Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

Zajija odpad!

Nejsem si jistý, zda-li jsem v životě viděl něco horšího, trapnějšího a naprosto strašného než je tenhle tupofilm. ()

markyzgero

je to blbý jak cip, je to laciný, je to lascivní, je to zkrátka redneckovská komedie jak od trošky(narozdíl od většiny, já proti němu nic nemam). - no a? no a, dát hlavnímu charakteru amishovskej účes a azuritovský zuby. no a, že happy end jak z mateřský... jestli jste tam hledali wittgensteina, tak jste blbější, než celá tahle píčovinka. ()

johhny007

No tak po celý film se ve mně mísily dosti různe pocity v prvé řade uprostřed filmu jsem si myslel , že to položím a radši se podívám na Den zrady neudělal jsem a udělal jsem celkem i dobře.Film hodnotím číslem 4 hvězdy a to z důvodu , že mám dobrou náladu a i vtipy , kterým bych se jindy nezasmal mi přišli vtipné.Jo tak sem tam se objevil nějaký ten vydařený vtip , ale dalo by se to spočítat na prstech 2 ruk.Nick Swardson zahrál dobře troubu z venkova , která chtěl proniknout do velkého světa.Hlavní za co jsem rád je , že tento film nebyl až tak přímočarý jak to bývá u více filmu jako třeba:Přijede stane se hvězdou zamiluje se nechá toho. nebo:Přijede a nikde se neuplatní všichni se mu budou smát atd. , ale tohle mělo tu pointu o kterou mi šlo od začátku jsem nevěděl o čem to bude jak se to bude odehrávat za což jsem rád.Christina Ricci jako sexy servírka kývla na tuhle roli , asi z nepochopitelného důvodu.Tak či tak moje hodnocení je zatím kladne budu o tom přemýšlet až půjdu spát a možna i uberu zatím uvidím....Jinak nominace na Malinku ?? No já znám osobně i horší , ale co takovýhle pitomosti mě baví a bavit budou..67% ()

0811 odpad!

Dá se to celkem jednoduše shrnout. Scénárista je idiot, režisér je idiot, film je odpad. Jo a je to opravdu komedie? ()

Markiz555

Fakt dosť oničom film...takéto filmy už by sa nemuseli točiť....ale kvoli christine sa oplati obetovať čas...takže kvoli nej aspoň dve hviezdy ()

doli141

Jen díky tomu, že nejsem ten typ člověka, který vypne film uprostřed jsem to dokoukal. Ale znovu už bych to opravdu vidět nechtěl. Mám sice rád bláznivé komedie, ale tohle je na mě až moc praštěný. ()

sidovina

Jedna hvězdička jako odměna pro mě, že jsem to vydržel až do konce...dlouho jsem neviděl film, který, i když je vytvořen úmyslně jako trhlý, by byl takhle hrozný.... ()

PetrGadi

"Christino, mám pro tebe skvělou roli. Podobná udělala hvězdu z Cameron Diaz." - "O.K., to zní dobře. A bude víc semena?" - "To si piš. Bude všude. Na stařenkách, na botech,..." - "A o čem to je?" - "Hlavní hrdina má malý penis a velké zuby." - "Jdu do toho." ()

Peenugirl

Úplne odveci. Myslím, že somsa pousmiala asi dvakrát počas celého filmu. Raz to bolo, keď povedal " to bude tým svetrom..." a raz na jeho blbom spolulubývajúcom... Ostatné bolo pre mňa buď trapné alebo nechutné. Celkovo Bucky bol poněkud trapný, noaešte to zahrať na milého a dobrosrdečného farmára, vrchol klišé. 10% ()

Hadush

Ačkoliv mi Sandlerův humor v zásadě nevadí, tak tohle sem nějak nedala...možná mám problém s vyměšováním jakejchkoliv tělních tekutin ve filmu...fakt nevim... :) ()

P@\/EL

Primárním cílem tohoto filmu bylo nejspíš pobavit a to se mu v mém případě taky povedlo. Už jen to vzezření hlavního hrdiny slibuje pěkně úchylnou podívanou. Dějově to je sice jedna velká absurdní blbina, ale těch zábavných scén a parádních hlášek je tu opravdu dostatek. Je jen velká škoda, že tak potrhlý příběh se trochu v závěru zvrhnul v romantiku s několika hluchými místy. ()

krkman

Je to originálne zábavná komédia, ktorá je tu na to aby nás dobre rozosmiala. A musím povedať, že scéna " tys mi sežral kuličku, úbožáku" ma poriadne rozosmiala :). Škoda toho romantického záveru. 70% ()

OggyShek

Ale tak proč ne. Pobavil mě zejména předkus a orgasmus hlavního hrdiny, zbytek filmu ale nezachrání ani krásná Christina Ricci. 55 %. ()