Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Negan vlákal Ricka a jeho lidi do pasti. Eugene připravil dostatečné množství kulek, které bohatě stačí na zabití všech z Hilltopu. Dokáže Rick odhalit léčku včas, nebo vede svoje lidi na smrt...? (TV Prima)

Recenze (27)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I tato polomrtvá show má překvapivě stále co nabídnout... Jedna z mála epizod 8. řady, u které mohu říct, že se doopravdy povedla. Tohle je to TWD, které rád sleduji, zbožňuji a částečně i miluji... U jednoho momentu jsem si říkal: To je ono! Takhle se to má dělat! ... Tohle je ale také jediná epizoda 8. série, u které jsem měl takový příjemný pocit - pocit nadšení a satisfakce. Doopravdy, tahle epizoda nejenže byla napínavá a dokonce důstojně ukončila tuto nemastnou a neslanou sérii, zároveň ale i nabídla pestrou paletu emocí - strach, ale i radost, a mnoho dalších, a ve finále působí i samostatně... Na téhle epizodě si dali tvůrci fakticky záležet, proto nemohu pochopit, že se tak nestalo u předchozích epizod, proto je tedy velká a věčná škoda a zamrzí, že si na nich samotní tvůrci nenechali doopravdy záležet a mohli jsme dostat slušnou sérii, která by povznesla kvalitu a zpravila jí reputaci... Tahle epizoda příjemně zahřála u srdíčka, a chtě nechtě: dokonce ve mně vyvolala interesantnost pro další řadu (ačkoliv jsem dříve říkal. Jsem doopravdy zvědav, co přijde příště, protože jak jsem z doslechů zaznamenal, kvalita by se měla rovnat k 4. a 5. sérii - tudíž se máme na co těšit... Ano, ano, viděl jsem nejzdařilejší epizodu nejslabší série v dějinách TWD... PS: I ten Eugene má koule - za svůj čin si u mě získal nemalé sympatie. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím ,kde se ve mně vzal ten náhlý optimismus, ale pořád jsem tak nějak doufal, že se závěrečná epizoda zoufalé osmé sezóny povede. Ani náhodou. Morganovi nadále hrabalo a ještě řečnil, Siddiq dojemně vyprávěl a idylický závěr mě otrávil. Už jsem viděl nějaký ten film i dokument, v němž se používaly molotovovy koktejly, jeden jsem dokonce dokázal s uspokojivým výsledkem vyrobit, ale fakt jsem netušil, jakých úžasných efektů lze docílit s rybím olejem. Tleskám. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k tristnímu vývoji kompletní série jsem očekával nadpozemskou sračku i v závěru. Ta se k mému velkému překvapení neodehrála. Dalo se na to dívat. Kdyby měly všechny díly srovnatelnou kvalitu, tak bych další sérii klidně podstoupil. Bohužel jsem v rámci této série viděl asi 3 dobré díly ze 16 a vzhledem ke své časové vytíženosti téhle píčovině už nehodlám věnovat ani vteřinku. Tvůrci to totálně posrali. Nepočítám-li ten kolosálně debilní pobyt na farmě z druhé série, tak se dalo na seriál dívat až do sedmé série a člověk se u toho bavil. Ovšem to co stvořili v této sérii nemá snad nikde obdoby. Fakt jsou to všichni čůráci. Věčná škoda! ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mínusy: Morganovo otravný halušky a nekonečný blábolení o životě a smrti, často v debatách s Ježíšem - haló, všichni diváci nejsou retardovaní, nemusíte nám těmahle patetickýma dilemátkama pořád připomínat vo co gou. Plusy: všechno ostatní. Twist jak sviňa, finální konfrontace nepřímočará, správně vyhecovaný satisfakční chvilky. Náznaky úsvitu civilizace a "trestního práva" jsou fajn - evoluce byla třeba. Krom toho, dějový události v komiksu dávají příslib, že další epizody budou stát za to. Kdepak, tahle série nakonec nebyla tak slabá, jak se zpočátku zdálo. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ľutujem, že som sa sem pred pozretím pozrel, nakoľko mi do očí padol komentár užívateľa Michala118 netaktne prezrádzajúci kľúčový dejový zvrat tejto epizódy :-( Finálny stret AHK a Saviors bol v pohode a chvíľu som jasal, no potom dianie skĺzlo do emocionálne ladených sfér, ktoré som v závere série nechcel vidieť... Napriek tomu, že tvorcovia divákom na konci predhodili návnadu, súvisiacu so zmenou postojov niektorých ústredných postáv, ktorá ich má nalákať na 9. sériu, momentálne akosi strácam chuť s TWD pokračovať ďalej.. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama