V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

eljel odpad!

Jsou filmy, které jsou špatné. Jsou filmy, které jsou tak strašně špatné, až jsou vlastně zábavné. A pak je tu The Room. Celý ten film je k uzoufání, hrdinové nemožní, scénář absurdní, záběry recyklované, dialogy jako z google translate a Johnnyho smích je jenom třešinkou na tomhle dortu filmové tragédie. A proto je ten film tak strašně dobrej. Odpad, ale sakra, to musíte vidět, pokud jste to ještě neviděli. A pokud jo, vytáhněte si z toho jenom audio a pouštějte si ho na dobrou noc. ()

nooly odpad!

Ten zvuk dveří... TEN ZVUK DVEŘÍ!! Ale Pokoj má i svá pozitiva. Nikdo před Tommym nic takového nenatočil. ()

Guran odpad!

Odpadem hodnotím filmy, ve kterých se nevyskytuje žádný kladný bod. Ačkoliv jsem takto ohodnotil The Room, musím říct, že je tento snímek nejlepší stupidním filmem, co jsem kdy viděl. Snaha o záchranu je alespoň v tom sexu, kterého je tady více, než v áčkovém pornu. Film je ale v abecedě ještě výše, než béčko. Možná tak zetko. Tommy Wiseau sehrál ten nejhorší herecký výkon. Zlatá malina je jednoznačně jeho a to navěky! Z ostatních postav také nečíší žádné herectví. Práce s kamerou je stejně zoufalá. Ve filmu chybí tolik věcí, že bych to tady ani nestihl vyjmenovat. Obrovská prkotina a výsměch ostatním filmům i hercům. To, co předváděl Wiseau jsem chvílema nemohl věřit. O tom člověku nic nevím, ale už od prvního pohledu vypadá nenormálně. Jednoznačně nejhorší herec na světě, ale dokázal natočit nejlepší stupiditu. I to cením. ()

AgnesDee odpad!

Why, Tommy, why?! Toto byl naprostý výplach mozku, účinnější než lobotomie. Když se díváte na jednotlivé scény, tak to je vtipné, ale jako celek to nefunguje a já se začala od poloviny (a možná ani to ne) nudit. ()

Hedy

Nelze ohodnotit tento film. Nejde ho k ničemu přirovnat. Toto je prostě singularita ve filmovém průmyslu která nelze nijakým způsobem definovat. Nespadá to pod žádný existující žánr protože tento film se nedá objektivně hodnotit normálním způsobem. Pro možné hodnocení tohoto filmu by měla být vytvořena nová stupnice hodnocení speciálně vytvořená pro potřeby této singularity filmového průmyslu. Normálně o filmech pochopíte že jsou sračky protože se to prostě tvůrcům nepovedlo. Jenže tento film nelze ani brát vážně. Wiseau si možná myslel že tento film bude vážný a hluboký. Místo toho dostáváme film tak špatný že prostě nemůžu ve slovníku najít slova pro to abych mohl popsat jaký tento film je. Pro zachování veškeré úcty a mentálního zdraví co mi zbylo jednoduše dám 3 hvězdy protože to nikoho neurazí. ()

DarweyD

A: Do you want me to order pizza? B: whatever i dont care A: I already ordered a pizza B: you think about everything, chacha... aneb ultimátní důkaz, že neočekávané legendy, jsou stejně ty největší. ()

ozzman111 odpad!

Všetko, co sa hovorí o tomto filme je viac než pravda. Je to bez konkurencie najhorší film všetkých čias, ktorý som videl. Neexistuje nič medzi hodnotením odpad , prípadne 5* , podľa toho, z ktorého konca začnete. Dialógy napísané inteligenčne podpriemernou osobnosťou, plytkejší scenár než v telenovele, herecké výkony z inej planéty, kamera aka videl som ju prvý krát pri natáčaní. Nečudujem, že The Room je obrovský kult, bez debaty si to zaslúži. Jediné mínus sú príliš dlhé zábery na nahé telo Tommyho Wiseau. ()

pista_baci7

Ďakujem všetkým svätým zato, že táto kktina existuje...interactive screening na univerzitnom campuse bude asi nadlho mojim najsilnejším kinematografickým zážitkom. ()

Mamlas odpad!

Film o škaredé blbé tlusté hnusné odbarvené pipině, která podvádí svého vyměklého přítele. Otřesný zážitek. ()

mrclTV

Ako, poviem vám to takto, čakal som, že to bude ešte horšie. Je jasné, že dej je poľutovaniahodný, herecké výkony viac ako biedne, a to,čo "herci" vypúšťajú z úst vyvoláva úsmev na tvári (miestami aj výbuchy smiechu). Ale stále to nie je úplne strašné, len veľmi veľmi zlé. Snaha o klasickú zápletku (milostný trojuholník) sa cení, ale to je asi tak všetko. Najhoršie na tom všetkom je, že hlavná postava a ten, čo to všetko spáchal, je úplne najhorší herec z tu dostupných. Jeho umelý smiech a nehorázne vystupovanie bolo až smutné, ani smiať sa na tom nedalo (čudujem sa, že "YOU ARE TEARING ME APART LISA!" ešte nezľudovelo a nestal sa z toho napríklad mém). Ale keď ste sám sebe šéfom, občas to tak dopadne. Naopak Mamka bola najlepšia postava! PS: Na Birdemic sa ale The Room nechytá ani omylom :D ()

MataJeBuh

Doteď nevím jestli "The Room" je nehorší nebo nejlepší film co jsem kdy viděl ale je jasné že je to určitě zážitek na který jen tak nezapomenu :D. U tohohle se filmu se bude člověk jenom smát nebo jen sám sebe ptát co to sakra je?!, nic mezi tím :D. ()

Ivoman odpad!

Bože Kriste, kterej zkurvenej krypl tomuto může dát plný počet hvězdiček ? Zamyslete se nad sebou vy zmrdi !!! ()

Nathaniell

Nedávám tomu plnou palbu, že bych to bral jako brak. Tenhle film má dost dobrých myšlenek. Některé nedopracoval, ale jiné ano. Tommy Wiseau není klasický herec. Jenže když to vezmu z reálného pohledu: Tenhle svět a naše společnost taky nejsou poskládané jen z herců a lidí, co se chovají stejně. Pokud na někoho tenhle film působí nepřirozeně jen proto, že se herci nechovají podle předem nastavených parametrů, pak by měl uvažovat sám o své vlastní přirozenosti... Tommy Wiseau se snaží ve filmu poukazovat na rodinné hodnoty, váhu přátelství, vliv příbuzných a podobně. Vlastní postavou Johnnyho jasně předvádí, že nejsme všichni stejní a že dobrý charakter není o vzhledu klasického klaďase. Johnny je totiž fajn. Lidé ho mají rádi a on jen chce žít svůj život. Když ho zradí snoubenka a jeho nejlepší kamarád, má Johnny pocit, že ho zradil celý svět. A rve se to v něm: Na jednu stranu Lisu ještě miluje, ale na druhou ji nenávidí. A po sedmi letech života s ní, ze které se stala vypočítavá č..bka, už Johnny nemůže dál... Tenhle film je vyčuhující hřebík mezi těmi všemi šablonovitě stejnými dramaty, která měla stejné nebo podobné téma. Jasně že to v USA nepochopili. Protože tam se všichni chovají jako z tisíců reklam, na které denně čumí a Tommy Wiseau nehraje klasicky. To ale neznamená, že nehraje vůbec. I když třeba nehraje. Třeba se takhle chová ve své přirozenosti. A pokud ne, pak opravdu hrál. A mně je to jedno. Je to zvláštní film. Líbil se mi, i když byl smutný... Za kontroverzi, kterou vzbudil, ale hlavně za VŠECHNY ty zabedněné reakce, které ukazují, za jak velké hovno tahle společnost stojí, nemůžu méně než 5*. Wiseau udělal kult. Jen se smějte. Ale už vím, co to o vás říká... ()

HenryX018

Nádherné. Prostě nádherné. Strhující herecký výkon Tommyho Wiseau vás dovede k pláči. Sympatické obsazení, a velmi skvěle natočené. Hlavně se mi líbila část v kavárně, kde se Johnny a Mark baví o klientovi v bance a Johnny zničeho nic poví: ,,Nicméně, jaký je tvůj sexuální život?" také se mi líbila část jak skvěle napsané postavy hrají ragby v obleku. Konec je velmi ale velmi dojemný, bez spoilerů se vše zhroutí a vy budete plakat (smíchy.). ,,Oh hai Mark." je teď pro mě velmi ikonická hláška kterou řeknu minimálně 20x denně. Kdykoliv cítim zlost, podívám se na scénu jak Johnny ničí televizor a hned je mi lépe. Verdikt: Čím více omamných látek budete mít, tím větší zážitek tenhle masterpiece bude. I na sucho je to ovšem kus umění. 10/10. ()

adamix

Všetku tu ,,idiockosť" tu nekoná len Tommy Wiseau, ale vlastne všetci (akože) herci a ten tupý námet a lá španielska telenovela. V iných prípadoch by išlo o zaplakanie, tu ide skôr o cielený výsmech, ktorý hlavný predstaviteľ pôvodne neplánoval, keďže z jeho pohľadu išlo o vrchol dramatického žánru. Pche... ()

hrumsrt

Co to tady zkoušíte! Ten film je děsný! Je to jak divný porno z 90.let jen teda tady k tomu máte ještě tragičtější výběr hudby... Herecký výkony nejsou až tak strašný, jsou brutálně průměrný, jak kdyby se vytáhli někde na ulici. Ale jsou všichni hození do takové "bordelu", že se z toho prostě nejde vyhrabat... Tommy to hraje tak děsně, že je to tak geniálně vtipný! Jeden z nejzapamatovatelnějších hereckých výkonů ever! Ale v čem je to horší než latinoamerické telenovely? No v ničem.. Jde o stejnou bídu. Tolik geniálních meme a scén z toho vzniklo, ale film je to nesourodý a otřesný! Ale nejhorší, co jsem viděl? Mám pocit, že nikoli.. Bylo to hrozné, ale kdykoli tam byl Tommy, tak já se smál od ucha k uchu! 10% ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu