Luisis

Koukám na to po třicítce a dopadá na mě lehká deprese:-). Celkem zajímavý film.Při pár scénkách jsem se opravdu smál jako poleno. DAY 2 a jeho buchty s trávou!!DAY 6 opravdu kvalitní závěrečné finále. Znovu tohle vidět? Hmmm.Asi ne - 70% ()

pepa3rd

Hodnocení tady překvapive přesně kopíruje můj názor. Lehce nadprůměrná komedie, s lehce nadprůměrným dějem a stejně tak lehce nadrpůměrně předvídatelným koncem. Nicméně čas vyplňuje humorem a o ten tu jde především. Sice se na můj vkus někdy až příliš utápí v trapných scénách, párkrát i lehce nechutných, ale asi ji to odpustím, protože jsem se většinou docela smál :). 60 % ()

salamandrr

Já jsem se bavil, přesně jsem viděl sebe při takovém týdnu. První den žrádlo, druhý den kraviny.... ten závěr byl trochu zvrácený, ale dobrá... ()

denisavary

Ale jooo, docela jsem se u toho zasmála, takové 3+... klasická americká komedie, která by se dala nazvat "teenegerská" pro dospěláky:). ()

tranquill

Originální téma. Komedie má silnější i slabší chvilky, ale především zobrazuje rozdíly mezi muži a ženami. Zbavit se trapných scének a měla na víc. ()

anitae

Prci, prci, prcičky pro starší a pokročilé:o)) Pobavilo mě třeba - koukání na zadek s otočkou, trapný odposlech v domě boháče, Fred v autě, marihuanové koláčky na golfu, vířivka v posilce, thajská masáž, … Zkrátka Owen Wilson poprvé pobavil. ()

kluzo

Takhle jsem se sám u filmu už dlouho nezasmál... Minimálně 3x jsem měl křeče ze smíchu a zbytek byl taky dost vtipný. Hluchá místa téměř nebyla. Ale uznávám, asi to více řekne 40+, kteří si minimálně prošli dlouhodobým vztahem. ()

ortoncz

Chlapci jsou trochu utržený ze řetězu, a tak se jim manželky rozhodnout dát týden svobody. Tak žádná sláva to není, což jsem ani nečekal. Chvílema trapné, ale občas se nějaký vtip povedl. Jednou a dost. 55% ()

Torgal

Námet sľubný, ale absolútne nezužitkovaný - za ten týždeň bez záväzkov sa nestane prakticky nič. Od Farrelyovcov som teda nečakal taký nezábavný kastrát v ktorom okrem jedného hovna na stene kúpelne nie je nič z ich zvrhlého humoru. Absolútne nezaujímavé postavy robia nudné veci a na konci je dokonca aj trápne morálne posolstvo. Príliš tuctové, príliš zabudnuteľné. 4-/10 ()

dalziel

Prvá polovica filmu super. Vážne som sa skvele bavil. Potom ako sa chlapom krátila priepustka a začali sa chovať ako zúfalci zábava pominula. ()

vovarano

vydarená komédia ktorá produkuje hrdelné vtipy približne každých 15 minút. herci podávajú štandartné, uveriteľné výkony na ktoré sa príjemne pozerá. tak ako píšu ostatní, ... ak poznáte tvorbu farellyovcov tak vás určtite nič (možno okrem "hap čiii !!!") neprekvapí a užijete si pohodový filmík s kúskom srdiečka a samozrejme aj s dostatočným prídelom spomenutých úchylností. zostáva už len vybaviť si nejaký ten hall pas aj pre nás ... no nie?! ()

Psycho.R

Asi to nejslabší, co jsem od tohohle režísérskýho dua viděl. Škoda, potenciál to mělo. Ale nějak mi to celý přišlo dost rozházený. ()

Petranka

Priemerná komédia, na ktorej som sa bavila, vadila mi však už otrepaná romantická zápletka takže ku koncu to bola trochu nuda. Ale ak si chcete odýchnuť a zasmiať sa tak celkom ujde. ()

Kingjiri

Tahle komedie, ve které je trochu fekálního humoru a spoustu sexuálních narážek, mě dost bavila. Možná to bylo způsobeno z části tím, že jsem měl před projekcí pár piv a o skutečných kvalitách tohohle snímku se rozhodnu až při budoucí opětovné, avšak střízlivé, projekci:) Typuju, že se u jejího sledování budou bavit spíše chlapi, už jen díky hlavní zápletce. Příběh se mi dost líbil, při začátku jsem se obával, že tady bude hodně romantiky, na tu ale naštěstí skoro nedošlo, i když je asi každému jasné, k jakému závěru zde hlavní aktéři dojdou. Z filmu jsem si odnes tři poznatky: 1) takhle by asi vypadaly Prci, prci, prcičky pro lidi středního věku; 2) Christina Applegate je sexy MILFka a za 3) zvláštní sexuální praktiku "falešný lízání":) Jenom škoda, že se tu do polonaha svlékla jen Nicky Whelan, ale stálo to za to. Týden bez závaků mě příjemně překvapil a hodně jsem se při jeho sledování nasmál, proto dávám čtyři hvězdy. Btw. v průběhu závěrečných titulků jsou zde ještě dvě podařené scény - jedna téměř hned po jejich začátku a druhá na samotném konci. ()

GodKnows

Totalna blbost. Napad je fajn ale realizacia je neskutocne uboha. Takmer som sa ani nezasmial. Podla mna ide o najhorsi film od mojich oblubenych farrelly brothers. Co sa tyka roku 2011 tak zatial najslabsi film aky som videl. ()

prasklinka

další přihlouplá americká nadrženecká komedie, akorát místo středoškolskejch pubertáků jsou tu tatíci.....to pro mě není ()

E lan

Škoda druhé půlky, protože po úvodu měl tento film nakročeno k o stupeň lepšímu hodnocení. První dny propustky s kumpány stál opravdu za to a Owenovo zestárnutí se do této role přímo hodilo. Závěr je trochu překombinovaný a člověk tak nějak ztratí zájem o to jak to dopadne. A to určitě není dobře... ()