Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Režisér Zdeněk Troška využil obou svých pohádek na pokračování - Princezny ze mlejna i Zpekla štěstí a zpracoval je také do seriálů. Princeznu ze mlejna jako šestidílný a Z pekla štěstí jako desetídílný. (oficiální text distributora)

Recenze (33)

hippyman 

všechny recenze uživatele

...a stejně jako u Z pekla štěstí naprosto zbytečné kouskování... co takhle dát si příště třeba režisérova oblíbeného Pána prstenů coby třicetidílný seriál...? 40% ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Seriál byl jen roztahovanou, kterou jsem vnímal na 30%. Víc nebylo potřeba. Nic co by posunulo moji potřebu na víc procent vnímání v tom nebylo. Ale čestně přiznávám, že dva díly jsem neviděl. ()

WolfR 

všechny recenze uživatele

Prostě prostříhaný film, aby ho mohly televize dávat po kouskách, jakž takž to šlo, nevtíravá pohádka, 3 hvězdy. ()

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Stejný případ jako u pohádky Z pekla štěstí, tím pádem i stejný komentář. Tak, že rozporcuju hotový film na části se podle mě seriál nedělá. Nebo by alespoň neměl, nicméně touha po výdělku asi vždycky zvítězí. Hodnocení jedné hvězdy je pouze z úcty k původní pohádce, která byla dle mého názoru opravdu podařená a mezi českými pohádkami v podstatě legendární. ()

spikey1 

všechny recenze uživatele

Troška je filuta, natočí film v koprodukci s televizní společností a ti si ho pak mohou nastříhat po dvaceti minutách jako seriál, je to opravdu moneymaker tah číslo jedna. film je obstojný a jako pohádka dětem? proč ne. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Rostříhaný film na cca 20ti minutové příděly infalitivního humoru, přehrávání a pohádkového kýče. Jediném opodstatnění takto zmršeného filmu, je finanční přínos. Jinak kvalita je totožná, co filmová podoba. ()

Reklama

Reklama