Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

Juto

Je to možno malý film, ale je to aj vzácna romantická komédia, v ktorej môžete skutočne uveriť tomu, čo práve vidíte. 6/10 ()

Icefist

Nechápu zdejší nízké hodnocení a vysvětluji si to leda tím, že romantické komedie nesleduji dost často, takže jsem minul obrovské množství lepších než je tato. Ale když mám hodnotit teď a tady, tak musím vysoko, protože takhle nějak si představuji povedenou romantickou komedii. Nebylo to přesládlé, humoru spousta a vážně jsem se bavil. Drew ani Justina zrovna nemusím, ovšem jen to samotné mě nemůže donutit srážet hodnocení někam do průměru. Tento snímek je totiž nadprůměrný. 80 % Oblíbená část- kamarádská diskuze na přechodu pro chodce ()

LenkaAK

Ha, vztahy na dálku. Má specialitka. Doufala jsem, že se dozvím něco nového. Jsem naivní. Tentokrát se musel přestěhovat chlap. Nápaditost scénáristy žádná, neustále omýlané staré šablonky. Dobré řemeslné zpracování. Taková pohodovka na večer, kdy máte potřebu jen koukat a nepřemýšlet. ()

Baker

Na filmu by rozhodně mohl být víc vidět dokumentární styl. Jinak docela inteligentní první půlka, ale druhá už dost zdlouhavá a konec docela obyčejný. Do kina jen v páru. ()

bartias

Zpočátku tak trochu jiná romantická a hlavně hodně nadržená komedie řeší komplikovanou otázku vztahu na dálku. Justin Long je sympaťák. Drew Barrymore působí unaveně, skoro až vyhořele. V zásadě platí to, co pro všechny průměrné filmy tohoto žánru: pokud jste viděli trailer, nejlepší fórky už znáte. ()

Loki81

Tak Drew uz nam zacina viditelne starnout... jeji voskovy fejs se cely film leskne jak psi koule. Uroven filmu lepe nekomentovat. Brrrrr... ()

Madlenka26

Když já nevím já nemám ráda filmy kde hraje Drew, příjde mi že neumí hrát, nebo že všecko zahraje stejně. Neříkám že je to špatný film to ne, ale v podstatě ve Vás nic nezanechá.Když jsem si druhý den chtěla vybavit co mě tam tak zaujmulo, tak abych pravdu řekla tak nic.A ještě mi tam neseděla Christina , kterou mám rpostě zaškatulkovanou jako praštěnou letušku a ještě praštěnější Kelly. Ale jako oddychovka dobrý. ()

tom88

V poho filmík na jedno pozretie. Romantická komédia strihnutá prvkami drámy. Zopár známejších hercov, priemerný príbeh, sem tam ľahký vtípok alebo komická situácia, ale to je tak všetko. Navyše asi o 15 minút dlhšia stopáž, ako by bolo za potreby. 60% ()

tomeek

Překvapivě reálná komedie s vtipnými dialogy, kde nemáte pocit, že jestli si dají ještě jednu pusu, tak dostanete cukrovku. Drew sice není bůhvíjaká kost, aby si i mužské diváctvo přišlo na své (on ten Long taky není zrovna lamač:)), ale chemie funguje, oba jsou sympatičtí dost na to, abyste jim fandili, vtipy skvělé, naprosto bez trapností a výborní NETRAPNÍ kámoši Charlie Day a Jason Sudeikis. Opravdu jsem mile překvapen, jak v pohodě to bylo. Sice je jasné, jak to dopadne, ale to, jak se k tomu dopracováváme, je opravdu nadprůměrně zábavné. No a Christina Applegate :) "It's not a moustache. It's a time machine!" ()

Mr.Ripley

Romantická záležitost dle tisíckrát ověřené šablony seznámení - absolutní štěstí - náhlý problém - rozchod - smutek - neuvěřitelné znovu shledání. ()

Lopezka1982

Příjemná, veselá, romantická komedie na blížící se zimní večer. Sice trochu předvídatelný děj, ale Justin i Drew se mi ve filmu moc líbili a ani se nedivím, že se v průběhu natáčení filmu do sebe zamilovali, i když jim to tedy nakonec nevydrželo...a tedy Justin tam má odvážnou scénu při nástřiku umělého opálení, takže příjemné potěšení pro nás holky :) ()

FritoleXx

Příběhově jen další neoriginální romantika do počtu, jenže hlavní plus tohoto filmu se ukrývá v humoru. Nejsem zrovna člověk který se směje každé sprosťárně která zazní, ale tady ty sprosté vtípky vždycky perfektně sedí a nešetří se s nima. Většinu času teda výborná komedie, ale ke konci bohužel trochu pokulhává. Jakoby si tvůrci vzpomněli, že je to romantická komedie, na které koukají především dospělé ženy, a oni vlastně celou dobu dělali blbost pro puberťáky. ()

honx

Příjemná komedie s výborným obsazením téměř všech rolí (Drewin smích v originále, to je něco:D), dojemnými vsuvkami a skvělým soundtrackem... to si zaslouží minimálně 75%. (Mimochodem pár pěkných i nepěkných pravd ze života, které stojí za zamyšlení:) ()

ivan_drago

Já jsem se bavil královsky, moc sympatická ůstřední dvojice a slušně napsané dialogy v příběhu o vztahu na dálku... Film se možná zasekl někde mezi romantickou komedií a buddy movie, ale to nevadí, mě to sedlo a pobavilo moc. ()

Tony DiNozzo

Tvorcovia sa snažili o dojemný príbeh lásky na diaľku, no podľa mňa by na to bola lepšia mladšia herečka, ktorá by sa vzhľadom viacej hodila k Justinovi Longovi. Viem, že tvoria pár aj v reálnom živote, ale Justin podľa mňa proste vyzerá o dosť mladší. Pre mňa by rozhodne film nabral na kvalite, keby postavu Erin stvárňuje Leighton Meester, ktorá sa objavila v úvode filmu. No miestami to nebolo zlé, avšak väčšinou ma pochytila nuda a čakal som už kedy film skončí. Dal by som tomu 2* no vďaka Charliemu Dayovi dávam ďalšiu. Jeho super hlášky pridali filmu tú správu komediálnosť a kľudne by tam tých hlášok mohlo byť aj viac :)) Takže *** ()

JimmyII

Slabé tři hvězdičky za romantickou komedii, která sice není vtipná, a od které jsem podle zdejších ohlasů čekal víc, ale kde alespoň funguje chemie mezu Drew Barrymore a Justinem Longem. ()

Jizni Tlapa

Musím konstatovat, že D.Barrymore čím je starší, tím se mi zdá víc herecky vyspělejší a rozhodně charismatičtější (rozumějte sexy). Klasická kýčovitá šablona romantické komedie zde kupodivu funguje, aníž by otrávila. Příjemný zážitek je totiž zaručen nenásilnou romancí a nevtíravostí životních osudů a tématu "láska"! Skvělý scénář ! Škoda jen, že závěr nebyl ničím originální a dokonalé překvapení se nekonalo! ()

Johnny.ARN

Vzťah na diaľku je isto číre zlo, o čom nás chcú presvedčiť tvorcovia tohto snímku. Na druhej strane to ale zaobalia do takej peknej, americkej naivity so šťastným koncom. Ako príjemná oddychovka funkčné, ako vzťahovka ma to neoslovilo a ako komédia to malo zopár dobrých fórikov. Slabé 2 z 5 ()