Rodinný film, k jehož vychutnání žádnou rodinu nepotřebujete. Neskutečně vtipný knižní bestseller ožívá ve skvělé rodinné komedii! Greg Heffley má velké plány do budoucna, ale nejprve bude muset překonat tu nejhorší a nejvíc ponižující zkušenost každého dospívajícího – střední školu! A to vůbec nebude snadné, vezmeme-li v potaz, že tam na něj čekají zarostlí pihovatí blbečci, zákeřní surovci, plesnivý sýr a jaderné vši! (oficiální text distributora)

dj.kouba

Docela milý film převážně pro mladší obecenstvo. Mrknout se na to dá, ale nějaký hlubší zážitek v tomto filmu s docela otřepaným námětem, na druhou stranu celkem dobře zpracovaným, nehledejte. ()

Olík

Neznám knižní bestseller amerického designera online her Jeffa Kinneyho (s dobrovolným čtením jsem bohužel seknul již na druhém stupni základní školy), ale hádám že tady se podařilo to, na čem ztroskotal Goscinnyho Mikuláš. Ono zrovna nebude nejjednodušší převést na plátna biografů jednotlivé elementární epizody ze života školou povinného hrdiny a zachovat si kouzlo a poetiku knižních stránek, ale z této adolescentní mozaiky cítím, že je na čase vzít čtení opět na milost. ()

cogi

Příjemný dětský film, který jsem shlídla se sestrou, popravdě dvojka je ale lepší a na dětskou komedii bych jí dala čtyři hvězdičky. ()

Dimo

Dobrá, pohodová rodinná komedie s dobře hrajícima děckama, se sympatickým looserem, který je občas až moc looser na to, jak vypadá. Nepochybně i tací jsou, takže ano, dá se to v pohodě sledovat, dětem pustit a i dospělým doporučit (jasně, za podmínek, že mají rádi americký rodinný film, nebo hledají takový film, na který by se podívali společně s dětmi a neutrpěli újmu). ()

Vabr

Už hodně dávno jsem si naplánoval, že zkouknu Malýho poseroutku, až budu nemocnej. Problém je v tom, že jsem ten typ člověka, co když už ve škole chybí, tak to není kvůli tomu, že by byl nemocnej, takže když jsem zrovna právě ležel po extrémně dlouhý době doma, hned jsem věděl, na co se kouknu. Proč tohle? Protože kdybych se na to koukal někdy jindy, bylo by to mrhaní časem a navíc to je něco takovýho jednoduchýho, u čeho jde vypnout a třeba se i sem tam zasmát. Samotnej film je fajn, ale nic víc v tom nevidím, což jsem samozřejmě čekal, takže nejsem zklamanej. Je to originální těma situacema, ale zároveň je všechno naprosto předvídatelný. Celkem mě nadchla postava Chloë Grace Moretz, kterou jsem si vůbec z dřívějška nepamatoval. Byla hodně sympatická a zajímavá. Vyhodnocení: Ještě, že jsou ty trapasy jen vymyšlený, protože já sám bych to nezvládl se takhle ztrapňovat 😂 ()

Psycho.R

Rodinná "taškařice". Dětem se to bude líbit, ale mě byl dost nepříjemnej herec hlavní role. Takový kamarády jsem měl a každej z nich byl hňup :D ()

GAVIN17

Zdařilý projekt dle populární komiksovo-textové "nekonečné" série knížek pro starší děti. Ze všech tří dílů nejvíce hodnotím ten druhý, ale ani jeden z dosavadních tří (už měl premiéru čtvrtý) mne nezklamal. Hlavní hrdina je vybrán případně a role se zhostil skvěle. I Roderick je přesvědčivý. Některé hlášky z filmu jsou vynikající a celá série se dá bez problémů vidět i vícekrát. Dávám plný počet bodů, druhý díl mám i v TOP 50 nejoblíbenějších filmů. ()

TommyDiamond

Docela to ušlo. Na to,že je film určený pro jinou věkovou skupinu než jsem já,tak jsem se docela bavil. Některé věci byli vážně vtipné jiné byli opravdu trapné.Film je vyloženě pro děti a tak vynechám kritiku. Jo a Chloe Moretz nebyla tak skvěla, jak si zde všichni matně myslí. Celkově 50% ()

Voorhees

Můžu s hrdostí říct a to se nestává často, ČETL JSEM KNIU, juu. A můžu taky říct, že film a kniha maj společnýho hlavního hrdinu, pár lidí ze školy a trošku děje, jinak nic. Ale jelikož jsem velikým zastáncem toho, že srovnávat knihy a film je hloupý, nijak to neovlivní moje hodnocení. A co je na filmu lepší než na knize? Chloe Grace Moretz :3 asi začnu stalkovat všechny její filmy. ()

otilrak

Kritika světa z pohledu devítiletého kluka. Knihy jsem bohužel nečetl. Svěží komedie s malými dětmi, u které jsem se dobře pobavil. ()

jafuska

Pro mě příliš dětský, a proto asi jako dospělá tyto problémy a události už jdou mimo mě, ale chápu, že jako dospívající divák, nebo dítě si určitě přijde na své, já jsem se tady s tímto projektem hodně minula, tuto dobu mám už dávno za sebou a opravdu jsem ráda, že už ničím takovým nemusím procházet, dětská léta asi jsou fakt těžká, a zapadnout mezi sebe, taky nelehký úkol. ()

kubas369

Nemužu si pomoct ale tohle mi připadá jako prcičky pro malý haranty. Každym viděným dílem se toto moje tušení jen prohlubuje. ()

adamix

Má to vtip a pri trápnostiach neodvraciate zrak, vlastne sa na nich smejete. Za detských čias by som tomu dal plnú paľbu, dnes už dám len ,,úctyhodné" 3*. ()

PlysovyMacko

Neškodný detský film o chlapcovi Gregovi, ktorý sa chce stať najpopulárnejším na skole. Čím viac sa snaží, tým menej mu to vychádza, je dosť sebecký a je schopný podrazit kamaráta. Na môj vkus je na to trochu malý. Greg až tak sympatický nie je, to kamarát Rowley je rozkošný. Veľa humoru tu nie je, ale je to celkom pohoda. ()