V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

matolos1 odpad!

Pustil som si to čisto iba z čírej zvedavosti. A názor??? Takýto film tokáže jedine splodiť zdegenerovaná, otupená hlava, ktorá si asi neuvedomuje svoje dôsledky z konania. Nie je to absolútne žiaden kult, originalita, alebo "je to až také strašné, že je to až dobré". Hlúpy ľudia sa vyskytujú všade. Lenže sú tu aj takí, ktorou svojou naivitou otravujú okolie a silo mocou sa aj prostredníctvom slepej snahy snažia presadiť. Nie bohužiaľ, tak to nefunguje.... Otravnosť maximálneho kalibru. Ale aspoň sa môžme tešiť na Disaster Artist. Nechajme tento film odpočívať v pokoji a s kľudným vedomím môžme zabudnúť na človeka, ktorého meno aj tak bohužiaľ každý pozná. ()

BradleyT odpad!

Nazornej priklad toho co se stane, kdyz clovek bez talentu a s nekonecnym budgetem natoci sam sobe film. Tahle sracka si nezaslouzi vubec nic, maximalne tak slouzit na filmovych skolach jako odstrasujici priklad a motivace k tomu se ucit a rozpoznat talent. ()

tehAne5ta odpad!

...Tomek Wysciński - posypová sůl na brambůrcích kinematografie....retardovaný Pšonk vybral úspory a zastavil rodinný krucifix, aby si splnil sen a udělal z diváků úplné čuráky...bo kult osobnosti nemusí spočívat v úsměvu, který vám vybělí i duhovky a hraní tak ukrutném, že si znečistíte bombarďáky...kult se z vás klidně stane, i když jste totální retard, prkno a pěkný jako cesta do školy...a protože vaši méně inteligentní přátelé do vás hučí, že je to píčovina a že se máš podívat radšejc na Evendžry či jinou kokotinu plnou výbuchů, a vaši přátelé s fajfkou v hubě, rolákem a celí v černém tečou, jak je tenhle vědecký exkremiment nutno vidět, dáte mu šanci...s lopatama to zábava není...kupodivu ani s rolákama se nepobavíte, ano, smějete se, ale spíše se strachu, že vás ukamenují filosofií a dýmkami...inu...pět hvězd za to, že film odhalí kamufláže všech rádobyinteligentů a velmi rychle obnaží rychle postupující demenci a choutky strkat si zavařovačky do rekta, odpad za všechny ty šmíry a softcore porno dialogy... ()

blondboss

Nie je sa čo čudovať, že tento snímok bol označený za najhorší film vôbec. Všetko v ňom je totiž zlé od začiatku až do konca bez nejakého nároku na inteligenčný oddych, proste od dialógov cez nesympatických hercov až po samotný dej. Dve hviezdičky ale pridávam už len za to, že aj s takýmto shitom si Wiseau dokázal získať popularitu, možno aj nechcene. Každopádne tento film je ozaj len pre fajnšmekrov, ktorí majú radi úlety. 40 % ()

hrumsrt

Co to tady zkoušíte! Ten film je děsný! Je to jak divný porno z 90.let jen teda tady k tomu máte ještě tragičtější výběr hudby... Herecký výkony nejsou až tak strašný, jsou brutálně průměrný, jak kdyby se vytáhli někde na ulici. Ale jsou všichni hození do takové "bordelu", že se z toho prostě nejde vyhrabat... Tommy to hraje tak děsně, že je to tak geniálně vtipný! Jeden z nejzapamatovatelnějších hereckých výkonů ever! Ale v čem je to horší než latinoamerické telenovely? No v ničem.. Jde o stejnou bídu. Tolik geniálních meme a scén z toho vzniklo, ale film je to nesourodý a otřesný! Ale nejhorší, co jsem viděl? Mám pocit, že nikoli.. Bylo to hrozné, ale kdykoli tam byl Tommy, tak já se smál od ucha k uchu! 10% ()

Iono

Zábavnost maximální. Ač naprosto souhlasím s verbalem ohledně talentovanosti režiséra-scénáristy-herce-superidiota-narcistního paka, které to má na svědomí, tak si na rozdíl od něj myslím, že film stojí za vidění. ()

DExUS

Fantasticky zlé ! Síce som pôvodne hodnotil ako odpad, ale dobre som sa bavil. Neveriacky som krútil hlavou a hovoril som si "ako je toto vlastne možné?"  Scény nedávajúce zmysel, otrasné dialógy a Tommy Wiseau pridávajúci "třešničku na dort" ()

Porculus odpad!

Film je to v mnohých ohľadoch krásny, to áno. Ale dávať mu 5 hviezdičiek mi príde ako výsmech a neúcta k naozajstným umelcom, ktorých diela sa aj skutočne priblížili ich pôvodným víziám. Aj Tommy Wiseau je umelec, ktorého rešpektujem rovnakým spôsobom ako sa o tom nechal počuť James Franco, ale aj tak príliš nerozumiem nikomu, kto dá filmu čo i len jednu hviezdičku. Rozhodne ale každému odporúčam vidieť! ()

Xpat odpad!

Tak jsem si sehnal nejrozporuplněji hodnocený film tady. A co teda? Film je naprosto vypatlanou sračkou, ale nemůžu říct, že jsem se nudil či z části nebavil, ale co již bylo řečeno zopakuji - debilní dialog a hlavně smích hrdiny. Šílené! ()

Skretule odpad!

Dovolte mi tenhle klenot, vedle Příběhů ze života Alžběty, kněžny Čachtické, zařadit mezi dva nejhorší filmy, které jsem kdy musel spatřit. Ano, libuji si ve zvrhlostech nejtěžšího zrna jako je Invaze obřích pavouků, Turecké hvězdné války atd. ale přiznávám, tohle je i na mě opravdu moc silná káva (a kafe nesnáším!). Hrozně mi to připomíná ty šílené erotické filmy bez pointy i erotiky, které běžely na TV Nova obvykle v pátek nebo sobotu v noci. Můj tatík je stáčel na VHS-ka a my jsme se na ně pak potají s kámošem dívali :D Nenašel jsem snad jedinou pozitivní věc, kterou bych vyzdvihnul. Jediné co mě mrzí je fakt, že T. Wiseaua je pro takové filmy škoda....kdyby točil PORNO, udělal by líp!:) ()

Pjotrik odpad!

Můj druhý "odpad" na ČSFD. Na druhou stranu jsem se solidně pobavil. Nevím....celé mi to přijde jako kdyby někdo (s dlouhými vlasy a příšerným ksichtem) zkoušel natočit nejdelší levné porno všech dob a posléze vystříhal hardcore záběry v domnění, že samotný příběh zaujme...asi bych se na to měl mrknout ještě jednou, ať mám vychytány ty nejlepší momenty:)). Prozatím u mě vede: házení si s míčem (ohromná bžunda), reakce retardovaného Johnnyho, záznamník, který vyřešil to, co už všichni dávno věděli, všechny úžasně nepřirozené scénky u dvěří, obšoustník Mark, který přijde za Lisou a teprve až má její jazyk ve své puse a sám si sundá tričko, zjistí, že dělá něco špatně:))). Nu nic, někdy juknu ještě jednou a doplním...ale z odpadu se nevyhrabeme:))) ()

klapqua

mega dobrý film... alebo mega dobrá blbosť? oboje, ale čo, čas od času treba vidieť niečo echt od veci, aby sme si viac vážili to niečo k veci. Musím povedať, že stupídnejšie a vtipnejšie dialógy som nepočula od jedného pošmyknutia a vzhliadnutia dielu megapakárny Sladkej Valentíny... oproti tej mi tento film ešte stále prišiel vysoko intelektuálny. Čo mi nedá nespomenúť je ozaj "výborná" muzika, najmä pri "romantických do oka slzu vháňajúcich" milostných scénach... zažiť to tak ešte v kine (lyžičky mám nakúpené) a môžem pokojne odísť do brakového neba ()

Khare odpad!

Muhaha... haha... Musela jsem si vypláchnout oči kyselinou, abych mohla napsat tenhle komentář. To, jak se jednotlivé postavy zničehonic objevovaly a mizely bez ohledu na jakýkoliv "smysl" scén, bylo skoro na hranici geniality... ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu