poster

Terminator Salvation: Temný počátek (TV seriál)

 • USA

  Terminator Salvation: The Machinima Series

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2009, 6x12 min

Střih:

Marc Pollon
(další profese)
 • tom88
  ***

  Celkom dobrý príspevok k Terminator Salvation. Dej nie je vôbec zlý, akcie je tu dosť, možno až moc, ale to neprekáža veď Terminátor má byť hlavne akčný. Postavy celkom fajn. Napasovanie do 6 krátkych epizódiek vcelku ušlo. Technická stránka je síce priemerná, ale škoda hlavne príšernej grafike, v ktorej je seriál natočený. Pohyby, osoby sú strašné a ani okolie príliš nevyniká. Keby bola trocha náročnejšia grafika, bolo by to určite lepšie. Takto to vypadá moc sucho až amatérsky. 50%(28.3.2010)

 • Terva
  ***

  .....vzpomínky nás pronásledují. Straší v naší mysli jako duchové. Všichni jsme viděli věci, které nezapomeneme.....Blair Williamsová. Toto je její příběh. Tak si pusťte tuto graficky nezvládnutou spojnici, nebo spíše tuto možnou linii, ve světě, kde vládnou terminátoři. Zde se vytratilo cestování časem, zůstala jen současnost a osud několika lidí bojující za jednu odnož Odboje, která ještě neví kdo je John Connor. V tomto šestidílné seriálu budete mít i pocit, že dvounohý stroj Terminátor, vidí hlavní hrdinka poprvé v životě, alespoň se to při jednom dialogu pozdává. Čtyřnohé stroje zase moc připomínají brouky z Hvězdné pěchoty : http://www.csfd.cz/film/9302-hvezdna-pechota-starship-troopers/ Příběh je plný střelby a výbuchů a zvukově moc povedený, kdo miluje válečnou vřavu a střílení, bude zcela spokojený. Škoda, velká škoda tý grafiky. Tomuto žánru říká režisér Ton Helmstein Machinim ( Stroj a film ). Blair Williamsovou dabuje v původním znějí nádherná Moon Bloodgood : http://zebraisfood.files.wordpress.com/2009/03/moon_bloodgood.jpg Ano, přesně ta z T4. Hudbu dělal Trond - Viggo Melssen.(28.3.2010)

 • papaguy
  **

  Takhle vypadaly počátky filmů Resident Evil. Vývojáři oblíbené střílečky vytvořili pro fanoušky na základě enginu hry něco jako "film". Nevím proč to dělají držitelé trademarku Terminátor přesně naopak a u hry to končí. Anebo ještě jinak: filmový zážitek neočekávejte. Hrubě renderované postavy se pohybují jako hadroví panáci, pronášejí dialogy, běhají nebo střílí. A tím se posouvá vpřed děj, který by šlo odvyprávět třema větami. Slušně to vypadá tak od předposlední epizody. V té si designeři víc pohráli se světlem. A zdá se, že se už také trochu víc pocvičili ve střihu.(27.11.2014)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Dabing 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Grafika 4/10/// +Moon Bloodgood, dabing, akce, atmosféra -dost slabá grafická stránka/// V rámci Terminátorské mytologie je tohle jen malí střípek do velké skládačky a rozhodně se nevyrovná ani jednomu z předešlých filmů. Přesto to naštěstí vůbec nenudí a pořád se něco děje. Akce je vydařená a je jí mnohem víc než v posledním filmu. Dialogy a děj taky nejsou na tak malý prostor úplně špatné. A navíc jako Machinima je to velice vydařené a velkolepé. Otázkou je jak to brát, jestli jako profesionální kousek a tedy brát to vážně a nebo jen jako machinimu, která si hraje na něco víc?/// Celkem 63%///(7.8.2010)

 • Autogram
  *

  Aj keď to má formu počítačovej hry, ktorá sa nedá hrať, tak to radšej vôbec nemalo vzniknúť ako film, aby nerobilo hanbu pojmu Terminátor. Nezaujímavé absolútne ničím, príbeh nulový, akcia nereálna, grafika neprirodzená, postavy sa hýbu ako v hrách z roku 2000. Aj keď pripustím myšlienku hry ako filmu, tak by som v roku vzniku 2009 očakával celkom inú úroveň spracovania.(6.3.2013)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné videohry společnosti Sony Computer Entertainment. (Terva)

 • - Šestidílná série je preguelem k filmu Terminator Salvation (2009). (Terva)