Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Negan vlákal Ricka a jeho lidi do pasti. Eugene připravil dostatečné množství kulek, které bohatě stačí na zabití všech z Hilltopu. Dokáže Rick odhalit léčku včas, nebo vede svoje lidi na smrt...? (TV Prima)

Recenze (25)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k tristnímu vývoji kompletní série jsem očekával nadpozemskou sračku i v závěru. Ta se k mému velkému překvapení neodehrála. Dalo se na to dívat. Kdyby měly všechny díly srovnatelnou kvalitu, tak bych další sérii klidně podstoupil. Bohužel jsem v rámci této série viděl asi 3 dobré díly ze 16 a vzhledem ke své časové vytíženosti téhle píčovině už nehodlám věnovat ani vteřinku. Tvůrci to totálně posrali. Nepočítám-li ten kolosálně debilní pobyt na farmě z druhé série, tak se dalo na seriál dívat až do sedmé série a člověk se u toho bavil. Ovšem to co stvořili v této sérii nemá snad nikde obdoby. Fakt jsou to všichni čůráci. Věčná škoda! ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ľutujem, že som sa sem pred pozretím pozrel, nakoľko mi do očí padol komentár užívateľa Michala118 netaktne prezrádzajúci kľúčový dejový zvrat tejto epizódy :-( Finálny stret AHK a Saviors bol v pohode a chvíľu som jasal, no potom dianie skĺzlo do emocionálne ladených sfér, ktoré som v závere série nechcel vidieť... Napriek tomu, že tvorcovia divákom na konci predhodili návnadu, súvisiacu so zmenou postojov niektorých ústredných postáv, ktorá ich má nalákať na 9. sériu, momentálne akosi strácam chuť s TWD pokračovať ďalej.. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím ,kde se ve mně vzal ten náhlý optimismus, ale pořád jsem tak nějak doufal, že se závěrečná epizoda zoufalé osmé sezóny povede. Ani náhodou. Morganovi nadále hrabalo a ještě řečnil, Siddiq dojemně vyprávěl a idylický závěr mě otrávil. Už jsem viděl nějaký ten film i dokument, v němž se používaly molotovovy koktejly, jeden jsem dokonce dokázal s uspokojivým výsledkem vyrobit, ale fakt jsem netušil, jakých úžasných efektů lze docílit s rybím olejem. Tleskám. ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mínusy: Morganovo otravný halušky a nekonečný blábolení o životě a smrti, často v debatách s Ježíšem - haló, všichni diváci nejsou retardovaní, nemusíte nám těmahle patetickýma dilemátkama pořád připomínat vo co gou. Plusy: všechno ostatní. Twist jak sviňa, finální konfrontace nepřímočará, správně vyhecovaný satisfakční chvilky. Náznaky úsvitu civilizace a "trestního práva" jsou fajn - evoluce byla třeba. Krom toho, dějový události v komiksu dávají příslib, že další epizody budou stát za to. Kdepak, tahle série nakonec nebyla tak slabá, jak se zpočátku zdálo. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a je tu poslední díl, troufám si říct konečně, protože celá tahle série pro mě bylo jako mučení na skřipci. I přesto se mi v hloubce duše nějak povedlo doufat, že tenhle díl bude konečně za něco stát, a že se konečně dostanem k tomu vytouženýmu boji na život a na smrt, kterej slibujou celou sérii a kde umře po stovkách lidí z obou stran, bude to hodně drsný a napjatý a až do poslední chvíle se nebude vědět, kdo vyhraje. Ale nestalo se. Místo toho boj na život a na smrt skončil dřív než začal a jediný lidi kdo umřeli byli ze strany Spasitelů, z Rickovi strany snad NIKDO neumřel. Takže místo krvelačnýho boje jsem se dočkala nekončenýho mluvení, náhlýho zjevení ženskejch z Ocenside (který přišly zrovna v příhodnou chvíli, aby mohly všechno zachránit), Eugena, co najednou podrazil Negana a otočil stranu (i když řekl pročl, tak pořád nějak nechápu, co ho k tomu donutilo), Maggie se chystá na válku (?) s Rickem nebo co, kvůli tomu, že zachránil Negana, což je totální sračka i přesto, že je na něj nasraná kvůli Glennovi. Protože k čemu je o tom diskutovat, když můžem bojovat. Abych nevynechala Ricka, tak z něj se stal sluníčkář, co zachránil svýho největšího nepřítele, a abych nevynechala kněze, kterej najednou z nenadání začal vidět. No upřímně fakt doufám, že devátá série bude lepší, a to doufám že o dost, protože jestli uvidím znova tohle, tak navštívim muže v černym a nechám si vymazat paměť. Poroučím se, u další série. :D ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama