• triatlet
  ***

  Psychologické drama s kriminální zápletkou. Policisté jsou v příběhu okrajoví. Podstatnější jsou psychologicky vykreslené postavy a herecké výkony, které udrží diváckou pozornost. Jednoduše chování hlavního hrdiny (Eduard Cupák) shrnuje jeho přítel (Josef Somr): "Kdo si chce žít jako prase v žítě, musí být svině..."(26.6.2010)

 • dobytek
  ***

  Ten oficiální text distributora je trochu zavádějící. Ve filmu jde totiž o vyšetřování autonehody, kdy řidič z místa nehody uteče a spolujezdkyně zemře, ale to je celkem jedno. Potom probíhá samotný vyšetřování a to se různě prolíná se vzpomínkama hlavní postavy (Eduard Cupák). Jinak mě na filmu překvapilo, že v hlavní roli byla nějaká hérečka, kterou jsem nikdy v jinym filmu neviděl. Později jsem zjistil, že je z Polska. No nevim, proč v českym filmu hrála polská hérečka...(2.1.2007)

 • Tuax
  ***

  Těžko snesitelný film, přesto se mi na něm pár věcí líbilo. Hlavně ta psychologická stránka do nitra člověka. Pak snovost vzpomínek a zajímavá kamera v mnoha scénách. A taky to, že je to udělané tak, že až do finále člověk prakticky nemá šanci zjistit kdo je skutečným viníkem smrti spolujezdkyně. Jinak samozřejmě jako většina těchto starších filmů i v tomto je zachycena tehdejší doba, interiéry, účesy ulice. Tohle si na těchto filmech užívám, vzpomínám co si z toho pamatuji já sám. Váhám v rozmezí dvou až tří hvězd, nakonec se přikloním ke třem. Herecky je to určitě zdařilé, Rotrová byla taky fajn a příběh je dobře sepsán, bezva ponurá atmosféra, i když je to vlastně natočeno nudným stylem, že je to pro dnešního diváka těžko dokoukatelné do konce. 5/10(17.9.2012)

 • sator
  ***

  Mě tento film sedí, posmutnělou náladu dokresluje nádherná hudba Marata. Otázky na které se jen těžko hledají jednoznačné odpovědi...A milostný trojúhelník který opravdu není banální... Písnička: To mám tak ráda (Je suis maladehttp://www.youtube.com/watch?v=sxCnKU0Gx7E) -Marat / Fikejzová(14.3.2012)

 • sud
  ****

  "Kam nikdo nesmí" jsem nikdy jako kriminální film nebral. Film sice začíná jako klasická kriminálka, ovšem v zápětí se změní v psychologické drama o vzpomínkách muže, který zavražděnou miloval (ve flashbackách se dozvíme leccos o jejím životě) a nyní hledá svého syna. Taková one man show Eduarda Cupáka, který byl vynikajícím hercem a ani jeho zdejší výkon jeho renomé nekazí.(11.3.2007)

 • - Tenisové dvorce v Praze - Motole, kde se natáčelo, patřily v v té době  TJ VŠ Praha. Mládežníci z klubu  jako kompars dostali 4 dni školního volna. (peplir)

 • - Ve scénách následujících po sobě Valenta (Eduard Cupák) nejdříve mluví s postavou Rudolfa Vodrážky jako tělocvikářem svého syna a posléze s Jarmilou (Karolína Slunéčková) jako svojí exmanželkou. Paní Slunéčková a pan Vodrážka byli v soukromí manželé. (Ganglion)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace