Rodinný film, k jehož vychutnání žádnou rodinu nepotřebujete. Neskutečně vtipný knižní bestseller ožívá ve skvělé rodinné komedii! Greg Heffley má velké plány do budoucna, ale nejprve bude muset překonat tu nejhorší a nejvíc ponižující zkušenost každého dospívajícího – střední školu! A to vůbec nebude snadné, vezmeme-li v potaz, že tam na něj čekají zarostlí pihovatí blbečci, zákeřní surovci, plesnivý sýr a jaderné vši! (oficiální text distributora)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Bestfan112

Deník malého poseroutky je dobrá, ujetá, bláznivá rodinná komedie, která vyšla na motivy stejnojmenné knihy neboli bestselleru... Líbí se mi, jak to je vtipné,🤣🤣, hezky to zapadá do knih, alespoň jak v knize vypadaly všechny postavy, tak i ve filmu vypadaly skoro stejně, co se týče postav  tak některé jsou hrozné ( Fregley, on je takový prase, i v knize byl takový, nebo Manny, který je rozmazlený ( takže tři hvězdy dolů ) ), nebo některé jsou v pohodě ( Angie, která je krásná, nebo Greg, který je borec ( takže jedna hvězda nahoru ) ). Jeff Kinney napsal knihy fakt bombasticky četl jsem skoro všechny díly, kromě pár dílů které mně moc nebavily např. Devítka Výlet za všechny prachy, díl Na Spadnutí, Velká Šance, Samá voda a díl který mě bavil byla Výprava za Teplem a Fakt Smůla ( Takže jedna hvězda nahoru )... Shrnutí: Tohle je skvělý rodinný film, který je zcela vhodný pro děti a mladistvé. Film 8/10 ()

k.rakonos

Průměrná rodinná komedie, ale jelikož se děti docela i bavily, tak přidávám půl hvězdu i za ně, ale jsou lepší filmy v tomhle druhu...a jestli to je dětinské? No to by u rodinných komedií s hlavním důrazem na dětského diváka snad být mělo, ne?? ()

teresinha

Film je natočen podle stejnojmenné úspěšné knižní série, která u nás vychází pod názvem Deník malého poseroutky. Škoda jen, že český filmový distributor nebyl schopen si to zjistit a dal filmu takhle stupidní název... ()

Janh

Hlavní "hrdina" mě neskutečně iritoval. Chvílemi jsem se i zasmál a opět jsem šťastný, že nežiju v americe... ()

Dendas

Parádní film na pobavení :) Vtipná rodinná komedie o mladém teenagerovi, který válčí jak se svým starším bratrem a o přízeň spolužáků ve škole ... Lepší téma nemohl autor vymyslet :) ()

zuzulend

Bože,jak já tenhle film žeru :D Viděla jsem ho už několikrát a pořád mě strašně baví,přečetla jsem všechny knížky klidně i za půl hodiny,prostě mě deník baví.Knížky jsou všechny úžasné,vtipné a fascinující.3 díl jsem ještě neviděla,ale 1 je zatím podle mě úplně nejlepší.Je zábavný a vždycky se do děje zakousnu a nemůžu se odtrhnout.Hodně se u něho zasměju .Vím,že je to spíše pro děti,ale mě to přijde jako jeden z nejlepších filmů,co jsem kdy viděla:D ()

Linduna

tenhle typ filmu většinou nemusím, ale pro sérii poseroutků mam prostě slabost! četla i viděla jsem všechny a pořád mě to baví. Zachary Gordon je ve skutečnosti ještě o půl roku starší než já, ale ve filmu vypadá jako malej smrádek. a jeho starší bratr? prostě třída!!! myslím, že Rodrick je jedna z nejlepších postav vůbec. našla jsem v něm vzor! hlavní cíl: zničit bratrovi život ! :) ()

ocypuc

Jedna hvězda za Chloë a druhá za ten konkurz na Čaroděje Ze Země OZ. Příšerný dabing toho kluka i Chloë, kterou v každém filmu dabuje někdo jiný. ()

Dratini

Tento film nesahá Mikulášovi ani po smradlavý sýr. Chybí sjednocující děj a humor v jednotlivých příbězích je o dost slabší než u francouzského konkurenta. ()

Wolfis

Detská komédia, ktorá ničím nezaujme ani neprekvapí, no miestami sa človek z ľútosti trochu zasmeje, s jednoduchým, predvídateľným dejom nevhodná pre dospelých kvôli možným poruchám myslenia. Jediným plusom snaha o priložené originálne "mini animácie". /45%/ ()

Pelmeninator odpad!

No tak takú somarinu som už dlho nevidel. Pre mňa určite jeden z najhorších filmov aký existuje. Dialógy stupídne, dej reálny ako úprimný politik. Hlavnú postavu hrá dengľavý, háklivý zasran, z ktorého inteligencia priam srší a jeho herecké vlohy sú nepopísateľne zlé. Jediná normálna postava je starší brat, napriek tomu že má byť vnímaný negatívne. ()