poster

Stonehenge apokalypsa (TV film)

 • Česko

  Apokalypsa ze Stonehenge

 • Česko

  Stonehenge: Soudný den

 • USA

  Stonehenge Apocalypse

 • Slovensko

  Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (34)

 • JFL
  odpad!

  Památky jsou svinstvo a přivedou lidstvo do záhuby; obzvláště ty vystavěné cégéčkama na nějakém poli v Kanadě.(25.11.2012)

 • MM_Ramone
  *

  Kanaďan Paul Ziller je ukážkovým príkladom totálne béčkového režiséra, ktorý dokurví všetko na čo siahne. Točí lacné, hlúpe filmy, ktoré sú charakteristické idiotskými scénarmi, príšenými hercami, primitívnymi digitálnymi trikmi a úplne zmršenou réžiou. V rámci svojho diváckeho masochizmu som videl už štrnásť jeho snímkov. Všetko to boli nesmierne braky. Naposledy som zhliadol katastrofický sci-fi titul "Apokalypsa: Posledný deň Zeme". Ziller ma úplne opantal svojou neschopnosťou a absolútnym nedostatkom talentu. *(14.3.2018)

 • Ketri
  *

  Tak nápad na sci-fi to nebyl špatný. Škoda, že to skončilo jako televizní zpracování. Kdyby autoři na příběhu více zapracovali, kdo ví? Nicméně, velké plus si tento film získá u žen zralého věku. Proč by všude měla být pravá ruka hrdiny vychrtlá, prsatá blondýna, která právě oslavila 21. narozeniny, že? Pravda, ten konec je velmi dvojsmyslný ... ale nebudu tu spoilerovat. Přeci ostatním nepokazím skvělý filmový zážitek.(16.1.2011)

 • honajz
  **

  A tak dalo se na to koukat a triky docela ušly na nízkorozpočtový film. Ale štvaly mě postavy a samozřejmě nelogičnosti (oblast hlídá vojsko a chlápek tam nepozorovaně dojede taxíkem! - zatímco všichni utíkají, protože dochází k výboji energie, jeden se musí motat mezi menhiry a neuteče, jen aby mohl být efejktivně výbojem zabit - špičkoví vědci se musí spolehnout na rady chlápka, co pobíhá po poli jen s měřičem záření atd.) A taky je škoda, že se nešlo do hloubky - jako proč naši předkové chtěli zničit Zemi? Proč takový komplex? Proč vlastně ti druzí taky chtějí zničit Zemi? Jak spolu komunikovala enrgetická centra přes oceány? Nápad vážně není špatný - ale podaný tak lacině jako česká kovbojka, a s tak povrchním scénářem, jaké plodí jen tyhle televizní produkce.(28.6.2012)

 • Terva
  odpad!

  Stonehenge se pohnulo. Ano, pohnulo. Ale pohyb doprovází nedostatek peněz a špatné triky. CITÁT - Je to odpočet........a v našem světě, skoro vždy končí odpočet výbuchem....... CHYBA VE FILMU - Nejen že se hlavní aktéři Jacobs a Doktorka Leecová jen tak během dvaceti hodin přesunou z Anglie do USA a tam ještě cestují autem z New Yorku do Maine, ale dokonce se pak za dvě hodiny vrátí, slyšíte správně, dvě hodiny jim trvá let z USA zpět od Anglie...... (To je jak z Prahy do Bulharska) Cestou se nenamáhají ani z převlékáním a anglický vojenský jeep se jim někde cestou změní na americký osobní teréňák. Tvůrci tu dělají z diváka blbce. Je to strašnej snímek, slátanina a až, tedy jest-li, to vydržíte do konce tak zaplakáte. CITÁT - Civilizace, tak jak ji známe, byl špatný pokus.......(8.5.2012)

 • draggo
  ***

  Šťavnatá, zvrácená zábava. Tohle televizní déčko se naštěstí nepropadá do závějí nudy či pokusů o seriózní film, jak se to často u podobných filmů stává. Od začátku divákovi nabízí nekonečnou kanonádu totální debility, příběhem počínaje a triky konče. A je to neskutečná zábava. Prostě momenty, ve kterých postavy s vážnou tváří pronáší věty jako " Musíme něco udělat, nebo Stonehenge zničí svět!", zemětřesení na Jávě řeší atomovkou shozenou na Británii a nejvíce ze všeho se bojí blikajícího kamenného kruhu jako vystříženého z 10 let staré počítačové hry, jsou k nezaplacení a v žádné áčkové produkci bych je nikdy nenašel. I proto podobný hnůj cíleně vyhledávám a tentokrát to byla čistá práce. /60% a 3*/(22.7.2012)

 • maverick10
  *

  Ale jo je to sranda(31.5.2013)

 • Martin741
  *

  Primitivna zlatanina, ale parkrat sa vystrelilo a myslim, ze aj vybuch bol. Takze vydalo za 5 %(15.10.2013)

 • AsylumFan
  *****

  Paul Ziller v plném lesku, tak, jak jej máme rádi. Úžasně zábavný katastrofický film, který pobaví nejen spoustou humorných scének, ale i přehršlí různých vědeckých nesmyslů. Spolu s filmy Polární bouře a Ohnivé nebe, vrchol jeho katastrofické tvorby. S přehledem 100%.(19.10.2012)

 • Reanimated
  odpad!

  "Teď těm kamenům vememe vítr z plachet!" Je fakt, že takhle už jsem se dlouho nenasmál. A nejde jen o celkovou nadutost, amatérské provedení, dementní scénář, místy velmi (nechtěně) vtipný dabing a WTF faktor celé zápletky... i když vlastně jo, je to všechno.(5.6.2011)

 • Testament
  odpad!

  Některé filmy jsou už odpudivé jenom názvem. Když jsem se ale díval se známým a ten se smíchem na tváři prohlásil: "Tak to tam za chvíli pošlou na ten Stonehenge atomovku", měl jsem to za podařený vtip. Nevěděl jsem, že za pár minut to napadne i tvůrce...(10.6.2011)

 • -Dawe-
  odpad!

  Páni... to je ale do nebe volající sračka!(27.6.2012)

 • Lachtaan
  *

  Tenhle film premiéroval rovnou až na Barrandově, což krásně svědčí o tom, o jaký odpad se jedná.(21.9.2019)

 • Woodstock
  *

  Tajemné kameny na poli u Stonehenge stály v kruhu tiše a bez pohnutí celá staletí, než je jednoho krásného dne chytil rapl a kameny začaly vyšilovat. Stala se z nich zlomyslná mikrovlnná trouba, která chtěla ugrilovat celý svět. Na rozcvičení zpustošila celou Indonésii, aby bylo všem jasné, kdo je tady pánem a že lidstvo to už má za pár a Armagedon klepe na dveře. Má to slabé herce, ještě slabší triky, děravý a nezáživný scénář, příliš mnoho WTF momentů... je to zkrátka zralé na odpad! Jednu hvězdu dávám za ten geniální návrh hodit na Stonehenge atomovku. Čert vem turistický ruch! :-)(17.11.2014)

 • arcticsky
  **

  Poněkud uhozený film. který se nechtěně parodickou formou snaží navodit nějaké to napětí, akci i trochu logiky, která není....a pro tu směšnou snahu jsem to vydržel a docela se chvílemi bavil.(27.6.2012)

 • Downloader
  odpad!

  Kdyby zničehonic Mishovi v půlce filmu narostly jeho andělský křídla a Torri by na pomoc přiletěla Atlantis rázem by se to z odpadu dostalo na 5 hvězd, ale film kde zazní: ,,Musíme něco udělat, jinak Stonehenge zničí svět" nemuže dostat nic jinýho než odpad, podobné efekty sem viděl v RPG hře z roku 2000.(7.3.2011)

 • sadlokan
  ***

  Takovej lacinej příspěvek do systému Stargate.Amíci si vybájili vlastní pyramidu,no a co?A s B-1 se to z Ameriky tam i zpět dá stihnout docela fofrem,teda jestli to nejni úplně jedno.Neusnul sem.(4.6.2012)

 • Ydrosten
  odpad!

  Tak se nám zase sešli v jednom filmu známé tváře ze všech možných ( i nemožných ) seriálů. Zachánit tohle veledílo už nemohla ani ta slibovaná zkáza světa. Sám se sobě kolikrát divím že u podobných filmů to vydržím třeba dýl jak 30 minut.(15.11.2014)

 • mudvayner
  **

  Takový roztomile hloupý film. Namixujeme katastrofu s Indiana Jonesem, přidáme hrozné herce, celkem zajímavý námět, nesmyslný scénář a dostaneme film na sobotní odpoledne u TV Nova. Ale je pravdou, že je to pořád o chlup kvalitnější než ty katastrofické megafilmy na víkend, které jsou plné záplav, zemětřesení, tornád, bouří a já nevím čeho všeho.(2.3.2011)

 • Nail
  **

  Nic extra jsem od toho nečekal. Když jsem eště zjistil, že v tom nemá prsty Asylum tak jsem se docela těšil co z toho vyleze. Námět vcelku zajímavé, provedení však mnohem horší i efekty stály za starou belu. Co se musí nechat tak mě překvapili výkony herců, které bych zařadil někam k průměru. Celkověbych tomu dal něco kolem 30%. Jo co mě teda dost pobavilo tak v dabingu, průvodkyně na začátku filmu a její ustavičné "och, och, och" to mě doslova a do písmene rozsekalo :-D(13.3.2011)

<< předchozí 1 2