom rade tu nie je skoro žiaden dej. Scenár bol asi zbúchaný na kolene za desať minút, niekde v starej stodole po trojdňovom žúre a doliečovaní opice. Rozbeh bol pomerne pomalý, chvíľu to trvalo, kým film nabral na obrátkach. Aj herci boli priemerní, niektorí dokonca ešte horší. Po prvej polhodinke som to už chcel vypnúť, ale potom, páni.... Prišiel prvý masaker a s ním aj druhá krajnosť. Je veľmi málo hororov s tak vymazlenými, prepracovanými gore scénami. Veľká kreatúra s kladivom, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Thor, rúbe všetko, čo mu príde pod ruku. Sem tam použije aj iné nástroje, ako také spestrenie prípadnej jednotvárnosti. Kosti, mäso, vnútornosti, všetko lieta okolo akoby sa nechumelilo. Tiež jeho zombie slečny boli urobené dobre, na tom si autori dali záležať. Jednoducho ide o horor, ktorý rozhodne nie je pre každého a ktorého neobyčajne luxusný gore masaker ho vyzdvihuje do mierneho nadpriemeru. 70/100 ()

MIMIC

Príslušníci výnimočne ohavnej subkultúry vlezú do opustenej továrne a celkom zákonite sa stávajú epicentrom záujmu miestnej nadprirodzenej entity sprevádzanej zástupom ďalších nadprirodzených entít. Ústredný hromotĺk oháňajúci sa obrovským mlatom či nákovou síce pripomína Pyramidheada zo Silent Hill, no vznikol zrejme genetickým krížením zvárača a galského boha Sucella, "toho, ktorý silno udiera". Mimoriadne osviežujúce je zistenie, že autori tohto mytologizujúceho hororu nepovažujú za potrebné absolútne nič vysvetľovať a pohnútky monštra (jatriaceho fantáziu diváka prechodne znudeného Bergmanom) sú - citujúc klasika - nasledovné: "Dobrý deň, som masový vrah bez motívu a rád by som zmasakroval vás alebo kohokoľvek iného". Nebyť zrýchlenej verzie reality, na ktorú nie je fyziológia ľudského oka uspôsobená, ako aj staccatového strihu, ktorý je cool asi tak ako spomenutá subkultúra, hodnotím vyššie. ()

Campbell

Tenhle film je zajímavej ve dvou věcech. A to je hodně slušné gore s kterým si tvůrci fakt vyhrály. Zlámané nohy, rozdrcená lebka....Tohle tu všechno je a vypadá to celkem pěkně. Bohužel je tu ale 1 hodina kde se naprosto nic neděje. Jistě jsou tu poměrně zajímavé postavy s kterýma bych nechtěl být ani minutu ale je to prostě celkem pruda na to všechno čekat. Chtěl jsem původně dát 3* ale něco mi říká že tak dobré to nebylo. ()

PetrPan

"Tys mi opíchal ženu, brácho? Ne , ona mi ho jen vykouřila a pak mě chtěla tou hubou plnou spermatu líbat, udělal jsem jí to znova, ale jen do prdele" Sice poloamatérská a samoúčelná řezničina s odpovídajícími hereckými výkony a s příběhem omezujícím se na přípravu nelegální diskotéky. Díkybohu však postavy nedostávají téměř žádný prostor k předstírání herectví a jsou pouze rozličnými způsoby masakrovány obrovským zabijákem s kovadlinou a jeho suitou nemrtvých, kteří jakoby z oka vypadly Bavovým Démonům. Gore efekty jsou na špičkové úrovni a jednotlivé devitalizace jsou velmi rozmanité. A u "poslední večeře" v závěru filmu jsem nejen díky výše uvedené hlášce prskal i smíchy. Bohužel u závěrečného masakru konečně dorazivších návštěvníků připravované diskotéky převažuje spíš pachuť z trapnosti celého nepovedeného představení, kde lidé pobíhají pouze sem a tam a s výrazy typu: Hele, já jsem v televizi, mami! nabíhají pod kovadlinu jako zvěř na porážku. Škoda, ale i tak čtyři spokojené hvězdy. ()

rollman1

Čas od času není na škodu se odprostit od Áčkových vod a zamířit někde do amaterštějších končin. Sweathshop je přesně ten typ filmu, který je pro mě jako nejlepší volba. Příběh, herci, logika či dialogy se tu hledají těžko, ale proč se na to jinak dívám? No přeci proto, protože to je neskutečný masakr. Na to, kolik asi film stál bylo gore velice povedené a najde se zde plno scén, na které budu s radostí v zpomínat. Hlavní vrah je fakt neskutečný hovado a co dělá s tou svou zbraní, to je nářez. Film se ze začátku trošku táhne, ale pak už se jen drtí, křupe a rozsekává co jen síly stačí. Finální masakr se povedl a to dost. Z hlášek mě nejvíc pobavila tahle: "jedíné co lížu je zmrzlina". Kdo má rád Carvera, mělo by se líbit i tohle. ()

jonyyy

Před projekcí jsem se rozhodl film proklikat, ať vím, do čeho jdu. Na první pokus jsem narazil na scénu kdy ten típek v kožešině rozmázne nějakou holku. Tak si říkam tohle mi stačí do toho jdu. Obrovskej zabiják s ještě větším kladivem ala Resident čtyřka to bude super. Jak malá šance byla, že jsem narazil zrovna na nejlepší (jedinou dobrou?) scénu. No abych byl objektivní, ten závěrečný masakr taky za něco stál. Možná kvůli němu zůstanu na dvou hvězdách. Taky jsem nepochopil, proč tomu kladivounovi přisluhovali 3-4 zombice a ten bratrský rozhovor na konci byl taky dost debilní, vlastně jako celé tohle dílo. No ale ty pankáčské vizáže a účesy aspoň neměly chybu. 40% ()

Pítrs85

Kdyby byl Sweatshop scénářem aspoň líznutej, mohla z něj být docela kultovní záležitost, no uznejte sami- stará ztrouchnivělá továrna, parta pankáčů, zombíci, jeden velkej maník s ještě větším kladivem, vymazlené vyhlazovací scény a do toho dunící klubová muzika. Jenže tohle je tak zoufale trapný, že se na to vcuku letu zapomene. Holt dívat se na to za střízliva asi nepřináší ten kýžený efekt... 2 hvězdy za fakt podařené gore (tady je jedna hvězda málo), půl hvězdy za dobrou hudbu a půl hvězdy za vychytané závěrečné titulky = 3* ()