Nejdivnější díl celého seriálu. Na jednu stranu jsem rád, že tahle válka končí a byl tam náznak obřího stáda chodců, ale na druhou stranu to vlastně ukazuje, jak to bylo celý trapný. Podle mě tvůrci neví sami, jak budou vypadat další díly, takže neumřel Negan, všechny frakce usmířily. Doufám, aby další série byla survival a umřelo hodně postav, ale aby hlavní roli hráli zombie. Válka mezi Maggie a Rickem o to, jestli Negan umře nebo bude mít doživotí.. to by bylo hodně trapný.(16.4.2018)

Ľutujem, že som sa sem pred pozretím pozrel, nakoľko mi do očí padol komentár užívateľa Michala118 netaktne prezrádzajúci kľúčový dejový zvrat tejto epizódy :-( Finálny stret AHK a Saviors bol v pohode a chvíľu som jasal, no potom dianie skĺzlo do emocionálne ladených sfér, ktoré som v závere série nechcel vidieť... Napriek tomu, že tvorcovia divákom na konci predhodili návnadu, súvisiacu so zmenou postojov niektorých ústredných postáv, ktorá ich má nalákať na 9. sériu, momentálne akosi strácam chuť s TWD pokračovať ďalej..(19.4.2018)

Bylo to něco jiného. Takové finále jsme tu ještě neměli, celé se to táhlo v takovém předvídatelném duchu. Ze začátku jsem se obával, zda je to dobrý krok k zakončení války. Celý boj se Spasiteli byl takový divný, jako bych nevěděl vůbec svoje pocity z toho, prostě jsem koukal bezeslov. Překvapil mě Eugene se svými slepými náboji ale něco takového jsme od něj museli určitě čekat po tak dlouhé a zrádné nespolupráci. I ten souboj Ricka s Neganem jsem čekal takovej větší, zkrátka nemělo to svou šťávu. Ale nakonec to skončilo s Neganem ještě dobře, na to jak mohl dopadnout, za což jsem rád. Na začátku 7. série jsem ho přímo nesnášel ale postupem času se z něj vyklubal superzáporák kvalitami a humorem určitě lepší než Guvernér. Prostě se z něj stala jedna z mojich oblíbených postav a jsem rád že události tohoto dílu přežil. Jinak díl je samozřejmě plný akce, která snad nikdy neomrzí. 88%(16.4.2018)

• Norfice

To jako vážně? Proč toho nouzáka prachsprostě nepopravili?! Do toho všeho ještě nastávající spory s Maggie? Jakoby toho nebylo po 3 série s Neganem dost! Tenhleten díl je pro mě asi největším zklamáním v celé historii TWD vůbec. Pro mě nejslabší díl 8. "sezóny". Kdoví jestli se na 9. sérii budu vůbec někdy dívat. Aktuální styl natáčení (neustálé flashbacky, záběry zblízka aj.) a vývoj seriálu se mi vzdaluje čímdálvíc. Celá sága se odklonila od původního tématu budoucnosti a budování nové civilizace v narušeném světě. Už nejde o svět jako takový, ale o pouhé vztahy mezi přeživšími. Zombie se ukazují zřídka a když, tak už jen bohužel jako pouhá kulisa. Upřímně řečeno si nejsem jistý, zda se dá tímto stylem udržet sledovanost a nadšení z prvních sérií.(19.6.2018)

SPOILERS! Tak tomu už fakt chyběl jen ten Negan obdělávající políčko nebo záhonek... : ) Ne, dobrá epizoda. Musim říct, že jsem Eugenovi věřil a tenhle zlom byl krásnej highlight. Celkově to dobře vygradovalo. Možná jsem si to ale až tak užil právě pro to šílený natahování, který tomu předcházelo dlouhý epizody, neřkuli série předtím. Pravda, myslel jsem, že Rick nebo Negan (nebo oba) zemřou. Upřímně se bojim, s čím se jako vytasí devátá série a upřímně bych ji už ani moc nepotřeboval. Doufám, že to nebude jen zaběhlej kolotoč "stavíme - daří se nám - Negan utíká - objeví se novej, ještě nahypovanější padouch (ideálně aby se spojil s Neganem) - bojujeme - nemrtví jsou kulisa."(16.4.2018)

• Andrew Lincoln