Terminator Salvation: Temný počátek (TV seriál)

Terminator Salvation: The Machinima Series

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2009, 6x12 min

• papaguy

Takhle vypadaly počátky filmů Resident Evil. Vývojáři oblíbené střílečky vytvořili pro fanoušky na základě enginu hry něco jako "film". Nevím proč to dělají držitelé trademarku Terminátor přesně naopak a u hry to končí. Anebo ještě jinak: filmový zážitek neočekávejte. Hrubě renderované postavy se pohybují jako hadroví panáci, pronášejí dialogy, běhají nebo střílí. A tím se posouvá vpřed děj, který by šlo odvyprávět třema větami. Slušně to vypadá tak od předposlední epizody. V té si designeři víc pohráli se světlem. A zdá se, že se už také trochu víc pocvičili ve střihu.(27.11.2014)

• Autogram

Aj keď to má formu počítačovej hry, ktorá sa nedá hrať, tak to radšej vôbec nemalo vzniknúť ako film, aby nerobilo hanbu pojmu Terminátor. Nezaujímavé absolútne ničím, príbeh nulový, akcia nereálna, grafika neprirodzená, postavy sa hýbu ako v hrách z roku 2000. Aj keď pripustím myšlienku hry ako filmu, tak by som v roku vzniku 2009 očakával celkom inú úroveň spracovania.(6.3.2013)

Celkom dobrý príspevok k Terminator Salvation. Dej nie je vôbec zlý, akcie je tu dosť, možno až moc, ale to neprekáža veď Terminátor má byť hlavne akčný. Postavy celkom fajn. Napasovanie do 6 krátkych epizódiek vcelku ušlo. Technická stránka je síce priemerná, ale škoda hlavne príšernej grafike, v ktorej je seriál natočený. Pohyby, osoby sú strašné a ani okolie príliš nevyniká. Keby bola trocha náročnejšia grafika, bolo by to určite lepšie. Takto to vypadá moc sucho až amatérsky. 50%(28.3.2010)

• Chrustyn

Nejdříve vznikl film, poté hra a podle ní znovu film. Naprostá zbytečnost, přiživující se na známém jméně s plytkým příběhem zbytečně rozkouskovaným na 6 částí a velice špatnou animací, (byl použit engine z průměrné hry Terminator Salvation) kterou překonává 90% novodobých PC her. Opravdu to nemám komu doporučit.(9.3.2010)

Jen škoda,té mizerné grafiky. Jinak příběhu a hlasového obsazení představitelky Blair Williamsové (squellá,Moon Bloodgood) a pro mě jednoznačně,hl.star T:Salvation,nemám výrazně co bych vytknul. Příjemná oddychovka,ve které se snad až na můj vkus,moc střílí a málo mluví. Což ale v budoucí válce proti strojům,je vlastně logické.:)(26.5.2019)

• - Šestidílná série je preguelem k filmu Terminator Salvation (2009). (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné videohry společnosti Sony Computer Entertainment. (Terva)