V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

aristoteles

Asi záleží na každém jak si film přebere. Můžete to brát jako umění, nebo jako regulérně špatný film, který je ale zatraceně zábavný. Já osobně The Room vnímám jako druhou možnost. Herecké výkony, dialogy a kamera jsou chaotické a někdy jsem vůbec nepobíral co se děje. Film má fáze, při některých jsem nechápal, při jiných se mi chtělo brečet jak špatný film je a jindy jsem byl zkrátka fascinovaný, jak někdo něco takového mohl vytvořit.. Tento snímek, který by se dal shrnout slovem flák, je tak špatný až je vlastně výborný a doufám že se mu postupem času dostane pozornosti a uznání :) ()

Stefi_836

To musíte vidět! MUSÍTE se na vlastní oči přesvědčit, že někdo něco takového opravdu vytvořil.  Je to k popukání a budete se smát od začátku do konce a nebo to nedáte a utečete už  po prvních 5minutách. Je to podle nálady-ne podle vkusu, záleží totiž, jak se na to před tím vyspíte. Jestli si chcete film vychutnat a ne se poblít ,tak doporučuju předtím určitě nejdřív nutně shlédnout film "The Disaster Artist: Úžasný propadák." Je to jakýsi manuál, making off neboli průvodce k filmu "Pokoj". Pak vše pochopíte a doporučuju též přečíst zajímavosti o obou filmech. Fakt se toho nebojte a jděte do toho, nebudete litovat. Takový úlet se totiž už nikdy opakovat nebude. Proto znovu opakuji, NEUVĚŘÍTE! ()

Incanus

U tohoto díla máte vlastně dvě možnosti - buď jej bude sledovat se zaujetím anebo se na něj už nikdy nepodíváte. Bylo to tu zmíněno patrně několikrát, ale ten film je tak "blbý", až je geniální. Něco jako Sharknado, akorát s tím rozdílem, že váháte, zdali si z vás Wiseau střílí záměrně nebo podlehl mámení o svém velikášství a přínosu kinematografii jako třeba Uwe Boll. Dávám dvě hvězdy - jednu za neskutečně primitivní dialogy, které mnohdy bez patřičné provázanosti působní vskutku bizarně. Druhou hvězdu za neuvěřitelně strnulý výraz Johnyho, který své emoce dává najevo asi stejně jako třetihorní zkamenělina. Asi jsem nalezl zalíbení ve filmovém subžánru "trashe", protože se rozhodně nekoukám naposledy :D. ()

LEFTFLANK odpad!

Ďalšia povinná odkladaná jazda za mnou. Aj som sa pri kde-čom smial. Tá hviezda je za záver filmu, lebo ten by mohli vyučovať pre hercov z telenoviel. Over the top pre mňa okrem mnohých spomínaných. Johny leží vo veľkej kaluži krvi načo k sa k nemu nahne Lisa držiac ho za ruku s komentom " is he dead? " Nedá sa povedať, že to na niečo nepoukazuje, nie je to full odpad, ale tiež krútim hlavou pri 10/10. Ja súcitný nebudem. Ono by sa to veru malo uvádzať do filmovej výučby ako toto nerobte. Alebo kľudne áno ale následky budete niesť do konca života. Edit: po pár zistených vysvetleniach kto to vlastne bol pán Wiseau dávam odpad a myslím, že patril skôr do basy alebo liečebne. Vyberte si ()

Piraka

Film není tak špatný jak se o něm říká, měl dobré postavy, příběh a spád, nejvíc mě bavila linka mezi Johnym a Lisou. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu