Beze zbraní (S07E04) (epizoda)

Service

Bez zbraní

Horor / Thriller / Drama

USA, 2016, 1 h

4. epizoda této nové 7.série. Ale jo, dilema mezi 4* a 5* jsem nakonec hravě překonal. Je to prodloužená a téměř hodinová epizoda, která má spíše pozvolnější tempo. Většinu scén si pro sebe krade Negan a Rick. Možná mě to časem bude nudit, ale momentálně mi ke štěstí stačí pozorovat geniálního a šíleného záporáka Negana, co Rickovi a jeho skupině pěkně zatápí. Sebral jim všechny zbraně, většinu postelí, léků a dalších potřebných věcí. Rick má svázané ruce, nemůže nic dělat a ani se mu nedivím. Bojím se, že se někteří proti Rickovi vzbouří. No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Jako doplněk tu máme pár sejmutých mrtváků, což potěší. Jsem zvědav na další část, kde už Rick nebude, ale zase tam budou jiní členové jeho skupiny.(15.11.2016)

Počas sledovania 7. série - The Walking Dead, pozorujem, čo robí postava Negan s ostatnými. Jednoducho povedané, ovláda ich. Trýzni ich. Buzeruje ich. Komanduje ich. Najprv išiel na nich tak, že ich OSLABIL. Brutálne zabil dvoch členov Rickovej skupiny, čím ich zdecimoval. Neganova skupina má pred ním samotným rešpekt. Je to kvôli jeho bejzbalovej PALICI, menom Lucille ? Čím si vyslúžil takú bohapustú autoritu ? Nič o ňom neviem, a ani to vedieť nechcem. Netúžim po tom. Najprv FYZICKY, potom PSYCHICKY. Panuje tu nenávisť zo samotného Ricka, voči arogantne namyslenému Neganovi, ale aj samotná nenávisť z Rickovej bandy k JEHO VLASTNEJ OSOBE, ktorú dohnal ku DNU, kde sa momentálne všetci nachádzajú. Rick sa stáva pozvoľným, len aby sa nikomu už nič nestalo ? Vrie to v ňom, ako v časovanej sopke, ktorá sa chystá vybuchnúť, len táto je taká atypická, čaká na vhodnú príležitosť ? Nastáva akási psychologická rovina. Svitá na lepšie časy, vďaka samotnému záveru tejto epizódy ? Pozorujem určité zlepšenie, ktoré poteší.(18.11.2016)

"Easy Peasy Lemon Squeezy!" --- Jeffrey Dean Morgan Negana nehraje, on se Neganem doslova stal. Podle mého věcného názoru: nejlépe zahraná postava v seriálu (a to je zde pouhých 5 epizod). Ten tomu dává tu pravou šťávu!(8.8.2017)

Čtvrtá epizoda byla pro mě v sedmé sezóně zatím tou nejlepší, takže začínám velmi opatrně doufat, že se série ještě rozjede. Dvě záležitosti mě ale příliš netěší. Fakt mě mrzí, že Negan neumlátil v prvním dílu prudného Carla (alespoň tu ruku, kdyby mu...) a mám trochu obavy, že mi za chvíli začne Negan vadit, protože zatím předvádí stále totéž, a hrozí, že upadne do stereotypu. 3*+(15.10.2018)

Jeffrey Dean Morgan si tu roli evidentně užívá ....(14.11.2016)